Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mam nadzieję, że nie będzie na sprzedaż :decayed: lepiej byś mi Cabrio sprzedał na przyszłą wiosnę :naughty:

a B8 hmmm kto to wie co bedzie na wiosnę ;)

S4 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

WRC jak na tą chwilę to S4 odpada

ale nie ma co typowac bo nie wiadomo co bedzie na wiosnę ............. moze zostanie dalej B8 jak nie bedzie opcji kupienia czegoś fajnego

Opublikowano
Ja mam komplecik z montażem ( 3G , DVD, TV, BT ogolnie wsio :) ) za 5 tys ale jak narazie chyba odpuszczam ten temat bo któż to wie co będzie w niedalekiej przyszłości z moja Audicą sie działo ;)

Cena bardzo dobra :wink: no ale te 5 tys. to jednak jest trochę kasy :kwasny:

Opublikowano

ale to jest 2G :whistling: 3G jest lepsza i przez to droższa :thumbdown:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
WRC jak na tą chwilę to S4 odpada

ale nie ma co typowac bo nie wiadomo co bedzie na wiosnę ............. moze zostanie dalej B8 jak nie bedzie opcji kupienia czegoś fajnego

Cuber patrząc na podpis, teraz powinna być B9 a problem jest w tym, ze jeszcze takowej nie ma :decayed:

Opublikowano
mam nadzieję, że nie będzie na sprzedaż :decayed: lepiej byś mi Cabrio sprzedał na przyszłą wiosnę :naughty:

a B8 hmmm kto to wie co bedzie na wiosnę ;)

S4 :naughty:

ostatnio coś mówił o S7 ale :whistling:

Opublikowano
  • Autor

:grin::grin::grin:

tia odrazu nowe RS4 :wink:

Jak narazie B8 zostaje i to napewno do wakacji ....

Szukam foteli w pełnej skórze bo coś mnie "ruszyło" aby Swoje zmienić jak ktoś coś by wyczaił to proszę o info :) Czarne w płenej skórze S-line.

Jeszcze sie zastanawiam nad zmianą kiery na ta z polifta wersja S-line oczywiscie :decayed:

Opublikowano

KOMPLETNY ŚRODEK AUDI A5 SPORTBACK S LINE (2977646198) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Fotele i kanapy pasują (nie ma środkowego zagłówka i pasa)... Boczki nie. Cena z sufitem a bez może za 3k odda :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Widziałem tylko kurde brak boczków a przydał by sie komplet bo i Ja chciałbym sprzedać wtedy Swój komplet :wink:

Opublikowano

Jest sens rezac jak chesz trzymac auto tylko do wakacji ?

Opublikowano
  • Autor

sens jest zawsze :) wiesz sprzedając swoje i kupując w pełnej skórze nie powinienem dołożyć do całego "interesu" :wink: ale oczywiscie jak się znajdą fotele w co wątpie bo ciezko naprawdę o ładną pełną skóre czarną z wytłoczką S-line ..........

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pełna elektryka - dobra cena :naughty:

Opublikowano

z okablowaniem jeżeli będzie Ci pomogę :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No jak WRC mi wysłał linka to juz je ktoś kupił :facepalm: no nic moze się znajdą następne ........

ps. postaram sie zadzwonic do goscia :)

---------- Post dopisany 13-03-2013 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2013 at 23:05 ----------

Własnie otrzymałem przesyłkę z lusterkami kompeltnymi z S4 :):kox: kwota hmmm smieszna za komplet :) lusterka standardowe ... :)

Ale przekładam jedynie obudowy bo nie bardzo mi się chce demontowac tapicerkę cała :)

Opublikowano
  • Autor

Jednak przekłądam całe , obawiam sie ze same obudowy mogą mi ich mocowania popękac....

po 16-stej wrzucę fotki :)

Opublikowano
Jednak przekłądam całe , obawiam sie ze same obudowy mogą mi ich mocowania popękac....

po 16-stej wrzucę fotki :)

Karol ma wprawę w przekładaniu :whistling::naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.