Skocz do zawartości
IGNOROWANY

tom tom


Rekomendowane odpowiedzi

w polsce to tylko Automapa :)

a za granicą jechałem pod Hamburg i Tom tom 5.21 sprawdził sie :) i jego płynność jest jak dla mnie okej :)

Czy tom tom jest prosty w obsłudze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce to tylko Automapa :)

a za granicą jechałem pod Hamburg i Tom tom 5.21 sprawdził sie :) i jego płynność jest jak dla mnie okej :)

Czy tom tom jest prosty w obsłudze :?:

Menu jest po Polsku nie miałem problemu z obsługą podoba mi się jego płynność :)

Jedyny minus Tomtom-a to bardzo małe pokrycie Polski 23% chyba że poczekasz na

Automape 4.0 Europa działać będzie na tych samych mapach co tomtom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce to tylko Automapa :)

a za granicą jechałem pod Hamburg i Tom tom 5.21 sprawdził sie :) i jego płynność jest jak dla mnie okej :)

Czy tom tom jest prosty w obsłudze :?:

Bardzo prosty Polskie menu. Ja posiadam tom tom one. I mape Polski mam 47% pokrycia standardową którą dodawali do tom toma. Duże miasta jak Łódz, Warszawa, Wrocław itp... To pięknie prowadzi pod sam dom razem z numerami. Posiada tez funkcje użytecznych miejsc stacje benzynowe i takie tam. Jak dla mnie to fajna nawigacja. Chociaż słyszałem że na polske najlepszą mapą jest auto mapa. Ale tom tom jako nawigacja to bardzo fajne urządzenie. Ale mapa Europy w tom tomie to 99,9% pokrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce to tylko Automapa :)

a za granicą jechałem pod Hamburg i Tom tom 5.21 sprawdził sie :) i jego płynność jest jak dla mnie okej :)

Czy tom tom jest prosty w obsłudze :?:

Bardzo prosty Polskie menu. Ja posiadam tom tom one. I mape Polski mam 47% pokrycia standardową którą dodawali do tom toma. Duże miasta jak Łódz, Warszawa, Wrocław itp... To pięknie prowadzi pod sam dom razem z numerami. Posiada tez funkcje użytecznych miejsc stacje benzynowe i takie tam. Jak dla mnie to fajna nawigacja. Chociaż słyszałem że na polske najlepszą mapą jest auto mapa. Ale tom tom jako nawigacja to bardzo fajne urządzenie. Ale mapa Europy w tom tomie to 99,9% pokrycia.

niestety nie cała Europa :cry: tylko wybrane kraje Europy, lub może lepiej - kraje zach. europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem tak,

mam TomToma w wersji 5.21 i jestem zadowolony z niego, jak na razie jechałem w góry, nad Bałtyk, i do Pragi - świetnie się spisuje i jest bardzo dokładny.

Po mieście czasami jeżdze z nim po wrocławiu też nie mogę narzekać - jedynie nie ma nowej drogi obok mokronoskiej, ale ta otworzyli jakieś 6 miesięcy temu

AudoMapa - mam, ale nie korzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem ostatnio do frankfurtu na Tom Tomie - w skali 10 stopniowej daje 8 bo czasem glupieje - gubi sie i za pozno sa komunikaty - trzeba patrzec na palma bo na komunikaty glosowe nie mozna liczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zakupilem po bardzo atrackyjnej cenie najnowszy model tom tom one. Niestety ma on tylko mape Angli . Mam opcje sciagnac mape calej europy , ma ona pojemnosc 1.9GB, pytanko mam jaka karte pamieci powinienem zakupic, niestety nie znam sie zabardzo na tym jesli ktos z was moglby podpowiedziec cos na temat kart bym byl bardzo wdzieczny, jakiej firmy?? jaka predkosc??? zeby to mialo rece i nogi, dzieki

np, czy to jest odpowiednia karta??

http://www.easyvalue.com/xPO-Transcend_2GB_SDC_150X_for_DC2300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mi pomoze wyprodukowac gps do laptopa wiem ze musze miec odbiornik gps koszt jakieś 150zeta (usb) na allegro no a mapy :?: to beda te same co do palmtopow chodzi mi najbardziej o mape niemiec (zachodnia europa) a i musi byc orginalne czyli wchodza w gre koszty. Jak ktoś używa wie co i jak to pisać Dziekować :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item130547905_palmtop_mio_169_nawigacja_gps.html

Ja mam takiego palmtopa :wink: Szczerze mówiąc to nie kupie nigdy takiego czegoś bo np w porównaniu z navi w Peugeot 607 to padaka... Troche za późno mówi kiedy co robić i ogólnie nie dokładny. A w 607'ce miałem elegancko wszystko mówił mi (po niemiecku ale to nie problem). Chyba najlepszy do nawigacji jest Tom-Tom bo po co komu po naszych drogach miedzymiastowych navi... Ewentualnie duże miasta a to w TT powinno już być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są sposoby sprawdzenia legalności posiadanogo programu do nawigacji ( automapa i tom tom ) :?:

Czy ktoś zna odpowiedź :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego palmtopa Szczerze mówiąc to nie kupie nigdy takiego czegoś bo np w porównaniu z navi w Peugeot 607 to padaka... Troche za późno mówi kiedy co robić i ogólnie nie dokładny.
Ciekawe... ja mam MIO 168 i dokładność ma dużą. Czasem rzędu 2-3 metrów. Sprawdź u siebie w ustawieniach, jak często aktualizuje ci pozycję z GPS - co ile sekund? Jak zbyt rzadko - to zmień sobei na sekundę - powinno się poprawić!
A w 607'ce miałem elegancko wszystko mówił mi (po niemiecku ale to nie problem).
Dla mnie problem - już wolał bym po angielsku :/ Do mnie gada po polsku.
Chyba najlepszy do nawigacji jest Tom-Tom bo po co komu po naszych drogach miedzymiastowych navi...
Rozmawiałem niedawno z kolesiem, który używa Tom-Tom'a i mówił, że na Polskę to kicha straszna. A na drogach międzymiastowych Automapa świetnie pokazuje miejsca niebezpieczne, radary, stacje benzynowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem niedawno z kolesiem, który używa Tom-Tom'a i mówił, że na Polskę to kicha straszna. A na drogach międzymiastowych Automapa świetnie pokazuje miejsca niebezpieczne, radary, stacje benzynowe...

TOM TOM w Polsce to lipa. Na polske tylko Automapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące teloefonu i navi

Jaki telefon możecie polecić. Oraz czy są konieczne jakies dodatkowe akcesoria do tego telefonu

Słysze rózne historie. jedni mówią że potrzeba do telefony np Nokii E61 dodatkowej anteny,

znajomy ma taki telefon HP iPAQ hw 6515a i navi chodzi bez dodatkowych anten

Z góry dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedalem Tom Tom one i kupilem Tom Tom 910 , musze powiedziec ze jest bardzo fajny , w warszawie dawal rade, na trasie do zachodniej granicy tez bylo ok , tylko odcinek autostrady od strykowa do konina jescze nie jest na mapie wiec jedzie sie prze pole :) , sprawde dokladniej jak dziala w polsce jak bedziemy jechali z T-Żółwiem na klubowy wyjazd w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie polecam MIO P350 jest to polaczenie fi nkcjonalnego komputerka osobistego (palmtopa) i Super odbiornika GPS w wbudowanym juz modulem GPS SiRFstar III GPS ktory obecnie jest najlepszy na rynku, wiec nie ptrzebna jest zadna antena ktora instalujemy w samochodzie. Odziwo cena tego urzadzenia jest bardzo dobra bo mozna juz kupic za okolo 950zl. Jest jeszc ze dostepna troche drozsza wersja palmtopa MIO P550, rozni sie tylko tym ze ma Bluetooth ale watpie zeby ktos z tego korzystal, telefony komorkowe nie chcha sie komunikowac :razz:

W Polsce naj dokladniejsza bedzie mapa AutoMapa, ja bawilem sie ta w wersji 3.9.3 i musze przyznac ze jest super i bardzo dokladna. Wiem ze mozna gdzies na necie sciagnac wrsje Automapy z Crackiem i chodzi bardzo ladnie :wink: problem w tym ze nie mozna aktualizoawac.

Jezeli bedziecie mieli jakies pytania to chetnie pomoge!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprawilem sobie tomtom go 910!!! i jestem bardzo zadowolony uzywam go w anglii i jest bardzo dokladny nie wiem jak w polsce dowiem sie w marcu!!!bardzo go polecam wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące teloefonu i navi

Jaki telefon możecie polecić. Oraz czy są konieczne jakies dodatkowe akcesoria do tego telefonu

Słysze rózne historie. jedni mówią że potrzeba do telefony np Nokii E61 dodatkowej anteny,

znajomy ma taki telefon HP iPAQ hw 6515a i navi chodzi bez dodatkowych anten

Z góry dzieki za odp

Znajomy ma pewnie palmtopa lub smartphona. Do telefonów nokii musisz dokupić antene gps na bluetooth. Ja używam anteny nokii z antenką za 300 zł i jest super.

[ Dodano: 31-12-2006, 23:44 ]

Jakie są sposoby sprawdzenia legalności posiadanogo programu do nawigacji ( automapa i tom tom ) :?:

Czy ktoś zna odpowiedź :?: :wink:

Faktura zakupu (ew. paragon) + kod producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...