Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż łącznika stabilizatora


Dragon30

Rekomendowane odpowiedzi

http://upload4.postimage.org/1643901/photo_hosting.html Panowie mam problem z montażem łącznika stabilizatora. Tzn łącznik zamontowane ale nie wiem czy dobrze. Młodszy brat mi rozkrecil zawieszenie przód ale nie pamięta jak łącznikiem były przykręcone tzn która strona. A na master[/img]sportach nie ma strzalek. Na link powyżej jest prawa czy lewą strona? Ją zamontowane ten łącznik na prawe koło. Na forum szukałem ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ta dluzsza tuleia łączy się ze stabilizatorem, łącznik montujemy garbem do wahacza tylnego i jest on przykrecany od strony koła tzn dochodzi do wahacza od strony koła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie z tej instrukcji korzystalem. Ale zobacz to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1269.30. strona 3Z tego wynika sprzeczność. Łącznik który jest prawy jest nazywany jako lewy[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 16:11_________________________________________________20111118135549.th.jpg

Panowie dobrze mam zamontowany łącznik (odpowiednia strona)???????????????, na zdjęciu prawe koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem ile Ci wytrzymają te wahacze?

jest osobny watek na temat MS-ów i opinie sa rozne...tyle ile glow tyle opini :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem ile Ci wytrzymają te wahacze?

jest osobny watek na temat MS-ów i opinie sa rozne...tyle ile glow tyle opini :gwizdanie:

czyli ta jak ze wszystkim, kto co ma to chwali :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem po krotku...zakladalem dwa komplety kuzynom w dwoch autach, ta sama droga do pracy (chodzi o odleglosc) te same auta i jednemu siadly chyba po 20tkm czy 25 a drugi juz ma 60 nakulane i dalej jezdzi :blink::mysli: a roznica kupna tydzien pozniej :gwizdanie: .

I tak samo bylo zakladane i w tej samej pozycji skrecane (w pozycji roboczej), ale jak mowilem inny jest od tego watek :przebiegly:

sory za :ot::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...