Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd 01332 Vag może ktoś się spotkał


darkos15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam następujący problem, wyskakuje po podłączeniu vaga błąd 01332 ( w module komfortu ). Żadnych błędów więcej. Po kasowaniu w ciągu sekundy wraca. Zamki, szyby wszystko działa. Dodam, że samochód mam od ponad 2 lat i nigdy nie działało pojedyncze mrugniecie kierunków przy zamykaniu samochodu, natomiast przy otwieraniu zawsze było w porządku i mrugają dwa razy. Sprawdzałem kodowanie modułu i mruganie przy zamykaniu jest włączone. Nie mam pojęcia co może być przyczyną. Chyba zostaje wyciągnięcie i sprawdzenie modułu czy styki nie zaśniedziały lub nie dostała się do niego wilgoć, a może ktoś ma inny pomysł?

01332 - Door Control Module: Passenger Side (J387)

80-00 - Single-Wire Operation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najpierw sprawdził okablowanie drzwi w łączniku gumowym, być może kable są pozrywane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, zaraz zdejmę łącznik gumowy, międzyczasie sprawdziłem moduł komfortu suchutki.

---------- Post dopisany 25-09-2013 at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 11:37 ----------

Problem rozwiązany. Po odłączeniu kostki drzwi okazało się, że styki były po części pokryte zielonym nalotem. Po wyczyszczeniu błąd zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...