Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Oleju brak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i nie zbyt długo nacieszyłem się A4 B7 BPW 140PS 2007r. Po dwóch miesiącach zapaliła się czerwona kontrolka oleju, komputer zaczął zapisywać błędy i włączył się tryb awaryjny. Ledwo dojechałem do warsztatu i po odkręceniu pokrywy silnika mechanik stwierdził brak oleju. Niezła kaszana. Co mogło być przyczyną awarii pompy??

Opublikowano

Brak oleju czy brak ciśnienia?

Opublikowano

pewnie gniazdo słynnego imbusika lub sam imbusik :mysli:

Opublikowano

za mało informacji.....

ile przebiegu?

- skąd wiesz że to awaria pompy skoro nie ma oleju /.

- gdzie olej?

- nie było wcześniej pomarańczowej kontrolki oleju informującej o niskim stanie oleju?

- czy dymił na biało >jeśli tak to mogła wessać olej padająca turbina....

Z tego co napisałeś wnioskuję iż jechałeś dalej z czerwoną kontrolką na fisie i brakiem oleju lub niesprawnym napędem pompy oleju? >jeśli tak to załatwiłeś silnik na własne życzenie ......

Opublikowano

zgadza się jazda z tym czerwonym ostrzeżeniem to duży błąd :kwasny:

Opublikowano

przebieg 160 tys, brak cisnienia oleju, jutro bede wiedzial co z silnikiem

Opublikowano

kaplica.. ile jechałeś z tą czerwoną kontrolką. ? :confused4:

Opublikowano

pewnie gniazdo słynnego imbusika lub sam imbusik :mysli:

Nie ma powietrza w oponach? To pewnie imbusik!

Opublikowano

czegoś nie kumam ?? mechanik stwierdził brak oleju tak ? To dlaczego piszesz że brak ciśnienia oleju? To był olej czy nie ?? :kwasny:

Opublikowano

No i nie zbyt długo nacieszyłem się A4 B7 BPW 140PS 2007r. Po dwóch miesiącach zapaliła się czerwona kontrolka oleju, komputer zaczął zapisywać błędy i włączył się tryb awaryjny. Ledwo dojechałem do warsztatu i po odkręceniu pokrywy silnika mechanik stwierdził brak oleju. Niezła kaszana. Co mogło być przyczyną awarii pompy??

rozumiem że chodziło mechanikowi o brak śladów oleju pod pokrywą silnika> czyli brak smarowania silnika przy pompo-wtryskach lub całego, a olej prawdopodobnie w misce się znajduje......?czy dobrze rozumuje?>jeśli tak to imbusik lub gniazdo się wytarło...

>toby tłumaczyło czemu nie miałeś pomarańczowej kontrolki na fisie o niskim stanie oleju....

P.S. ale i tak tej jazdy z czerwoną kontrolką nie mogę zrozumieć.... :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.