Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto zostaje w OFE, kto rezygnuje ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto zostaje z OFE a kto rezygnuje z Otwartego Funduszu Emerytalnego ?

Opublikowano

Zostaje w OFE

Opublikowano

a ja nie muszę wybierać i dobrze

Opublikowano

I tu i tu obywatele zostaną wydymani :grin:

Opublikowano

Ja zostaje z OFE, chocby [po to zeby te gnoje z zusu nie dostali wiecej kasy

Opublikowano

Właśnie podobnie myślę, że skoro i tak nie dostanę kasy... to czy nie lepiej dać ją prywatnym firmą niż politykom :)

Opublikowano
Właśnie podobnie myślę, że skoro i tak nie dostanę kasy... to czy nie lepiej dać ją prywatnym firmą niż politykom :)

Przecież to jedna klika. Układ zamknięty :wink:

Opublikowano

A ja mam to w hu@u bo jak Bóg da i dozyje wieku emerytalnego (na ta chwile 67lat) to i tak Zus i Ofe padna i fige dostane albo podniosa wiek emerytalny do 95lat:decayed:

Opublikowano

wszystko fajnie tylko, że gadają ciągle o tym a na dobrą sprawe nie potrafią scharakteryzować +/- OFE i reszty opcji ...

Opublikowano

a ja zadnej składki nie place bo i tak tego nie doczekam sie tak wiec ,Panowie za młodzi jestesmy aby sie o to martwic

Opublikowano

A ja już jestem na emeryturze więc ZUS i OFE mam w czterech literach

Opublikowano

ofe

Opublikowano
A ja już jestem na emeryturze więc ZUS i OFE mam w czterech literach

W wieku 38 lat?

Opublikowano

A co w tym dziwnego. Trep albo glina :grin:

Opublikowano

Nawet jak teraz pozostanie się w OFE,to później kaska i tak do ZUS-u trafi,więc co to za wybór??????????????????

Napychać kieszenie prezesom z OFE?????????????? I tak nas wszyscy wydymają.

Opublikowano
  • Autor

Ja najchętniej ubezpieczałbym się za zachodzie w jakimś Deutsche ZUS :grin:

ZUSowi są potrzebne głębokie przemiany.. przede-wszystkim sprzedanie biurowców z marmurem w środku, zaprzestanie budowania nowych pałaców, redukcji zatrudnienia i zarobków... bo w ZUSie zarabiają dobrze...

Bawią się naszym kosztem...

Opublikowano

Tak tylko, ze OFE daje szanse ze te pieniądze które tam wplacisz będą lepiej lub gorzej ale pracować o może będzie tego więcej co w momencie powrotu do ZUS bedzie miało znaczenie. Pozostanie tylko w ZUS gwarantuje, ze wplacane składki natychmiast zasila bieżących emerytów. Tak na prawdę OFE to niedokończona reformą, bo miał to być etap przejściowy od ZUS do indywidualnych kont emerytalnych tzw trzeciego filaru. Ale politycy zawsze maja ważniejsze sprawy i interesuje ich tylko przedwyborczy populizm. A głupi zawsze idzie tam gdzie kiełbasa. Co by nie robić i tak sensowne życie na emeryturze trzeba sobie na własną rękę zapewnić. Tymczasem ja tak łatwo nie dam się cholocie z wiejskiej (to chyba nie przypadkowa nazwa ulicy) okraść z tego co moje tylko dlatego, ze to talatajstwo jest tak nieudolne.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Opublikowano
A co w tym dziwnego. Trep albo glina :grin:

Tru:decayed:

Opublikowano
A co w tym dziwnego. Trep albo glina :grin:

Tru:decayed:

Jakos nie moge go sobie wyobrazic w zadnej z tych rol:kox:

Opublikowano
A co w tym dziwnego. Trep albo glina :grin:

SG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.