Treść opublikowana przez bako
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ale jak pytalem czy bedą przewody cisnieniowe, sam nie wiedziałeś ciśnij z tematem dalej
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Czyli jednak przwody cisnieniowe przy okuciach tak jak mowilem, i elegancko bedzie bardziej solidniej niz na zwykłym tekalanie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
nie myślałeś dawać węży ciśnieniowych bliżej okuć żeby wyeliminować opcje przetarć przy okuciach? Ogólnie mocno cisniesz, podzespoły hi-endowe
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Piękne auto, z modami wiadomo trzymasz poziom, wtryski pewnie zabolaly ale coż trzeba to jakoś przebolec. bede obserwował Twoje działania dalej
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Sądząc po poprzednim projekcie możemy na pewno liczyć na ciekawy dalszy ciąg prac, nigdzie po forach nie widzialem twojego autka, fajnie że tutaj trafilo na pewno będę obserwował
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Niezły grubas sie tu szykuje
-
Zmiana srebnych ramek okiennych na czarne -pytanie
A jak sie demontuje te listwy jakaś specjalna filozofia? Nie chce po prostu ich pogiąć czy połamać, folią oklejać rozumiem najlepiej juz ściągnięte nie na aucie?
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
mega jest ten kolor lakieru, środek tez bardzo smaczny, super sztuka
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Niezła sztuka:wink:, Powiedz jak sie siedzi w tych siedzeniach recaro?, wnetrze mnie zabija:wink: co do kół Vossen spoko ale juz 2szt audi w PL co prwada w nowszysch budach ale to ma, jak tak grubo lecisz pomyślalbym o VIP Modular, lub coś fajnego z Rotiform:wink:
-
Recaro b6/b7 oszust
witam. nie wiem gdzie moge to napisać ale umieszczam to tutaj ku przestrodze. Chodzi o fotele z tej aukcji: AUDI S4 RS4 A4 B6 B7 SKÓRA FOTELE RECARO (4231482174) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Fotel kierowcy nie grzeje prawdopodobnie przepalone maty bo skora na siedzisku na bocznych czesciach i czesciowo na oparciu przytopiona, pisze ze wszystko sprawne ale tak jak mowie jest ta wada. wiem miałem je widziałem, udało mi sie je oddac teraz znowu je wystawia
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
jest ktos kto by sie podjął przeróbki lamp? mam lampy od B7 i ledy od A6 i trzeba to jakoś skleić do kupy
-
Czyszczenie odprysków asfaltu?
ja uzywałem do takich rzeczy rozpuszczalnik lakowy, lub glinke
-
Czyszczenie lamp przednich i pakietu chrom - porady??
a co jeżeli na lampach i na halogenach są jakby odpryski od kamieni? tak samo postepować? chodzi tutaj akurat o B7 i tam są z tego co kojarze plastikowe klosze?
-
Maty grzewcze
ale po kombinacjach by jakos to załozyl? dzieki wielkie za pomoc
-
Maty grzewcze
Czyli podejdzie do recaro czy nie?
-
Maty grzewcze
Do recaro podejdzie czy to wszystko jedno? Bo dzwoniłem po raz setny do miejscowego serwisu i stwierdzili ze od s-line jest inna mata a do recaro inna.. i nie wiem i tu i tu wysuwane podudzie
-
Maty grzewcze
Dzieki wielkie na pewno to ułatwi troche bo ASO mnie dobija powoli
-
Maty grzewcze
aha czyli te z aukcji, nie podejda do opcji z wysuwanym podudziem? Zna może ktos nr. tych mat ? Nie mam recaro ale znajomy moj ma własnie tylko nie działa mu podgrzewanie a chce fotele sprzedac i mysle w jakij kasie mozna to brac od niego:wink: ---------- Post dopisany 11-04-2014 at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 14:52 ---------- a czy podudzie też jest grzane? za cholkere nigdzie nikt nie może mi udzielic informacji na temat tych mat jakie są ich numery..
-
dobieranie skóry siedzeń RECARO
Tylko własnie teraz żeby ktoś podrzucił jakiegos spradzonego ogarnietego w temacie tapicera, bede bardzo wdzieczny
-
dobieranie skóry siedzeń RECARO
Niestety juz takich rzeczy nie robi, nadal szukam sprawdzonych tapicerów
-
dobieranie skóry siedzeń RECARO
Mam takie pytanie. Czy mozna gdzieś zamowić/ kupic kawałek skóry do obszycia czarnego fotela recaro? Czy nie idzie wyrwać oryginału i trzeba liczyc na inwencje tapicera?
-
Maty grzewcze
Witam. Chciałbym zapytać czy maty grzewcze od załózmy siedzeń s-line lub zwykłych beda pasować do foteli recaro? Czy np mata prawa jest taka sama jak mata z lewego siedzenia? i można je zakładać obojetnie na którym fotelu? mam takie coś na aukcji i nie wiem od jakiego to jest siedzenia czy to jest do s-line recaro czy zwykłego fotela? AUDI A4 MATY GRZEWCZE FOTEL PRZEDNI ORYGINAŁ (4132938530) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Jak zdemontować listwy drzwiowe?
sciagam je do malowania tak że luz:wink:
-
Jak zdemontować listwy drzwiowe?
czyli co podgrzewać i zyłką odcinać?
-
Jak zdemontować listwy drzwiowe?
Witam. Chciałem sie dowiedziec w jaki sposob są zamocowane i w jaki sposób najlepiej sciągnąć listwy drzwiowe (te które znajdują sie w połowie drzwi od zewnątrz)? Sa tam jakieś zatrzaski i trzba od srodka coś rozbierac czy jest klejone i trzeba czyms to odkleić?