Skocz do zawartości
IGNOROWANY

tom tom


Rekomendowane odpowiedzi

Mam w planach zakup nawigacji TOM TOM , czy ktos z was uzywa takiej i jesli tak to jak sie sprawdza w polsce bo slyszalem ze pokrywa tylko 25% naszego pieknego kraju. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki , chyba kupie tom tom 910 bo on ma wszystkie mapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce tylko Auto Mapa może już nie długo v 4.0, a w Europie TomTom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykleję się do tematu z pytaniem :

Czy warto to kupić ?

http://allegro.pl/item120590614_asus_a636n_gps_wi_fi_bluet_2_0_od_reki.html

Musisz zadać sobie pytanie do czego bedziesz wykorzystywał PDA. Model ogólnie b. dobry. Mnie denerwowała ta antena GPS i sama jego grubość oraz średniej jakości matryca.

Ja kupiłem Acera N311 bo miał WiFi, matrycę VGA 3,7", Bluetooth, bardzo lekki i cienki (tzw. w pewnym kręgu naleśnik) niestety brak GPS dodatkowo kupiłem GPS Rikaline 6033 niezły ale trochę drogi. Jeżeli bedziesz wykorzystywał tylko do nawigacji to są tańsze modele, jeżeli Wifi to i wyświetlacz przydłby się lepszy do serfowania, ale jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem zielony w tym temacie, ktoś mi poradził , że to jest dobry sprzęt i dla tego pytam Was.

Nie wiem co to jest Wifi :oops: i nie wiem do czego w przyszłości może być mi przydatny. Na dziś chcę mieć navi, ale jeśli mam wydać 1000-1200 pln za samą navi to lepiej dołożyć i w przyszłości mieć z tego pożytek. Kalendarz pewnie się przyda , nie wiem czy jest mp3 , i coś tam może jeszcze innego ... Nie śmiejcie się ze mnie , ale do tej pory nie miałem styczności z palmptopem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem zielony w tym temacie, ktoś mi poradził , że to jest dobry sprzęt i dla tego pytam Was.

Nie wiem co to jest Wifi :oops: i nie wiem do czego w przyszłości może być mi przydatny. Na dziś chcę mieć navi, ale jeśli mam wydać 1000-1200 pln za samą navi to lepiej dołożyć i w przyszłości mieć z tego pożytek. Kalendarz pewnie się przyda , nie wiem czy jest mp3 , i coś tam może jeszcze innego ... Nie śmiejcie się ze mnie , ale do tej pory nie miałem styczności z palmptopem :razz:

Nikt się nie śmieje, jest dużo ludzi którzy nie używają palmów, ale jeżeli nie wiesz do czego służy np. Blutooth i Wifi to lepiej nie kupuj zawsze możesz sobie z czasem (Wifi) dołożyć jak stwierdzisz że potrzebujesz. Blutooth służy do połączenia się np. w samochodzie do netu za pomocą komórki i pisania na forum. Telefon musi mieć przynajmniej GPRS lub jeszcze lepiej EDGE. Odtwarzacz Mp3 też jest bo to tak jakbyś w kompie nie mógł słuchać muzyki.

Żeby korzystać z netu za pomocą komórki i palmtopa trzeba jeszcze trochę poklikać także lepiej kup sobie jakiegoś tańszego z GPS-em, a jak poznasz o co w tym wszystkim chodzi zmienisz na lepszy i napewno na nowocześniejszy model. Wifi natomiast służy do łączenia się z siecia bezprzewodową, np z Twoim komputerem, jakimś innym lub z punktami dostepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem zielony w tym temacie, ktoś mi poradził , że to jest dobry sprzęt i dla tego pytam Was.

Nie wiem co to jest Wifi :oops: i nie wiem do czego w przyszłości może być mi przydatny. Na dziś chcę mieć navi, ale jeśli mam wydać 1000-1200 pln za samą navi to lepiej dołożyć i w przyszłości mieć z tego pożytek. Kalendarz pewnie się przyda , nie wiem czy jest mp3 , i coś tam może jeszcze innego ... Nie śmiejcie się ze mnie , ale do tej pory nie miałem styczności z palmptopem :razz:

Nikt się nie śmieje, jest dużo ludzi którzy nie używają palmów, ale jeżeli nie wiesz do czego służy np. Blutooth i Wifi to lepiej nie kupuj zawsze możesz sobie z czasem (Wifi) dołożyć jak stwierdzisz że potrzebujesz. Blutooth służy do połączenia się np. w samochodzie do netu za pomocą komórki i pisania na forum. Telefon musi mieć przynajmniej GPRS lub jeszcze lepiej EDGE. Odtwarzacz Mp3 też jest bo to tak jakbyś w kompie nie mógł słuchać muzyki.

Żeby korzystać z netu za pomocą komórki i palmtopa trzeba jeszcze trochę poklikać także lepiej kup sobie jakiegoś tańszego z GPS-em, a jak poznasz o co w tym wszystkim chodzi zmienisz na lepszy i napewno na nowocześniejszy model. Wifi natomiast służy do łączenia się z siecia bezprzewodową, np z Twoim komputerem, jakimś innym lub z punktami dostepu

Dzięki za info :wink: już trochę się dowiedziałem o możliwościach palma i już go kupiłem Asus 636N , fajna zabawka :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do Ciebie piurko ale nie odbierales.

Jak sobie poradziles z automapą (polska) i Europa ?

Zadzwoń dziś wieczorem, wcześniej puść sms w razie gdybym był poza domem :wink:

Automapa chodzi jak marzenie ale mam tylko Polskę ,a tom toma jeszcze nie odpaliłem bo nie mam karty SD 2 GB :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do Ciebie piurko ale nie odbierales.

Jak sobie poradziles z automapą (polska) i Europa ?

Zadzwoń dziś wieczorem, wcześniej puść sms w razie gdybym był poza domem :wink:

Automapa chodzi jak marzenie ale mam tylko Polskę ,a tom toma jeszcze nie odpaliłem bo nie mam karty SD 2 GB :razz:

Nie potrzebujesz aż tak dużej karty ja mam 1 GB Automapę Tomtoma i jeszcze kupę zdjęć zrzucałem z aparatu podczas wyjazdów wakacyjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do Ciebie piurko ale nie odbierales.

Jak sobie poradziles z automapą (polska) i Europa ?

Zadzwoń dziś wieczorem, wcześniej puść sms w razie gdybym był poza domem :wink:

Automapa chodzi jak marzenie ale mam tylko Polskę ,a tom toma jeszcze nie odpaliłem bo nie mam karty SD 2 GB :razz:

Nie potrzebujesz aż tak dużej karty ja mam 1 GB Automapę Tomtoma i jeszcze kupę zdjęć zrzucałem z aparatu podczas wyjazdów wakacyjnych

A moze piurko2 potrzebuje miec wszystkie panstwa???? :mrgreen: nigdy nic nie wiadomo

A nawiasem mówiac - czy ktos z Was zna mape - i-go??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za geanicą jeszcze nie byłem :mrgreen: w Polsce używam automapy i jestsuper, nawet drogi polne - żwirowe- są na mapie, pilot jest extra. Jeżdżę z tym dopiero tydzień i pewnie jeszcze niejedno mnie zaskoczy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kraju używam tylko automapy, ale to tylko ze względu na pokrycie, gdyby tomtom miał takie to napewno wybrałbym go do nawigacji w Polsce. Więcej opcji i inaczej wyswietlany. Czekam na automapę v.4 ponoć ma być lepsza narazie Beta testy ale nic nie zapowiada ze nie długo będzie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...