Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za błąd AIR BAG ? Proszę o pomoc


jordan233

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,ostatnio skanowałem autko i taki bład mi wyrzuciło ,usunolem bład ,ale po paru dnaich znowu wyskoczył ,co to dokladnie za bład i co trzeba sprawdzic

00588 - Airbag Igniter: Driver Side (N95)

32-10 - Resistance too High - Intermittent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,ostatnio skanowałem autko i taki bład mi wyrzuciło ,usunolem bład ,ale po paru dnaich znowu wyskoczył ,co to dokladnie za bład i co trzeba sprawdzic

00588 - Airbag Igniter: Driver Side (N95)

32-10 - Resistance too High - Intermittent

Zapalnik poduszki powietrznej kierowcy-N95

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka fotela kierowcy jest z lewej strony fotela pod spodem z przodu fotela. Tez mam ten problem tyle tylko ze w fotelu pasazera jak bys sie uporal z tym problemem to prosze o info bo juz 2 razy kasowalem ten blad i wraca jak bumerang

Kasowanie błędu to nie naprawa. Może pomyslałbyś o przeczyszczeniu i przemyciu styków w kostce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie po temat. swieci mi sie caly czas kontrolka air bag. po podpieciu kompa mam bąd 32-10 - Resistance too High - Intermittent

po wykasowaniu najpierw bylo ok przez pare dni, potem przez dzien, a teraz zapala sie od razu po wykasowaniu bledu.

jest jeden szkopuł nie mam poduszek w siedzeniach wiec kostki pod nimi odpadaja, czy moze byc gdzies slaby styk w poduszce kierowcy? np na tasmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co wiecej ci sie nie pojawil zy co jakis czas stosujesz taka kombinacje. zalezy mi na trfalym usunieciu tego błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...