Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Tylna kanapa z otworem na narty - przeróbka


mike23b7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie czy aby wymienić tyle oparcie seryjne s-line na takie aby znajdowała się w nim otwierana klapka do przewozu nart wiąże się z zakupem dokładnie takiej samej kanapy a konkretnie tylnych oparć? Czy jest możliwośc kupna innego koloru i przełożenia samych obić czy to może być problem? I czy ewentualnie można kupić nie s-line'owe tylne oparcie czy szkielet s-line i zwykły się różnią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co chcesz mieć otwierany tunel w siedzeniach?

Wydaje mi się bez sensu jeśli masz dzieloną składaną kanapę. Po złożeniu mniejszej połowy i tak mogą jechać 2 os z tyłu, z tunelem to samo (może trochę wygodniej, ale nie wiem czy warto...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worek na narty ma długość ok. 120cm - rozwija się prawie do końca przedniego podłokietnika. Razem z przestrzenią dostępną w bagażniku (85cm) daje to łączną maksymalną długość przewożonego przedmiotu w okolicach 205cm. Otwór w kanapie ma wymiary 25cmx18cm. Poniżej troszkę fotek...

skisack1.JPG

skisack2.JPG

skisack3.JPG

skisack4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szara alcantare i wszystkie elementy sa koloru szarego, zarowno plastikowe ramki jak i tapicerka tylna od strony bagaznika.

Oczywiscie worek jest czarny jak Bart-S.

Hmm, :mysli: nie polecam rezania samej dziury, temat latwy w uszkodzeniu a pozatym nie sadze abys znalazl gdzies kompletna drziure wraz z dwiema parami drzwiczek.

Jednak wiem z wlasnej audopsji jak ciezko jest znalezc sama kanape tylna :gwizdanie: - ja kupilem komplet tapicerki.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie jeśli jadą 4 osoby to 4 komplety nart nie wejdą na pewno. Miałem ten sam dylemat więc skusiłem się na trumnę i powiem że bajka zero brudu, śniegu i lodu z desek w aucie wszystko mieści się na górze w aucie siedzi 5 osób pełna wygoda :cool1: polecam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co chcesz mieć otwierany tunel w siedzeniach?

Wydaje mi się bez sensu jeśli masz dzieloną składaną kanapę. Po złożeniu mniejszej połowy i tak mogą jechać 2 os z tyłu, z tunelem to samo (może trochę wygodniej, ale nie wiem czy warto...)

bo jadąc np. w austrii nie mając nart zabezpieczonych (wewnątrz) w postaci takiego skisack-a dostajesz mandacik 200Eur i po to właśnie jest ten wór :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam ..

Czyli teoretycznie jest opcja przerobienia majac same ramki i rekaw bez tylnego oparcia ?

Wiem, wiem mozna box, ale mialem tunel w poprzednim aucie i jak na szybko i samemu na stok lub max dwie osoby , jest bezcenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam ..

Czyli teoretycznie jest opcja przerobienia majac same ramki i rekaw bez tylnego oparcia ?

Wiem, wiem mozna box, ale mialem tunel w poprzednim aucie i jak na szybko i samemu na stok lub max dwie osoby , jest bezcenny.

Wycinanie_obicia_pokrowca_na_d_ugie_przedmioty_sk_adane_siedzenie_page_1.jpg

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...