Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] [80 B4 1.9 TDI]Potrzebny znawca TDI ze Śląska


rewolwer1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,potrzebuję pomocy forumowicza ze śląska do ogarnięcia mojej Audi 80 Avant 1.9 TDI silnik o oznaczeniu 1Z,typowy problem mułowaty,turbina za pózno się wkręca,ogólnie silnik wkręca się na obroty wolno,ja jestem z Jaworzna-dodam że silnik ma chipa.

Kolego podjedź na spota do Chrzanowa. Może ktoś ma VAG'a i Ci zdiagnozuje furę :wink4:

P.S.

Jeździ tam parę osób z Jaworzna też :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw VAG potem gdybanie moze okazac sie ze to jakas pier**la

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć komplet logów tak jak Ci pisał przemik,będzie wiadomo czego się czepiać,każdą grupę osobno,tak czy inaczej będzie to trzeba zrobić bo jak sa wiesz z fusów nikt nie wywróży.No i będzie też wiadomo jak kto chipa napisał,bo od tego dużo zależy jak auto się zbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z vagu może wyjść np. przeładowanie które może powodować wiele usterek

z całą stanowczością mogę Cię zapewnić, że przeładowanie nie wyjdzie i naprawa to będzie pikuś gdyż przyczyną będzie bzdura naprawialna w 5 minut.

Auto Danecki - jak słyszę tę nazwę to aż mnie skręca. Nie miałem osobiście do czynienia ale na kilku forach przekonałem się, że to oszust i naciągacz.

Nie łaszcz się na jakichś fachowców tylko skorzystaj z pomocy forumowicza z Twojej okolicy i wcale to nie musi być ktoś z naszego forum tylko każdy kumaty z forum grupy V.A.G. Tylko zabierz ze sobą przejściówkę do kabla interfejsu bo nie każdy ją posiada - jeśli oczywiście masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...