Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Przedstawiam moje A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto kilka fotek mojego nowego nabytku 100% oryginał bez żadnych modyfikacji ( narazie ) :a4fan:

dscf0724jc6.jpg

dscf0761pf3.jpg

dscf0762be7.jpg

dscf0763cn8.jpg

dscf0767bm4.jpg

dscf0769jz6.jpg

dscf0799hb2.jpg

Wszystkie uwagi przyjmę bez :bicz3: i ze zrozumieniem :th:

Pozdrawiam !!!

Sebajary

Opublikowano

Fajna furka :) Jak chcesz coś zmieniać to felgi, lampy przód, kierunki i może troche chromu :kox:

Opublikowano

Przede wszystkim zacznij od felg to bardzo zmienia wygląd :th:

Opublikowano

dobry model wyjściowy do tuningu :th:

Opublikowano

ładniutka seria :a4fan:

Opublikowano

ladna seria ;) ale zmien felgi i ew lampy przod po 2 lifcie i bedzie wygladac zarabiscie ;):a4fan:

Opublikowano

No to na początek stara felga na zimę, nowe alu na końcówkę letniego sezonu i JAZDAAAA :kox:

Opublikowano

Fajna furka :) Jak chcesz coś zmieniać to felgi, lampy przód, kierunki i może troche chromu :kox:

zgadzam sie
Opublikowano

zrob to co koledzy pisza i bedzie :th: :audi:

Opublikowano

No wszystko jest ok ale zdejmnij z tylniej kalpy te naklejki nie pasują. Fajany Avancik czeka cie dużo pracy. Praktycznie koledzy wyżej już napisali :naughty: wszystko - acha boczne kierunki białe :):a4fan:

Opublikowano

Dobre podstawy sa ...czarny avant ;] Reszta zalerzy tylko i wylaczne od ciebe :) jak bedziesz mial $ to duzo mozesz zdzialac na rzecz wygladu

Opublikowano

NOO avanty sa fajne, jeszcze 17 alusy koniecznie multispoke na glebe i bedzie wygladal zarabiscie, jak parostatek, dystyngowanie przy predkosci patrolowej a powagi dodadza jeszcze wolno obracajace sie aluski, normalnie miodzio :oklaski: :drool:, tez chcialem kombi ale ..nie bylo na stanie :wallbash:

Opublikowano

Ładny Avancik, fele ładną załoz i bedzie :th: :kox:

Opublikowano

Ładny avant :a4fan:

Kierunki i felgi w pierwszej kolejności powinieneś wymienić

Opublikowano

i zdrap leniu starą naklejke na szybie od rejestracji bo pewnie nie wolno tak jeździć :gwizdanie:

Opublikowano

a4 nawet bez tuningu wyglada fajnie...ale jakies alosy 17" na pewno poprawia w duzej mierze jej wyglad na lepsze...pozdrawiam[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2007, 18:21 _________________________________________________

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za wszystkie odpowiedzi i sugestje :th:powoli będę starał się ją upiększac :kox:

Keżor co do naklejki to dobrze że mi przypomniałeś bo na śmierc o niej zapomniałem :oklaski:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.