Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cuber podajcie jak i gdzie to zobaczę czy u Janusza da się to ustawić :naughty:

zaraz napisze do Davida aby to wrzucił tutaj

Opublikowano

http://www.audizine.com/wiki/index.php?title=B8_A4 :)

Fog Light turns on with turn turn signal when Headlights active:

[09 – Cent. Elect.]

[Coding - 07] -> Long Coding Helper -> Byte 4

Bit 0- Check the box or change :Bit 0 to 1

sorki za maly poslizg :wink4: :wink4:

Swoją drogą też mnie to zaciekawilo, ze u Cubra nie dziala.

Na tej rozpisce co Wam podalem jest tez pare innych opcji do wlaczenia np obnizanie prawego lusterka przy wstecznym bez pamiecio foteli, kodowanie przyjal, ale ni c**ja nie dziala :gwizdanie:

btw znalezione wczoraj u nas na forum :przebiegly:

Opublikowano

cuber... Auto piekne, moje niedoścignione marzenie ... jeszcze:D :naughty:

Opublikowano

david_n a masz ustawiony sterownik od lusterek na prawe lusterko jak włączasz wsteczny ? i pomimo tego nie obniża lusterka ??

Cuber sorry za OT :wink4:

Opublikowano
  • Autor

david_n a masz ustawiony sterownik od lusterek na prawe lusterko jak włączasz wsteczny ? i pomimo tego nie obniża lusterka ??

tak :wink4:

Opublikowano

ładna loszka :good:

Opublikowano

ładna loszka :good:

sam jesteś loszka- toż to czarne piękności :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Cuber na dniach postaram się zalecieć do mumena , pobawimy się u niego i dam znać... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Cuber na dniach postaram się zalecieć do mumena , pobawimy się u niego i dam znać... :wink4:

to daj info co i jak :cool1:

Opublikowano

Myśle ze warto sie tym podzielic:

http://www.audienthusiasts.com/ :cool1: :cool1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Moja Audina własnie dostaje prezenty od spóźnionego Św.Mikołaja :kox:

Zderzaki S-line i ramki chrom wokół szyb :cool1:

Tylni zderzak z dyfuzorem na wydech( już zakupiony od 3.0 TDI ) po dwóch stronach

ps. ma ktoś moze fotke podwozia w Audi B8 ? :mysli:

Opublikowano
:good: :good: :good:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 23:19_________________________________________________miazga będzie :wink4:
Opublikowano

No będzie... :kox::good:

Cuber może ten Św. Mikołaj miałby zderzak do B7 S-Line pod spryski? :cool1::wink4:

Opublikowano

Jesli chodzi ci o zrobienie podwójnego wydechy to sprawa wyglada tak b8_audi_tips.JPGDSC09368.JPG

Opublikowano
  • Autor

Cuber może ten Św. Mikołaj miałby zderzak do B7 S-Line pod spryski?

info na pw :wink4:

Tukan dzieki za foto widze że prawie wogole wielkiego rezania nie będzie :naughty:

Opublikowano

Dobry warsztat zrobi to bez problemu rury gietarka i gotowe :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dobry warsztat zrobi to bez problemu rury gietarka i gotowe :kox:

No Ja juz mam w garażu kompletny układ wydechowy z 3.0 TDI mała rzeźba i bedzie gites :naughty:

Opublikowano

Cuber może ten Św. Mikołaj miałby zderzak do B7 S-Line pod spryski?

info na pw :wink4:

:hi:
Opublikowano

Cuber :kox: czekamy na foty :wink4:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 08:00_________________________________________________Spoiler na klapę też"wjeżdża" ?? :mysli:

Opublikowano

Cuber na dniach postaram się zalecieć do mumena , pobawimy się u niego i dam znać... :wink4:

to daj info co i jak :cool1:

Źle adaptujecie widocznie to!! Robiłem już to w kilku jak nie kilkunastu autach i działa. Spróbujcie vasem jak vcds nie robi.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.