Treść opublikowana przez mauiii
-
Strefa Śmiechu
http://i.4cdn.org/gif/1447510981865.webm http://i.4cdn.org/gif/1447484461208.webm
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.canibeat.com/tag/dapper/ Pare fajnych filmikow i fot
-
Strefa Śmiechu
UNESCO nie udało się przeprowadzić globalnego sondażu na temat - Jakie jest twoje własne zdanie w sprawie deficytu żywności w innych krajach? W Europie nie zrozumieli, co to deficyt. W Afryce - co żywność. W USA - co inne kraje. A w Rosji - co własne zdanie.
-
Strefa Śmiechu
""Zawsze jakis towar......."" ---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ---------- Stary Suchotnik. W temacie wojny nowoczsnej (PCCC &$& UE) moze sie przyda nowoczesnym...
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
- FILMY DOKUMENTALNE, ktore warto zobaczyc !!!
Zabójcze rajdy - Rallying The Killer Years. Polecam fanom Historia wielkiego motoryzacyjnego projektu, w który zaangażowały się cztery wielkie marki - Lancia, Peugeot, Audi i Ford Wspólnie stworzyli oni nowa kategorię samochodów WRC tzw grupę B, która błyskawicznie zawojowała świat rajdów samochodowych w latach 80 XX wieku. Zabójcze rajdy - Rallying The Killer Years - Motoryzacja Hosting plików video - Video.AnyFiles.pl- Strefa Śmiechu
Wizyta w Zoo: - Tato, dlaczego ta gorylica tak krzywo na nas patrzy?! - Uspokój się synku, to dopiero kasa… Dwa rekiny zauważyły łebka na desce windsurfingowej. Jeden mówi do drugiego: - O. I to jest obsługa. Ładnie podane, na tacy, z serwetką! Jak mozna nazwac ten zawod ???- Strefa Śmiechu
AUDI w tle:polew: Batendo ou Apanhando ? Briga entre russos bebados - Humor Hosting plików video - Video.AnyFiles.pl- Strefa Śmiechu
---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------- Strefa Śmiechu
- Wasze doswiadczenia z chińskimi oponami.
Testy opon letnich na rok 2014 jezyk wloski. Wydaje mi sie ze lepiej z poza tej listy niczego innego do AUDI nie brac.- Wasze doswiadczenia z chińskimi oponami.
---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------- Strefa Śmiechu
---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ---------- ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------- Strefa Śmiechu
Woła Władimir Putin dowódcę swoich Specsłużb: - Debilu! Prosiłem Cię, żebyś ładnie przywitał Litwinienkę w Londynie? - Taaakkk.... - wyjąkał przestraszony generał. - I o co jeszcze Cię prosiłem? - Hmmmm.... - Miałeś dać mu kilka dobrych rad? - Rad... Polon... co za różnica? Ja tam towarzyszu Putin Maria Skłodowska Curie nie jestem... ---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ---------- Dzwoni Obama do Putina i mówi : - Słuchaj, musimy zmienić strefy czasowe na takie same! Wczoraj dzwoniłem do Chin z życzeniami, a okazało się że urodziny były wczoraj... Putin na to: - To co ja mam powiedzieć jak dzwoniłem do Polski z kondolencjami, a okazało się że samolot jeszcze nie wystartował... ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ---------- Do Władimira Putina dzwoni prezes Coca-Cola Co. - Panie premierze, mam propozycję. Co sądzi pan o zmianie flagi Rosji z niebiesko-biało-czerwonej na czerwoną? Jak za dobrych czasów w ZSRR. My za taką reklamę oferujemy, powiedzmy, 5 miliardów dolarów rocznie. Putin odpowiada: - Pozwoli pan, że przemyślę propozycję. Odkłada słuchawkę, wykręca numer swojego asystenta i mówi: - Wania, kiedy dokładnie kończy się nam umowa z Aquafresh?- Strefa Śmiechu
Rosjanie oglądający relację z Ukrainy w rosyjskich mediach. ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ---------- ---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- ---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- ---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Potrącił pieszego i uciekł. Policja szuka kierowcy audi Potrącił pieszego i uciekł. Policja szuka kierowcy audi- Strefa Śmiechu
- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
We Wloszech gdy delikwent ma ponad 1,5 promila we krwi nastpuje automatyczne zatrzymanie prawojazdy na rok do dwoch (gdy auto nie jest jego wlasnoscia to traci prwko na cztery lata) automatyczna kara od 1500e do 6000e i dodatkowo konfiskata autka na rzecz panstwa + :naughty:procesik na koszt wlasny. Auto jest traktowane jako narzedzie przestepstwa. Art. 186. Guida sotto l'influenza dell'alcool. C.P. "La grande novità, pertanto, è che chi verrà trovato con un tasso alcolico superiore a 1,5 g/l subirà, oltre al ritiro della patente ed al regolare processo, anche la confisca della propria automobile a favore dello Stato (art. 240 comma, 2, c.p., veicolo come cosa servita per commettere il reato). La legge di conversione ha inderogabilmente equiparato la condotta di coloro che si sottopongono all’esame (superando i 1.5 g/l) e di quelli che non vi si sottopongono. Anche in quest’ultimo caso, quindi, andrà disposta la confisca del veicolo, a meno che il mezzo appartenga a persona estranea alla violazione."- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Policja wloska jesli zlapie delikwenta na promilach odbiera nie tylko prawojazdy ale i auto:polew:, potem wystawia na licytacje u niego w domu. Dotyczy samochdy zarejestrowane we Wloszech ,nie wiem jak z obcokrajowcami. Na stronach Guardia di Finanza mozna za oplata 1e dziennie (30e na miesiac) miec dostep do takich licytacji a trafiaja sie naprawde okazje.- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Magarii collega di Torrino schrivera gentilmente in lingua polacca che leggi hanno Italiani contro conducenti umbriaconi, che guidano dopo due Birrette.- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Noo i mamy :rant:AUDI:rant: nie tylko na oktanach ale i na promilach . Gosciu chyba chcilal zrobic "kamikaze" :facepalm: kontakt24.tvn24.pl/temat,poscig-blokada-staranowany-radiowoz-uciekinier-byl-pijany,113930,html?categoryId=496 ---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ---------- Dylemat "Scigac czy nie scigac oto jest pytanie?" Policja + uciekajace BMW = ofiary wypadkow :facepalm: http://www.tvn24.pl/tragiczny-final-policyjnego-poscigu-jedna-osoba-nie-zyje-ranni-policjanci,398512,s.html- nie tylko BMW jeżdżą piraci.
Taaaaa a kariere Pan Prezio zaczynal w ORMO albo ZOMO , bo jakos tak rocznikowo podchodzi i nawet z lica bije hamstwo http://i.4cdn.org/wsg/src/1389788851590.gif- Strefa Śmiechu
http://i.4cdn.org/wsg/src/1385084485930.gif http://i.4cdn.org/wsg/src/1391870291384.gif http://i.4cdn.org/wsg/src/1383661143211.gif http://i.4cdn.org/wsg/src/1383608315668.gif- Strefa Śmiechu
http://i.4cdn.org/wsg/src/1389913577971.gif http://i.4cdn.org/wsg/src/1389913626737.gif http://i.4cdn.org/wsg/src/1389913797212.gif http://i.4cdn.org/wsg/src/1390663454748.gif http://i.4cdn.org/wsg/src/1391201622121.gif ---------- Post dopisany at 01:34 ---------- Poprzedni post napisany at 01:21 ---------- http://i.4cdn.org/wsg/src/1389926400220.gif http://i.4cdn.org/wsg/src/1390631947917.gif http://i.4cdn.org/wsg/src/1390632094661.gif http://i.4cdn.org/wsg/src/1390810962431.gif http://i.4cdn.org/wsg/src/1391641837568.gif http://i.4cdn.org/wsg/src/1391648573736.gif http://i.4cdn.org/wsg/src/1391649921672.gif - Strefa Śmiechu
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.