Treść opublikowana przez Nietykalny
-
Audi a6 1.8 T, Mody,Gwint, alu BBS 18" by Nietykalny
też ładnie jak sprawuje sie u Ciebie dieselek??? z tego co widze z opisu to masz 2.5 tdi, Masz jakiś gwint, czy tylko na sprężynach go posadziłeś troszke ???
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
Reiken, a skąd ty te wszystkie kobiety bierzesz ??? Furka zacna i powodzenia w dalszych modach
-
Audi a6 1.8 T, Mody,Gwint, alu BBS 18" by Nietykalny
Może tak na zdjęciach widać, ale na żywo moim zdaniem dobrze osadzone, na pewno nie są schowane ale dzięki za sugestie
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ładna ładna furka i chyba gdzieś z okolicy:decayed: gratulacje za zrealizowane mody i powodzenia w dalszych:wink:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Audi a6 1.8 T, Mody,Gwint, alu BBS 18" by Nietykalny
Ale o których ty felgach mówisz, o alu???? one sie gubią jak sie nie myle et 20 i 8j , opona 225- Audi A4 B5 2.8 V6 quattro - Golden Magic
Ładny egzemplarz, wnętrze też na duży plus jak dla mnie Hm przez wycięcie kata mocy zbytnio więcej nie uzyskasz, to wolnossak więc łatwo więcej ps nie uzyskasz ( jeśli chodzi ci oczywiście o moc ) ale kultura pracy V-ki to odwdzięcza- Audi a6 1.8 T, Mody,Gwint, alu BBS 18" by Nietykalny
Dystans hmmm... nie wiem i tak kółka moim zdaniem dobrze osadzone- Jaki Wosk na zimę ?
a dlaczego chcesz tylko na ipe ??? Zastosuj jakiś cleaner , moim zdaniem fk1000p jest dobrym wyborem, na twoim kolorze ( ciemnym ) będzie ładny efekt niż na jasnym. Jeszcze jeśli chodzi o wosk to polecam Collinite 476. ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ---------- Na moim profilu masz dobry zestaw jaki zastosowałem na zime ( choć bym go rozszerzył ), kup tester fk i na cleaner starczy i coś jeszcze szamponik apc:)- [Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
A ja nikogo nie widziałem bo nikogo nie znam:grin:, choć często widze czarne a4 z klubowymi ramkami kombi po lifcie na beskidzkim- Audi a6 1.8 T, Mody,Gwint, alu BBS 18" by Nietykalny
Nie wiem może zrobie jakąś relacje..- Jaki olej silnikowy do Audi?
ja zalewałem zarówno 80 1.9 tdi jak i passata 1.9 td olejem 5w40 valvoline max life - bardzo dobry olej. Obecnie w mojej audi też taki smaruje silnik- Jaki Wosk na zimę ?
Ja położyłem fk 1000p na cleaner duragloss 601, przed przetarłem jeszcze IPA. Tylko finish care nakładałem 3 razy oczywiście z odpowiednim czasem wygrzania każdej warstwy Bez cleanera albo chociaż ipy wosk nie bedzie sie długo trzymał to podstawa.- Audi a6 1.8 T, Mody,Gwint, alu BBS 18" by Nietykalny
Witam wszystkich Po długich poszukiwaniach i oglądnięciu wielu egzemplarzy znalazłem w końcu swoje audi a6. Na początku byłem tylko i wyłącznie zdecydowany na 2.8 v6 czy 2.4 v6, jednak na przestrzeni czasu poglądy ewoluowały, ponieważ większość takich jednostek ( które oglądałem ) były w tragicznym stanie i wybór padał na : Silnik : 1.8 T 150 KM ( APU) Napęd : FWD Kolor : Srebrny metalik Wyposażenie: - ABS - 4 x poducha - klimatronik -4 el. szyby - el. podgrzewane i składane lusterka - pełny FIS - Radio Concert - 8 głośników i Sub - el. reg. foteli -schowek na narty -halogeny -domykanie i opuszczanie szyb z pilota - relingi chromowane - skórzana kierownica, mieszek, gałka - książka serwisowa, komplet kluczyków + serwisowy Koła : -Lato BBS 18 ” skręcane z polerowanym rantem -Zima ori stalowe 15 ” Zawieszenie : -gwint RACELAND Instalacja LPG: -sterownik STAGA -reduktor KME SILVER TURBO -wtryski BARACUDA Mody : - zawieszenie gwintowane - przyciemnione światełka przednie oraz kierunki boczne - tylne lampy z Polifta - przyciemnione wszystkie szybki - pomalowana blenda Planowane mody jednostki napędowej: - down pipe - czip Inne planowane mody: - ogarnięcie wnętrza czyli wypranie porządnie tapicerki itp. - korekta lakieru - kupno ori zmieniarki Cd - może tylna blenda USA Przeprowadzone akcje serwisowe : -wymiana oleju valvoline Max Life 5w40 + filtr -wymiana łączników stabilizatorów LME ori z zeszlifowanymi znakami audi -wymiana podświetlania tablicy rejestracyjnej LED -zabezpieczenie lakieru na zime szampon: Wstępne mycie: Shiny Garage Orange Car Shampoo x 2 Shiny Garage Lime APC ( w odpowiednim stężeniu na lakier, felgi, plastiki ) x 2 Osuszenie: ValetPRO Large Blue Fluffer Później przetarcie: IZOPROPANOL Następnie: Cleaner DURAGLOSS Polish Bonding Agent Wosk FINISH KARE 1000P Hi-Temp Paste nałożony za pomocą Meguiars Soft Foam Na wiosne planuje jak już wcześniej wspomniałem korekte lakieru i dopiero zrobi się porządne zabezpieczenie lakieru z glinowaniem woskiem bądź jakąś powłoką Planowane akcje serwisowe : -wymiana oleju w układzie wspomagania ( już zakupiony ori w Aso audi ) - ściągniecie klocków hamulcowych ( są nowe ale Boscha i troche popiskują , tarcze ATE) , planuje je troszke zeszlifować, wyczyścić porządnie i zamontować z powrotem na ATE plastitube ( też kupiony ) – zobaczymy jaki będzie efekt -zauważyłem płyn chłodniczy koło filtra oleju, musze zlokalizować wyciek -w niedalekiej przyszłości górne wahacze ( ori audi ) - pewnie wyjdzie coś w trakcie :| Liczę na dobrą współprace i sugestie dotyczące zmian w mojej Audi, krytykujcie bądź chwalcie. :] i kilka fotek z woskowania wymieniałem ledziki Fotki wnetrza wkrótce, po ogarnięciu- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam z Podbeskidzia i zapraszam w góry :) Jestem Sebastian, uzależniony od audi. Jestem obecnie szczęśliwym posiadaczem audi a6 c5 1.8 T. Pozdrawiam hej - Audi a6 1.8 T, Mody,Gwint, alu BBS 18" by Nietykalny