Treść opublikowana przez jamrolly
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ha ha ha az mnie brzuszek boli od smiechu
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Rikardo a jak ja robie w miechu ponad 2k?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzieki;)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam! za chwile czeka mnie wymiana oleju silnikowego co prawda zostało mi jeszcze ponad 2 tysiące do wymiany ale robie tyle w miesiąc wiec moje pytanie jakim olejem go zalać obecnie jest zalany tymże cudem oraz tył opakowania dodam jeszcze ze od wymiany do wymiany troche musiałem mu kapnąć no a przebieg jaki widnieje na blacie 225k (tak naprawde to pewnie najstorsi górale nie wieco) prosze o porade czym go teraz zalać
-
Spóźnienie za opłacenie oc
Kary za brak ubezpieczenia OC w 2013 roku ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ---------- ja poszedłem do jednej ubezpieczalni zapytać tylko o wyliczenie składki babka mi wyliczyła składke i na całe szczęscie spojrzała w poprzednie ubezpieczenie ..bo wychodziło mi tego samego dnia ..nie miałem kasy byłem przed wypłata ale ubezpieczyła mi auto i termon na zapłate miałem 14 dni ale to zeleznie od agencji .. przedstawiła mi dokumenty co by bylo było gdy bym tego nie zrobił ..potem rozmiawiałem z agentem miom znajomym i przedstawił mi to samo ..
-
Spóźnienie za opłacenie oc
sam głupoty piszesz .. wiadomo ze jak wykupujesz ubezpieczenie oc to podpisujesz umowe na rok i tak jest wszędzie .. wiecc jeśli malymoto spoznil sie z opłata drugiej raty to nic sie nie stanie a jeżeli wyszło mu całkowicie ubezpieczenie to musi ubezpieczyć je obojętnie gdzie nawet jak nie bedzie mial zamiaru nim jeźdźić to auto musi być opłacone dopóki jest zarejestrowane ..inaczej możę dostać kare a nie życze spotkania z policją . ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- fundusz gwarancyjny moze go scignąć..
-
Spóźnienie za opłacenie oc
Nic sie nie stanie jak masz umowe na rok i nie zaplaciles drugiej raty to spoko przyjdzie ci upomnienie chyba ze roczna umowa sie skonczyla i nie podpisales nowej no to jezeli sie dopatrza to mozesz zaplacic kare...ja raz drugiej raty nie zaplacilem przez miecha przyslali tylko upomnienie i spoko ale jak grozilo mi nie podpisanie nowej umowy no to bym dostal kare ;D jak chcesz cos wiecej wiedziec to pisz pw bo mam troche doświadczenia heh
-
źle pokazuje stan paliwa
;bediks masz twn vag kkl?
-
źle pokazuje stan paliwa
Nie wiem czy to przez system operacyjny czy jak ..instalowalem go tak jak nalezy sciagalem wszystkie programy i nawet go nie wykrylo ..
-
źle pokazuje stan paliwa
Ja kupil najtańszy i do dziś nie mogę go okiełznać:/
-
Dodatek do paliwa
Wlałem xeramic "czysci wtryskiwacze diesla" zobaczymy jak działa
-
Dodatek do paliwa
To łączyłeś jakies preparaty przy jednorazowym uzyciut?
-
Dodatek do paliwa
Witam panowie! Mam pytanie co sądzicie o dodatkach do paliwa? Np w celu przeczyszczenia pompowtryskiwaczy? Jest w tym cos prawdy czy wiecej sciemy ? Jezeli ok to jakie srodki zdalyby egzamin? Z gory dzieki. Aa dodam ze tylko profilaktycznie nie że cos się dzieje
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
aaaa oke
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
całkiem dobrze wygląda ale nie wiem czy flansze nie bedziesz mial za krotka?
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
no nie mam D:
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Mnie w cyklu mieszanym i trasa mniej
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Po wywaleniu Egra w ajm spalanie pol litra mniejsze przy takiej samej jedzxie
-
źle pokazuje stan paliwa
Aa no ja mam pl
-
źle pokazuje stan paliwa
Inspekcje mogles skasowac przyciskami od kasowania przejechanego dystansu i od ustawienia zegaru
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Tez sie nad bim zastanawialem ale wzialem inny pewniejszy
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
- Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
hah jak miałem egr to przy porannym odpalaniu puszczał lekkiego niebieskiego bąka po zabiegu usunięcia go bąki zniknęły- Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Zrobie zdjecie przed regeneracja jest w nim tyle syfu ze uhuhu- Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Egr tak mi orzygal silnik :/ - Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi