Treść opublikowana przez majkel933
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Trochę mi to zajęło żeby skończyć czytać te 268 stron i powiem że jestem pod mega wielkim wrażeniem co udało ci się zrobić z tą A4 Gratulacje i powodzenia w dalszych planach a jeśli chodzi o rolki na zimę to ten wzór bardzo ładny ! Będę kiedy w Rzeszowie z wielką chęcią zobaczył bym A3 i A4
-
Problem z zamkiem w drzwiach Audi A3 SB 2009
Dzięki zaraz spórbuję a jak nie to niestety zamek do wymiany przód i tył
-
Problem z zamkiem w drzwiach Audi A3 SB 2009
Witam Tak jak napisałem wyżej mam problem z zamkiem w drzwiach. Działa jak chce raz tak raz nie..... Po podłączeniu pod VAG wszystko jest ok zero błędów. Filmik pokazuje jasno sytuacje jaka jest. Dodam że na początku było to tylko prawe przednie drzwi teraz też mam coś takiego u pasażera z tyłu też po prawej stronie ogólnie masakra potrzebuje na szybko jakieś pomocy ! https://www.youtube.com/watch?v=F1omXk-DvHk&feature=youtu.be Pozdrawiam
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
A4 widziana jakiś czas temu na Saskiej coś przepięknego Chciał bym usiasać w środku pogratulować auta naprwdę świetna robotoa jak byś kiedyś wybierał się na jakiś spot pisz na priv chętnie zobaczę tego szatana !
-
Lusterka A4 B8 w Audi A3 2009
Witam Tak jak sama nazwa wskazuje Orientuje się ktoś czy podejdą lusterka od A4 B8 do A3?? Jak się przełoży trójkąty ?? Ktoś mi kiedyś wspominał że na jakiś forum audi to już było , może komuś obiło się o uszy Pozdrawiam
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Przed chwilą oglądałem filmik jak sobie mruczy powiem ci że mruczy kozacko przebija tą A6 3.0Tdi https://www.facebook.com/photo.php?v=659519954086438&set=vb.188773417827763&type=2&theater
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
To jak będzie ready to pisz mozna by się gdzies ustawić lub na spota wpadniesz do Arkadii Oczywiście w Wawie , ewentualnie jakaś sesyjka :-D Autko kooosa!
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
W warszawie go składają ??
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Piękne te A4 Chyba sam się skuszę na tego Air bo twoje auto robi mega robotę Jak kiedyś będę w okolicach dam znać chętnie zobaczę na żywo Szerokości
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam,witam wszystkich użytkowników forum A4 Obecnie latam A3 2.0tdi Q , ale przeglądając tematy z B8 zastanawiam się nad drugim OOOO... Szerokości