feszter

O feszter

Osiągnięcia feszter

Reputacja

1. Ja od lat (10) używam Husqvarnę jedną z mniejszych nie profesjonalną. Mam prowadnicę 13" w zupełności wystarcza,łańcuch 325 profesionalny, nie naciąga się tak,chodzi bez zarzutu. Mój brat kupił chińczyka ,jest to nieporozumienie bez przerwy coś się z nią dzieje.
  2. http://a4-klub.pl/1-8-211/audi-a4-b5-1-8-lpg-ciezko-pali-282957/ Zapoznaj się z powyższym linkiem, może Ci pomoże.
  3. Uszkodzony zawór w pompie paliwa,zatankuj więcej aby paliwo nie cofało się do zbiornika. Zdejm przewód doprowadzający paliwo do listwy i zobaczysz po włączeniu rozrusznika czy wydostaje się paliwo.
  4. Miałem podobny problem. Wyczytałem na forum, że jedną z przyczyn może być mała ilość PB w zbiorniku i gdy nie trzyma zawór w pompie paliwa to lekiem jest zatankować więcej PB aby był zalany. U mnie pomogło pali po kilku obrotach.
  5. Ja korzystam z usługi w Czerwionce u pana Roja - jedyny w swoim wydaniu - polecam. "Auto-Service" Eugeniusz Roj auto-service tel. 32 431 29 95 ul. Kruczkowskiego 14 44-230 Czerwionka-Leszczyny woj. śląskie
  6. Mamy chory system emerytalny, zarówno ZUS i OFE w teraźniejszym wydaniu nie gwarantują emerytury na godnym poziomie. Skok stulecia przez popaprańców na kasę w OFE i ich roztrwonienie wpłynie na znaczne zmniejszenie emerytur w przyszłości. Pieniądze złożone w OFE powinny być pomnażane i mają być dziedziczone po ich niewykorzystaniu. Zostaję w OFE i mam nadzieję, że nastąpi zmiana władzy i nastąpią zmiany w OFE choćby na wzór niemiecki.
  7. Czytam "Mity przeciwko Polsce". Polecam, otwiera oczy o zakłamywaniu naszej historii.
  8. Od kilku miesięcy mam A4 B6 z 2003r 1.8T 125kw plus lpg Avant tzw. "amerykan" .Pozdrawiam Wszystkich Józef