Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świece fajki są Mokre w Oleju POMOCY


Malinowyqtp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 2 miesiące teamu kupiłem audi a4b5 1.8 ADR

Po jakimś czasie zaczoł mi strzelać na gazie stwierdziłem ze może świece wiec zamówiłem nowe i zacząłem je zakładać okazało się ze świece ceramika fajka i gwint jest mokra Elektroda jest sucha Oleju mi nie ubywa ani mi nie kopci przy wymianie świec wyczyściłem w srotku olej który tam był i fajki i około 4 dni wszystko było ok , lecz lekko mi się poci uszczelka klawiatury bo widać na bokach że jest wszystko mokre w miejscu uszczelki pytanie moje brzmij czy Do wymiany są może przewody czy uszczelka ??... jaki jest powód ze na LPG mi strzela a na benzynie nie przypominam ze elektroda jest sucha POMOCY !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka na pewno a co do strzelania na lpg to warto podłączyć vaga zanim zaczniesz wydawać na części :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany uszczelka pokrywy zaworów zewnętrzna i wewnętrzna, sprzedawane są zazwyczaj razem w kompletach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej uszczelka dekla.

A co do gazu to wizyta w serwisie i ustawienie gazu,ew.przegląd.

W poprzednim auci wypadł mi zapłon i trzeba było gu ustawić żeby nie strzelało na lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelke kup ale nei badziew jak ja zrobiłem błąd. Kupiłem uszczelke HART i po tygodniu znowu to samo wszystko mokre. Kupiłem jeszcze raz tym razem ERLING już miesiąc bez problemu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy za odpowiedzi właśnie zamówiłem świece T.T + przewody i uszczelkę jutro będę montował powie mi z was ktoś gdzie jest czujnik niskiego ciśnienia oleju w silniku ADR??


Uszczelka Wymieniona i przewody wszystko wróciło do Normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...