Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na bongod temat w Audi A4 B6
    siemens to oryginał do mojego furacza?? ---------- Post dopisany 31-01-2014 at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 15:18 ---------- dobra połapałem pompe teraz pytanie gdzie ona jest w bfb?wiem że w bagażniku podnoszę dywanik i co dalej? Cały boczek mam rozebrać ?? :/ masakra
  2. AGMI : WYPOSAŻENIE WNĘTRZA / GAŁKI ZMIANY BIEGÓW / GAŁKA ZMIANY BIEGÓW PRZEZNACZONA DO AUDI A3 A4 A6 o coś takiego wylukałem
  3. bongod opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Panowie bo już zgłupiałem jedni piszą że 3 bary a inni że 4
  4. No wiem właśnie moja też większa tzn wyższa odemnie
  5. Jedziesz w końcu ze mna czy jak ? Nieno ona musi z przodu tak jak ci mówiłem :/ jak z tyłu bedzie siedzieć to się schaftuje a wtedu h*j z moim zawodnikiem ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- http://img.tapatalk.com/d/14/01/24/nysa3yha.jpg Zapraszamy do GR Moskal mówi że za dużą pojemność masz więc wole zawodnika mniejszych rozmiarów dla mojej lubej hahaha
  6. Kto przepije moją żonę powtarzam przepije nie upije temu stawiam kolejną flaszke a na plyny miejsce jest zawsze i nie przepijam ---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ---------- Tylko te walizki ................hahahaha
  7. ok wpisałem nas ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- rozumiem że będziemy na liście jak się zwolni miejsce?
  8. to spoczko my jedziemy na stówe więc mam już wpłacać te zaliczki??
  9. kurna już urlopy zaplanowaliśmy z moją lubą oby ktoś zrezygnował
  10. Czyli rozumiem że się spóźniłem cholera a miałem dziś zapłacić za siebie i żone f*ck. Jest jakaś lista rezerwowa?????
  11. Ona moze tylko z przodu bo inaczej może pawiami rzucać
  12. Mówię o miejscach w samochodzie
  13. Mi w niedziele ciśnienie wyrobiliscie że w końcu w poniedziałek poplynolem . Ale oopcje mam odnośnie tatr jadę chyba ale z żoną hehehe okazało się ze ma 29 marca urodziny hahaha . Nauczymy was pić alkohol . Dam znać jak zaplace jak coś będą 2 miejsca wolne
  14. Ja mam złote hany bez dysz ktore je zmniejszają i podobno do 190 mają starczyć wg gaziarza mojego.
  15. Heh czyli tak ma być czy jakiś inny diabeł jeszcze mnie gryzie nie moge znaleźć nigdzie wzorcowych logów do bfb :/
  16. A masz moze jakiegos linka z takim wkladem ? ---------- Post added at 10:07 ---------- Previous post was at 10:00 ---------- Kurcze a myślałem że jak pompa siada to wyje :/ u mnie cisza. Coś słyszałem ze sitko jakieś może być zatkane ?? ---------- Post dopisany 19-01-2014 at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 10:07 ---------- nowe logi Grupy: 033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ---------- wielkich różnic to nie widze po wymianie pompy :/
  17. Dają rade, tylko nie wyhamowuje klapy jak widać pod koniec i jest to lekkie jebnięcie na samym końcu, w tym momencie zawiasy na pewno troche po d*pie dostają... z kolei latem przy 25-30 stopniach to uderzenie będzie jeszcze większe... Jeżeli chodzi o uwagi Przemka, to wydaje mi się że za wcześnie na próby karcherem i sprawdzanie zawiasów... Oby nic złego się u Ciebie nie działo, ja póki co się wstrzymuje z tym modem u siebie... Interesował się ktoś zamontowaniem elektrycznych siłowników? Zawiasy elektryczne jak w A6 czy Q7 na pewno nie podejdą, ale może co innego by tam wepchnąć.... a nie ma 630n krosno co wyhamowują jak te 650??
  18. zwykle się łamię o tej porze ale wezmę może stoperan to będę ---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ---------- kupcie odemnie bo na mody nie mam zgrzewarka ręczna punktowa FIGIEL (3893787898) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  19. do toma mam rzut beretem : brałem już od niego graty . Dzięki wielkie . A tak zastanawiam się czy różnią się bardzo zawiasy i uchwyty siłowników w a6 i a4?
  20. witam czekam na test z tydzień i też zamawiam jak nic się dziać nie będzie . Gdzie w końcu zamawiać wszystkie graty i ile pln? Bo śledziłem temat już jakiś czas temu i widze że już inne sprężynki i siłowniki
  21. Oooo nawet nie wiedzialem ze juz jest rozkminione otwieranie klapy w avancie z pilota automatycznie : ---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ---------- Trzeba wyrezac na szybkości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.