Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z radiem (kod?)


karamba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Odłączyłem na chwile radio od prądu (musiałem) po czym po podłączeniu i włączeniu widze napis "SAFE" - domyslam sie ze to jakas blokada/kod czy cos ? Co zrobic ? Sprzedajacy nie podawal mi zadnego kodu, ale nawet nie chce sie nic wklepywać na ekraniku...

Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w instrukcji do radia.. :rolleyes: a jak nie znajdziesz bo nie masz to chyba nawet nie oplaca sie rozkodowywac u elektronika. Lepiej kupic jakies ladne radyjko na CD/MP3.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Odłączyłem na chwile radio od prądu (musiałem) po czym po podłączeniu i włączeniu widze napis "SAFE" - domyslam sie ze to jakas blokada/kod czy cos ? Co zrobic ? Sprzedajacy nie podawal mi zadnego kodu, ale nawet nie chce sie nic wklepywać na ekraniku...

Proszę o poradę.

Nie chce sie nic wklepywać, bo musisz przytrzymać RDS+TP, potem potrzebny jest 4cyf kod :gwizdanie:

Wszystko fajnie tylko ze montowalem tube i chcielem przetestowac... Kurde no powinienem przeciez dostac kod...

Szkoda, że wcześniej nie poczytałeś forum... :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrebalem wszystko co dostalem przy zakupie samochodu, znalalem jeden kodzik ktory mial 4 cyfry ale to okazalo sie nie to, znalazlem jakis generator ale on ma na stale wklepane AUZ1Z4 s mi sie zaczyna AUZ1Z2S - do tego generuje 2 mozliwosci kodu, a mi zostaly tylko 2 mozliwosci wklepania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...