Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

"- listwy chromowane wokół szyb ( choć nie jestem przekonany w 100% do tego kroku )"

:good:

jak najbardziej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna , piękna jak każde B8 :wink4: Napisz jak wrażenia z jazdy po przesiadce, komfort itd ....

po przesiadce z B7 to powiem że zdecydowanie lepiej sie prowadzi , pewniej człowiek się czuje prowadząc B8, komfort hmmm zdecydowanie lepszy .

wlasnie , jak je odbierasz , bo ja dalej uwazam ze B8 jest strasznie plastikowa w srodku zwlaszcza panel przy skrzyni biegow jak nie ma nawigacji.....

nie jest źle , ba milo zaskoczony jestem i "plastikowego" środka nie odczuwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak wrażenia z jazdy po przesiadce, komfort itd

wlasnie , jak je odbierasz , bo ja dalej uwazam ze B8 jest strasznie plastikowa w srodku zwlaszcza panel przy skrzyni biegow jak nie ma nawigacji.......

Turdzi nie jest aż tak źle jakby się mogło wydawać. Na początku mnie osobiście najbardziej drażniła srebrna plastikowa ramka wokół zegarów i wyświetlacza , ale z biegiem czasu już mi jakoś przeszło.Pewnego razu miałem zamiar ją ściągnąć i oddać do flokowania lub trysnąć na czarno ale też mi się jakoś to nie widzi, więc została ,ale do tej pory się dziwię czemu nie jest ona dostępna razem z listwami wykończeniowymi wewnątrz samochodu - czyli np. aluminium hologram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi nie jest aż tak źle jakby się mogło wydawać. Na początku mnie osobiście najbardziej drażniła srebrna plastikowa ramka wokół zegarów i wyświetlacza , ale z biegiem czasu już mi jakoś przeszło.Pewnego razu miałem zamiar ją ściągnąć i oddać do flokowania lub trysnąć na czarno ale też mi się jakoś to nie widzi, więc została ,ale do tej pory się dziwię czemu nie jest ona dostępna razem z listwami wykończeniowymi wewnątrz samochodu - czyli np. aluminium hologram.

mi nie chodzi nawet o ta ramke tylko te plaskiki kolo lewarka zmiany biegow w wersji bez Navi.

Wyglada to tragicznie dlatego pakiet z nawigacja to praktycznie obowiazek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś w tym jest z tymi plastikami - jak w hujundaju :)

ale całokształt jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale całokształt jest OK

nie no zdecydowanie nie ma co porownywac do b7 bo czuc we wszystkim ze to technologicznie o wiele bardziej zaawansowane auto , prowadzenie to jakies lata swietlne tylko to mniejsce przy lewarku im nie wyszlo :wink4:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 16:46_________________________________________________

tez bym ja tak widzial :wink4: , zreszta jak kieys stanie taka w moim garazu to wlasnie tak ja widze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: No Panie Cubrze :kox:

a więc to to cacko o którym mi mówiłeś że będzie niespodzianką :kox:

Wielkie gratki :oklaski: jest piękna :good:

Życzę bezawaryjności i niech się prowadzi :naughty:

PS. tylko proszę nie rób czarnego grilla, taki jaki jest jest piękny :rolleyes: czarny będzie prawie niewidoczny a duże grille w :audi: są boossskie :slina::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b8 jest piękne :good:

avant to kwestia gustu, jest praktyczny..

czarny to też kwestia gustu, napewno jest piękny jak jest czysty, ale to raczej nieczęsto :wink4:

jaka jest różnica cenowa pomiędzy 2.0T i 2.0tdi 170 cr ?

Q :good:, pojedyncza rura :thumbdown:, no i jak ktoś słusznie zauważył napewno lepszy nowy i słabszy niż stary i mocniejszy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest piekna, its bjutiful :decayed:

wszystko w czerń, łącznie z felą + chromowany/biały rant i bedzie koks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w czerń, łącznie z felą + chromowany/biały rant i bedzie koks

kwestia gustu :gwizdanie: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0tdi 170 cr ?

a to jest 170 CR ? bo Cuber sie nie che przyznac :wink4: zreszta roznicy nei ma bo z obu bedzie pod 190 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to obojetne, bo 140stki czesto mialy w serii niezlego bonusa (cos kolo 155KM )- tylk w serwisach pozniej je kastrowali :angry:

Ale po tym widac ze mala roznica byla w tych silnikach, wiec osobiscie wziolbym nawet 143, bo powinnien isc prawie tak samo jak 170tka, tylko ze jest tanszy... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy 170 :wink4:

tak sie zastanawiam, bo 140 jest napewno tańsza, a zastanawia mnie różnica przy zakupie pomiędzy 2.0T i 2.0tdi 170, no i przy okazji załoztyłem że to jest 170 :wink4:

generalnie b8 jakiekolwiek jest :good:

jedynie osobiście wybrałbym 2.0T znów, stąd moje rozważania na temat różnic cenowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy przy wymianie na chromik tez trzeba zmieniac tylne szyby

też trzeba :wink4:

[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 21:29_________________________________________________Różnica w cenie miedzy 143 a 170 to ok 8 tys oczywiscie jako nowego w Salonie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w cenie miedzy 143 a 170 to ok 8 tys oczywiscie jako nowego w Salonie cool1

Rogal zniweluje rózce mocy za 1 tysa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszly mnie sluchy ze szykuje sie upalanie tej B8-mki i jest masa chetnych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...