Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moja szara A4 Avant Sport 2004 rok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam oto przyjemność zaprezentować moje drugie Audi w karierze , pierwsza byla A6 z 2005 roku

3.0 tdi quattro niestety z padnietym napinaczem lancucha rozrzadu :(

Po sprzedaniu przyszla pora na A4 1.9 tdi (AVF) Multitronic (GWX) z 2004 roku :)

Wyposażenie:

- 2x el. szyby

- el. lusterka

- skórzana tapicerka

- sportowe fotele przednie z pompowanym odcinkiem lędźwiowym

- dwustrefowa klimatyzacja

- 6 biegowa automatyczna skrzynia biegów ( multitronic )

- radio concert

- nagłośnienie 9 głośników + sub w bagazniku

- zawiesznie 1BE

W przyszlosci :)

- xenon :ad: zrobione

- pelen fis :ad: zrobione

- felgi 18 cali rs4 :ad: zrobione

- parktronic tyŁ

- listwy progowe wewnętrzne S-Line

- przyciemnione szyby :ad: zrobione

- wymiana radia na inne :ad: zrobione - PIONEER DEH-P9800BT Wymienione na Alpine CDA-117Ri

- Rozbudowa car audio :gwizdanie:

AAHrr.jpg

AB2TJ.jpg

ABmQS.jpg

ABQMA.jpg

ACmcr.jpg

ACV7r.jpg

av3e9.jpg

avH8r.jpg

Opublikowano

No ladna tylko co to za radio??

Opublikowano

Ładna kurcze i zadbana. Zewnętrzny pakiet masz fabryczny?

Witam w gronie użytkowników Multitronika - niech Ci dobrze służy. Bezawaryjnej jazdy życzę :good:

Opublikowano
  • Autor

Tak zewnetrzny pakiet to oryginal .

A radio bylo juz jak go kupilem :(

Opublikowano

Hej gratulacje za lakierek i Multi :) Witamy w gronie :good:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

IMG_3455.jpg

IMG_3458.jpg

IMG_3430.jpg

IMG_3464.jpg

Nowy felunek na wiosne 18'' Rs4 style :)

Oraz wymienilem Pioneer-a na Alpine CDA-117Ri

Najblizsze plany to rozbudowa car audio , czyli wygluszanie drzwi i glosniki Hertz esk 165.4 oraz sub do bagaznika (prawdopodobnie JL) jakis dobry wzmacniacz ktory napedzi przod i subwoofer :banan2:

Opublikowano

Ladna ladna :cool1:

Kolorek tez fajny, szkoda ze masz tylko 2 szybki w pradzie ale coz,

zaloz lepiej Rns-e bedzie :kox:

Przyciemniles tyl widze a nie chcesz przodu tez, w uk mozesz legalnie miec 30%

Opublikowano
  • Autor

Nie zapomnij kolego ze przednie szybki juz fabrycznie sa przyciemnione i jakakolwiek ingerencja moze sie zakonczyc zatrzymaniem dowodu rej i punktami lub problemami na MOT :no: wiec wolalem tyl sam zrobic :decayed:

Rns-e faktycznie fajnie wyglada ale nie gra juz tak ladnie jak Alpine , no i do car audio sie nie nadaje .

Opublikowano

ale mozna zrobic takiego moda jak kolega VIRUS ma ze normalne radyjko w schowku a rns-e na desce i tak jest git malina :good:

Autko bardzo ładne no i wielki + za zewnętrzny s-line :good:

Opublikowano

Gratki furacza :kox: Na tych felach z RS'a wygląda za***iście :slina:

Mam nadzieję że w krótkiej przyszłości też uda mi się taką wychaczyć tylko z kierownica z lewej strony i w manualu :wink4:

Powodzenia w użytkowaniu i bezawaryjności :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.