Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A3 AZS- Diesel 10 stopni i nie odpala . Prosze o pomoc


lukas_ss

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie jestem użytkownikiem A4 w 1.8T 2002 r. ale chcem zadac pytanie zupełnie z innej beczki bo mam problem z autem mojej mamy. A3 1.9TDI silnik ASZ 130 KM . Mianowicie kiedy temperatura zbiliza sie okolo 10 stopni samochod zaczyna fatalnie odpalac jakby mu brakowalo paliwa oczywiscie tylko o poranku. Zmieniony rozrząd - SERWIS ustawil , zmieniony czujnik temperatury wody - oryginal 92 zł , POMPOWTRYSKI- po regenaracji 1280 zł sad auto jak zle paliło tak dalej zle pali sad moze ktos mi cos z naszego forum podpowie bo na forum a3 juz nie maja pomysłów . Prosze o pomoc nadmienie ze sprezanie i swiecie są w jak najlepszym porządku. Nie wiem co to moze byc rozkładam rece. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jestem użytkownikiem A4 w 1.8T 2002 r. ale chcem zadac pytanie zupełnie z innej beczki bo mam problem z autem mojej mamy. A3 1.9TDI silnik ASZ 130 KM . Mianowicie kiedy temperatura zbiliza sie okolo 10 stopni samochod zaczyna fatalnie odpalac jakby mu brakowalo paliwa oczywiscie tylko o poranku. Zmieniony rozrząd - SERWIS ustawil , zmieniony czujnik temperatury wody - oryginal 92 zł , POMPOWTRYSKI- po regenaracji 1280 zł sad auto jak zle paliło tak dalej zle pali sad moze ktos mi cos z naszego forum podpowie bo na forum a3 juz nie maja pomysłów . Prosze o pomoc nadmienie ze sprezanie i swiecie są w jak najlepszym porządku. Nie wiem co to moze byc rozkładam rece. Pozdrawiam

Kąt synchronizacji do sprawdzenia, ewentualnie akumulator? Zacząłbym od tego... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece dobre...a czy zasilanie do nich dociera ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece, kąt.

u mnie były siadnięte świece.

Objawy takie same to +15 jeszcze palił ale puszczał dyma ponizej zaczynał mieć kłopoty koło 0 przestawał zapalać.

Wymiana na nowe i jest ok całą zimę zero problemów.

Sprawdź wszystko dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem. Sprężynka się zaświeca na sekunde zawsze. ALe pewnie jak nie ma temp ujemnej to dużo krócej to trwa.

Wydaje mi się że zawsze powinny działać bo niby jak tak ropa ma się zapalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer 1 vag-com , bez tego nie obejdzie się, sprawdź błędy na pierwszym miejscu i wstaw je tutaj, tak będzie o wiele szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag podlaczony bledow brak swiece na bank dobre bo nowe i na bank dochodzi do nich prad i jak ktos wczesniej slusznie wspomnial ze w tych na pompowrtyskach swiece grzeja dopiero od -1 i dalej bo czujnik temperatury jest za to odpiowiedzialny i niestety to co mowicie wszystko zrobiony kat wtrysku ksiązkowo a odpala MASAKRA juz jak bylo u mnie wczroaj +8 to rano sie zesral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze Ci sie paliwo cofa,albo lapie powietrze? sprawdz węże i filtr paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...