Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy,pilne---schowek kierowcy


ryniud

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak zdjąć schowek kierowcy,pytam bo pod nim są bezpieczniki do których muszę się dostać.Szczegół tkwi w bezpieczniku od haka może jest walnięty,muszę sprawdzić go zanim kupię w ślepo nowy sterownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniki masz pod klapką z boku deski rozdzielczej, otwierasz drzwi i podważasz, klapka jest na klipsach blaszkach... za hak odpowiedzialny jest bezpiecznik nr 27, a półkę pod kierownicą odkręcasz jest chyba na 3-4 śrubach ...

tu masz rozpiskę bezpieczników....

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-schemat-rozpiska-bezpiecznikow-45573/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniki masz pod klapką z boku deski rozdzielczej, otwierasz drzwi i podważasz, klapka jest na klipsach blaszkach... za hak odpowiedzialny jest bezpiecznik nr 27, a półkę pod kierownicą odkręcasz jest chyba na 3-4 śrubach ...

tu masz rozpiskę bezpieczników....

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-schemat-rozpiska-bezpiecznikow-45573/

Dzięki kolego serdecznie za odpowiedz, te boczne są sprawdzone i są ok ale kiedyś dostałem taką powiastkę ----

W przypadku fabrycznie montowanego haka Bezpiecznik S27 30A

A drugi bezpiecznik, żeby się do niego dostać trzeba zdjąć schowek kierowcy, S77 30A------więc dlatego zwróciłem się do was z tym pytaniem jak odkręcić schowek kierowcy.

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

Panowie a czy jest taka możliwość że po zmianie tylnych świateł na ledy zamontowany sterownik/moduł/ nie obsługuje elektryki przyczepy?Przeczytałem na stronie w sklepie internetowym o module haka i zwróciłem uwagę że w szczegółowym opisie jest napisane że obsługuje światła led?Ja mam możliwość sprawdzenia tego bo mam jeszcze standardowe lampy,jeżeli moje przypuszczenia będą trafne że tu właśnie tkwi przyczyna braku świateł w przyczepce to was powiadomię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...