Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana streownka CZ na alarm


prezesik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie prosze o pomoc .

Mam obecnie założony dodatkowy sterownik centralnego z pilotem chce w jego miejsce założyć alarm i proszę o pomoc żebym nic nie spierdzielil

Poniżej schemat centralki którą mam

65ec852bf774ed790be7f70793d8d875.jpg

ebb54b6ceadade68d7e3129813a18264.jpg

Poniżej schemat alarmu

hr2jcls2.jpg

aantz5d4.jpg

i teraz pytanie co i jak podłączyć

zasilania masy i kierunkowskazy wiadomo

ale jak podłączyć sterowanie centralnym, domykanie szyb w starej centralce tego nie było

dzieki za pomoc

Sterowanie centralnym okazało sie ze pasuje kostka ze starego sterownika centralnego do alarmu wiec dziala. Ale teraz kolejny problem gdzie podłączyć przewód do krańcowek drzwiowych ten niebieski z alarmu i gdzie podłączyć niebiesko czarny domykanie szyb ? Pomoże ktos bo ja juz sie poddałem

83f8f8aefd6b6286aeadee79a5c349f1.jpg

293ef66d021f5d123391863eb18456f2.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez prezesik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij boczek i znajdz kabel od mikro styku w klamce i to podlacz pod centralke ewentulanie do lampki oswietnienia. kostka trzy pinowa w dolnej lini tej kolorowanki w nogach, a domykanie szyb musisz ciagnac od pompki raczej z bagaja ale ktory pin to ci nie powiem musisz znalesc pinologie swojej pompki. nie ma czasem w dziale warsztat opisu, ktos dokladal centralny i wszystko opisał


tu ładnie opisane: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/43965-all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-i-zdjecia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie nie ma nic o drzwiach i kostki u mnie sa inne niz w tamtym temacie niestety tak kosta pierwsza na gorze jest u mnie inna . Jak dalem masę na przewód czerwono niebieski to mi zamknęło drzwi i szyby wiec ewentualnie moge tam dac przewód od komfortu . Rozegranie drzwi to troche sporo roboty pewnie jak mi nikt nie napisze to bede zmuszony to zrobic :(

Wysłane z mojego iPad za pomocą palca wskazujacego:)

Wszystko ogarnięte zmieniłem alarm na inny ze zmiennym kodem.

Sterowanie krańcowej drzwiowych poleciały bezpośrednio z pompki z bagażnika teraz pozostało mi jeszcze jako dodatkowy kanał podłączyć otwieranie okien lub składanie i otwieranie lusterek. Ktos to przerabial

Wysłane z mojego iPad za pomocą palca wskazujacego:)

Dzisiaj skonczylem alarm i jak sie okazało otwieranie okien nie trzeba robic na dodatkowy kanał :) otwieranie szyb juz działa :)

https://vimeo.com/106980862

Wysłane z mojego iPad za pomocą palca wskazujacego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...