Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Demontaż uchwytu pasażera w drzwiach...


Kuczmen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę zdemontować plastikowy uchwyt w drzwiach pasażera (ten gdzie jest przycisk od elektrycznego podnoszenia/opuszczania szyby). Z tego plastiku schodzi mi farba. Chcę ją zdrapać i na nowo umalować, a jeśli efekt będzie niezadowalający to kupię ten plastik w ASO.

Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tego trochę na forum. Poniżej jeden z przykładów:

http://www.a4-klub.pl/smf/wnetrze/all_b6_demontaz_tapicerki_przednich_drzwi-t3947.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalerzy czy lubisz rezac przy aucie czy nie jesli lubisz wywal lewa i prawa strone i maluj :kox: powiem szczerze ze jesli ladnie nalorzysz ok 5 warstw bedzie super wygladac a na allegro kupisz tylko i wylacznie malowane raczki ..... przerabialem to w b5... taka mala rada przed zdjeciem boczka kup w aso ok 5 spinek trzymajacych boczek, przy zdejmowaniu wszystkie nigdy nie przetrwaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w serwisie ceny.Ja za lewa stronę na cztery szyby zapłaciłem 62PLN więc na stronę pasażera powinno być taniej.Na Alledrogo kogoś pogięło z ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu malować, kup w aso cena naprawdę znośna, na allegro nawwet takich rzeczy nie szukaj, a demontaż i montaż to prościzna, tylko od razu w aso kup sobie nowe spinki bo podczas demontażu lubią pękać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji chciałbym też wymienić ten okrągły włącznik od świateł. Może mi ktoś z Was podać numery tych części, żebym bezproblemowo mógł je sobie zamówić? :)

Niestety to wystepuje jako calaosc :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji chciałbym też wymienić ten okrągły włącznik od świateł. Może mi ktoś z Was podać numery tych części, żebym bezproblemowo mógł je sobie zamówić? :)

Niestety to wystepuje jako calaosc :confused4:

A numery pozostałych części? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlacznik swiatel wraz z tymi plastikiem cosie wyciera z przodu wystepuje jako calosc :)

Rozumiem :)

Ale chodzi mi o te plastiki w drzwiach, gdzie zamontowane są przyciski od szyb sterowanych elektronicznie :)[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 14:38_________________________________________________Odświeżam :)

Czy ktoś zna i może mi podać nr tych plastików gdzie znajdują się przyciski od szyb elektrycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...