Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nike166

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nike166

  1. Tak jak podejrzewałem , rozebralem licznik i wyrwana jedna nozka diody od airbag... gratulacje dla tej osoby co to zrobiła . A wiec gdzie szukać teraz kabli od poduchy siedzenia kierowcy ? o.O
  2. Tylko gdzie ja mam tetaz szukac tego kabla ?
  3. nike166 odpowiedział(a) na nike166 temat w 1.6
    A jak to u siebie stwierdziles , jak zachowywało sie owe kółko bez paska jak nim kreciles ?
  4. nike166 odpowiedział(a) na nike166 temat w 1.6
    Udało mi sie zdjąć pasek i pompa od wspomagania chodzi cicho i lekko , alternator też , do napinacza paska sie nie dostałem ręką ale on też moze sie zużyc? wydaje mi sie ze koło napedzajace wiatrak chłodnicy chodzi tak jakby scislo ale moze tak powinno być ? co Wy na to ?
  5. Nie mam jeszcze kabelka do diagnostyki , no mysle ze cos mogło być kombinowane gdyż mam 4 jasie i pod fotelem pasażera jest wszystko ok czyli kabel jest podłączony i taka czerwona kostka też jest , a u kierowcy pod fotelem nie ma podlaczonego kabla ani nie ma czerwonej kostki, wyjmowalem fotel i kabel zaginął, odchylalem wykładzine na tyle ile moglem i po kablu ani śladu :l Nieciekawie ...
  6. nike166 odpowiedział(a) na nike166 temat w 1.6
    Właśnie nie moglem tego zablokować i nadal nie wiem co tak wyje ...
  7. Cześć, Panowie mam problem, gdyż kupiłem a4 i przy przekręceniu kluczyka zapalają się kontrolki ale nie ma kontrolki od poduszek i check engine czy w tym liczniku ich nie ma ? Bo podejrzewam, że być powinny i coś było kombinowane przy kontrolkach :|
  8. nike166 odpowiedział(a) na nike166 temat w 1.6
    Okej zrobię jak mówisz , a jak tu sie w ogóle ściąga pasek, bo miałem już taki pomysł ale wiadomo w audi silniczek jest w innej pozycji i dostęp też już inny
  9. nike166 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam forumowiczow Jestem na forum nowym użytkownikiem ale mam pojęcie o mechanice także mysle ze bedzi sie nam dobrze wspolpracowac. Zakupilem 3 dni temu swoje pierwsze audi i wiadomo jak to przy używanym samochodzie nie wszystko jest w idealnym stanie i nurtuje mnie jeden problem otóż po odpaleniu samochodu słychać w środku wycie silnika przy dodaniu gazu wycie sie nasila i mysle ze to któreś łożysko bo podobnie mial znajomy w swoim oplu i u niego bylo to łożysko . Czy macie jakieś sugestie co do tego i mozecie mi doradzić z którego łożyska moze dochodzić ten intrygujący dźwięk ,moze ktoś mial podobny przypadek lub ktoś wie jak to sprawdzić ? Pozdrawiam
  10. Jestem Piotrek z Legionowa i w niedzielę staję się posiadaczem a-czwóreczki be-pięć Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.