Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Cuber, auto po zmianach wygląda świetnie :good:

ale,

zapewne spora część forumowiczów pokaże róźnice miedzy serią a s-line, mnie się jednak wydaje, że jeśli chodzi o przód to audi pojechało po bandzie, aż otworzyłem auta Cubr'a przed i po, żeby zobaczyć gdzie te różnice, no gdyby nie obramówki halogenów to bym sie troche naszukał :wink4:

ramki sprawiły, że auto wygląda wreszcie na klasę premium :good:

tył wygląda jak powinien od początku, z tym, że pewnie przez zdjęcie, ale z bliska wygląda jakby wydech miał zeza rozbierznego :decayed: z daleka git :good:

reasumując gdyby nie był czarny i nie był avant'em, byłby piękny :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dajesz forumowiczom popalić :naughty: auto super :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czarnym może aż tak bardzo nie widac róźnicy dla "laika" pomiedzy zderzakami , dzis na spocie porównywaliśmy i jest sporo róźnic seria a S-line :)

Róźnice widoczne napewno na żywo bardziej niż na fotkach.

- oprócz innych kratek przy halogenach ( inaczej odrazu jest zderzak wyprofilowany )

kratki.jpg

- dodatkowa listwa dolna u mnei w kolorze szarym a moze być równiez chromem ( listwa środkowa przedniego zderzaka tam gdzie jest intercooler )

listwadolna.jpg

- przetłoczenie zderzaka jest odwrotne niż w serii czyli na pierwszym planie mamy pionowe przetłoczenie zderzaka przy grilu w serii na pierwszym planie jest poziome, zwróćcie równiez uwagę na przetłoczenie maski jak sie ładnie komponuje z przetłoczeniem zderzak S-line

przdsline.jpg

przdseria.jpg

- przy lampach ( od strony grilla) seryjny zderzak jest płaski w S-line jest bardziej odstający powodujący rant,

rant.jpg

Myślę ze teraz juz wiecej widać róźnic :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, SUUUUUPER, respect za mod :) Odnosnie roznic miedzy norm a S-Line to takze kolor grilla. S-Line ma szara platyne, tak jak dolny przedni i tylny dyfuzor..

Bardzo ladnie sie prezentuje...

Jeden komentarz tylko odnosnie zwisu koncowek wydechu.. Jakos nie za nisko wisza? Nie wiem, moze to tylko na zdjeciu tak wyglada. I jakby lewa byla nizej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznice sa owszem ale nie az tak drastyczne i az tak bardzo z daleka nie zmieniaja wygladu auta. Co innego tylni dyfuzor.

Samochod sliczny naprawde :good: , podoba m sie coraz bardziej. Cuber lubisz SLINE widze na potege :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber lubisz SLINE widze na potege

Lubię też czarne Avanty :kox:

Jakos nie za nisko wisza? Nie wiem, moze to tylko na zdjeciu tak wyglada. I jakby lewa byla nizej?

wiem wiem, poprawka bedzie bo tlumiki montowali w ASO na szybkosci :wink4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:31_________________________________________________

Odnosnie roznic miedzy norm a S-Line to takze kolor grilla. S-Line ma szara platyne, tak jak dolny przedni i tylny dyfuzor..

Napewno ?

Z tego co widzę w Etce to sa trzy kolory atrap chlodnicy i nie ma rozróżnienia na grilla z S-line lub nie :gwizdanie:

kolory to Steingrau (seria) oraz Czerń błyszcząca i szary platinum dla S4 :gwizdanie:

listwa dolna przedniego zderzaka ( moze byc jeszcze w chromie) oraz tylni dyfuzor to kolor szary platinum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obczaiłem dokładnie tą różnicę zwłaszcza jak grzeg swoja B8 3.0 TDI stanął obok Cubrowozu i po dokładnych oględzinach widać było różnice.

Powiem tak dla osoby która się nie zna na pakietach S-line, taką zmianę nie zauważy, zwłaszcza na czarnym aucie (co innego było w B6 czy bardziej w B7 na pierwszy rzut oka było widać).

Dla mnie wygląda teraz :kox: i jeszcze większy jest "agresor" a tył bez dwóch zdań zmienił się na wielki plus a chrom wokół szyb Cuber to była dobra decyzja :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dajesz forumowiczom popalić :naughty: auto super :notworthy:

popalić !!!!!!!! takie karawany :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dajesz forumowiczom popalić :naughty: auto super :notworthy:

popalić !!!!!!!! takie karawany :thumbdown:

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dajesz forumowiczom popalić :naughty: auto super :notworthy:

popalić !!!!!!!! takie karawany :thumbdown:

:mysli:

:polew: :polew: aż Pawła zamurowało :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 08:49_________________________________________________Cuberrku ale macie fajne fury na spotack w KR :gwizdanie: :gwizdanie:

jedziesz ostro z modami-czyli wniosek prosty Ty tylko serie powinienes kupować i rezać rezać :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to wygląda :good:

Cuber zdradź numer koloru tego dyfuzora od s-lina, jakie ma oznaczenie dokładnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyfuzor to szary platinum 1RR :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Cuber, nic dodac nic ujac :good:

A jak tam sprawa spryskow wyglada? sa takie same w obu wersjach czy w S-Line znowu inne jak w B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryski sa te same inne sa tylko ich zaślepki, halogeny również te same :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryski sa te same inne sa tylko ich zaślepki, halogeny również te same :wink4:

Czyli praktycznie P&P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , jedynie jeszcze potrzebna jest osłona pod zderzakiem która łaczy się z osłoną pod silnikiem gdyż jest inna niz seryjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , jedynie jeszcze potrzebna jest osłona pod zderzakiem która łaczy się z osłoną pod silnikiem gdyż jest inna niz seryjna

Acha ... Memory five i wszystko jasne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...