Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto zostaje w OFE, kto rezygnuje ?


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

I tu i tu obywatele zostaną wydymani :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostaje z OFE, chocby [po to zeby te gnoje z zusu nie dostali wiecej kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podobnie myślę, że skoro i tak nie dostanę kasy... to czy nie lepiej dać ją prywatnym firmą niż politykom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podobnie myślę, że skoro i tak nie dostanę kasy... to czy nie lepiej dać ją prywatnym firmą niż politykom :)

Przecież to jedna klika. Układ zamknięty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam to w hu@u bo jak Bóg da i dozyje wieku emerytalnego (na ta chwile 67lat) to i tak Zus i Ofe padna i fige dostane albo podniosa wiek emerytalny do 95lat:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie tylko, że gadają ciągle o tym a na dobrą sprawe nie potrafią scharakteryzować +/- OFE i reszty opcji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zadnej składki nie place bo i tak tego nie doczekam sie tak wiec ,Panowie za młodzi jestesmy aby sie o to martwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego. Trep albo glina :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak teraz pozostanie się w OFE,to później kaska i tak do ZUS-u trafi,więc co to za wybór??????????????????

Napychać kieszenie prezesom z OFE?????????????? I tak nas wszyscy wydymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najchętniej ubezpieczałbym się za zachodzie w jakimś Deutsche ZUS :grin:

ZUSowi są potrzebne głębokie przemiany.. przede-wszystkim sprzedanie biurowców z marmurem w środku, zaprzestanie budowania nowych pałaców, redukcji zatrudnienia i zarobków... bo w ZUSie zarabiają dobrze...

Bawią się naszym kosztem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, ze OFE daje szanse ze te pieniądze które tam wplacisz będą lepiej lub gorzej ale pracować o może będzie tego więcej co w momencie powrotu do ZUS bedzie miało znaczenie. Pozostanie tylko w ZUS gwarantuje, ze wplacane składki natychmiast zasila bieżących emerytów. Tak na prawdę OFE to niedokończona reformą, bo miał to być etap przejściowy od ZUS do indywidualnych kont emerytalnych tzw trzeciego filaru. Ale politycy zawsze maja ważniejsze sprawy i interesuje ich tylko przedwyborczy populizm. A głupi zawsze idzie tam gdzie kiełbasa. Co by nie robić i tak sensowne życie na emeryturze trzeba sobie na własną rękę zapewnić. Tymczasem ja tak łatwo nie dam się cholocie z wiejskiej (to chyba nie przypadkowa nazwa ulicy) okraść z tego co moje tylko dlatego, ze to talatajstwo jest tak nieudolne.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...