Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Kompresor klimy


jacunio82

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie urok to ... , sam kazdy wie, ledwo co powymienialem klocki tarcze i lozyska, teraz padl mi chyba kompresor klimy, tak wogole to nie jestem pewny wiec prosze o pomoc, nie moge zalaczyc wogole nawiewu, jak wlaczam to slychac tylko pisk paska, jak otworzylem maske to zauwazylem ze jak wlaczam nawiew to zatrzymuje sie te kolko na ktorym kreci sie ten maly pasek, czy to znaczy ze kompresor do wymiany czy moze da rade to jakos naprawic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajechany jak nieszczęście, jest zatarty jeżeli chwyta pasek :sick3: pozostaje wymiana plus płukanie układu i nowy osuszacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatarta sprężarka,nic tylko wymieniać

moja też jest do wymiany ale na razie jakoś tam śmiga,słychać tylko metaliczny dźwięk

Hejka jestem świeżo po naprawie kompresora. Też miałem metaliczny dźwięk i piski spod maski u nas na mieście jest zakład który jako jedyny naprawia kompresory itp okazało się że łożysko miałem tylko do wymiany nie wiem które bo jak usłyszałem że koszt 150zł tylko to byłem bardzo Happy i klimka teraz działa bez problemu i jest cisza. Lepiej od razu poszukać czy ktoś się tym zajmie niż wymieniać na nowy. Jak rozmawiałem z szefem większość nielubi się w to bawić i klientów naciąga że nie da się tego naprawić tylko wymiana na drugi. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...