Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Kiepski ten soft :thumbdown:

Możesz rozwinąć? Niestety, aby to było wykonane na gwarancji nie miałem wyboru pomiędzy tunerami.

Z dołu fest koksu dołożone ; ]

Sry Cuber za OT.

Fajna fura :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski ten soft :thumbdown:

Możesz rozwinąć? Niestety, aby to było wykonane na gwarancji nie miałem wyboru pomiędzy tunerami.

za szybko rośnie krzywa Nm i PS .Wykres powinien byc płaski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski ten soft :thumbdown:

Możesz rozwinąć? Niestety, aby to było wykonane na gwarancji nie miałem wyboru pomiędzy tunerami.

za szybko rośnie krzywa Nm i PS .Wykres powinien byc płaski.

Rozumiem, dzięki :). Nie za bardzo idzie coś z tym zrobić, bo blokuje GW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Cuber powiem Ci że pojechałeś po całości. Fura kox. Chciałbym tylko zapytać czy jesteś już na tyle uzależniony od A4 że śpisz w niej czy jeszcze nie trzeba na terapię Cię wysyłać ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powiesz,że o A4 wiesz prawie wszystko,to na pewno nie będą to puste słowa :decayed:

Gratuluję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powiesz,że o A4 wiesz prawie wszystko,to na pewno nie będą to puste słowa :decayed:

Gratuluję :good:

dzieki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super cuber... :decayed:

B8 koksiarskie... a ja Cie jeszcze pamiętam w b5... :gwizdanie: :kox::wink4: gratki chlopie :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezwarunkowo czarny grill, chromowany jest do bani, za bardzo obtrzaskany, chromy wokół szyb mam u siebie, chętnie bym wymienił na czarne. No i progi od S, było by pięknie.[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 14:28_________________________________________________No i ciekawe co chłopaki wycisną po programie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber jako ze miales wszystkie a4 po kolei mozesz powiedziec czy warto przesiadac sie z b6 do b7?? czy wogole czuc jakas roznice miedzy tymi modelami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 koksiarskie... a ja Cie jeszcze pamiętam w b5... :gwizdanie: :kox::wink4: gratki chlopie

Ha jeszcze nie tak dawno jaraliśmy się B5-tką w Plazie na parkingu podziemnym...ale ten czas zapierd...... Fura Kox,zresztą mi to się nawet twój Golf podobał ,zawsze jest dobrze :) Gratki i niech Ci służy jak poprzednie modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pierwszy mod wykonany :wink4:

Doszły listwy S-line progowe ( nazwa ASO ochorna lakieru )

listwa1.jpg

listwa2.jpg

będe wdzięczny za info ile kosztowały Cię te listwy progowe od S-line :?: może być na PW.

dzięki :wink4:

no i oczywiście gratki B8 :good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber jako ze miales wszystkie a4 po kolei mozesz powiedziec czy warto przesiadac sie z b6 do b7?? czy wogole czuc jakas roznice miedzy tymi modelami?

Zapytam ponownie, warto się przesiadać, czy zrobić b6 na git i śmigać :mysli:

Modzić Włoszkę i przy niej pozostać :tongue4: czy może zakupić B7 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będe wdzięczny za info ile kosztowały Cię te listwy progowe od S-line :?: może być na PW.

koszt jednej listwy normalnie w ASO to ok 260 zł

Cuber jako ze miales wszystkie a4 po kolei mozesz powiedziec czy warto przesiadac sie z b6 do b7?? czy wogole czuc jakas roznice miedzy tymi modelami?

Zapytam ponownie, warto się przesiadać, czy zrobić b6 na git i śmigać :mysli:

Modzić Włoszkę i przy niej pozostać :tongue4: czy może zakupić B7 :mysli:

Wiesz Ja miałem przesiadke z B6 1,9 TDI ośka na B7 3,0 TDI Quattro wiec jasne ze jest róźnica :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy warto przesiadac sie z b6 do b7?? czy wogole czuc jakas roznice miedzy tymi modelami?

ja to samo ostanio sobie mysle... i dochodze do wnosku ze bardziej zmienie marke niz pojde w B7. po 1sze B7 z takim wyposazeniem jak mam B6 (a nizej schodzic nie zamierzam) i z przelotem realnym 150tys bedzie drogie , a po drugie nie chce mi sie tego samego wnetrza ogladac przez kolejne 2-3 lata... Jedyny plus to Q , ale Ty je KACPER masz wiec... IMO nie warto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy warto przesiadac sie z b6 do b7?? czy wogole czuc jakas roznice miedzy tymi modelami?

ja to samo ostanio sobie mysle... i dochodze do wnosku ze bardziej zmienie marke niz pojde w B7. po 1sze B7 z takim wyposazeniem jak mam B6 (a nizej schodzic nie zamierzam) i z przelotem realnym 150tys bedzie drogie , a po drugie nie chce mi sie tego samego wnetrza ogladac przez kolejne 2-3 lata... Jedyny plus to Q , ale Ty je KACPER masz wiec... IMO nie warto .

w koncu ktos rozsadny :wink4: bo to najwiekszy idiotyzm jaki mozna zrobic , o chyba ze ktos chce 3.0 tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...