Treść opublikowana przez nike166
-
Cewka zapłonowa z passata b5 do audi b5 1.6 pasuje ?
Ok dzięki
-
Cewka zapłonowa z passata b5 do audi b5 1.6 pasuje ?
Witam, Jestem zmuszony kupić cewkę zapłonową do swojego AHLa i mam pytanie czy z passata 1.6 przypasuje ? Wizualnie wygląda tak samo ale czy nie różni się czymś ?
-
Poduszka silnika przednia mocowana do pasa koło chłodnicy
Wydaję mi się , że to jest zwykły odbijak u siebie też to obczajałem
-
Diagnoza zużytych poduszek silnika, skrzyni
Wiecie jak wymontowac poduszki ? odkrece i co ? trzeba silnik do góry pewnie unosić ?
-
Czy to napewno AHL ?
eXik pompę masz na pasku rozrządu Wygląda na to, że masz silnik z passata AHL tyle, że ktos dodał pokrywę z logiem audi
-
Diagnoza zużytych poduszek silnika, skrzyni
U mnie też sprężynuje dość mocno wydaje mi się, że nie powinno tak być.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Hej, Wyceniłbyś mi poduszki pod silnik i skrzynię ? Jakąś alternatywę cena/jakość Najlepiej każdą z osobna żebym miał orientację ile jaka Czekam na pw
-
Diagnoza zużytych poduszek silnika, skrzyni
No ok tylko kwestia która poducha jest walnięta ?
-
Diagnoza zużytych poduszek silnika, skrzyni
Cześć, Panowie jak najprościej zdiagnozować stan poduszek silnika i skrzyni ? Dodam, że jak łapię za silnik i nim ruszam to bez problemu się rusza i to dość znacząco myślę, że poduszki do wymiany. Do tego lewarek biegów rusza się dość sporo podczas puszczania nogi z gazu lub przyśpieszania. Ile łącznie jest poduszek w tym silniku ?
-
spadające obroty przy odpalaniu
Używka 150zł +/-
-
spadające obroty przy odpalaniu
Wyczyszczenie przepustnicy przy tych objawach to podstawa bez tego nie ma co się bawić w szukanie usterki bo wymienisz wszystko co może być przyczyną, a przepustnica dalej będzie brudna i przez to będzie się to działo, świece raczej na pewno na to wpływu nie mają
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Ja myślałem nad 1be (-20mm) i 17, będzie to jakoś wyglądać ? Czy lepiej już -30mm ? Dodam, że nie chcę również bardzo twardo ale żeby był wygląd z jakimś tam komfortem.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Dolacze sie do pytania mam identyczny dylemat
-
Falujące obroty 1.6 ADP
Musisz zaadaptować ją po czyszczeniu aby zresetowac stare parametry. Miałem poobne objawy i czyszczenie + adaptacja pomogły.
-
spadające obroty przy odpalaniu
Wyczysc i zaadaptuj przepustnice od nowa powinno pomoc , jak nie będziemy myśleć co dalej.
-
Zawieszenie 1be z b6 do b5 to samo ?
Hej, Zastanawia mnie czy zawieszenie z b6 pasuje do b5 ?
-
Olej do Mojego AHLa
W AHL'u napędzana paskiem rozrządu
-
Telepanie silnikiem (pali na 3 gary) - ciąg dalszy
A jak to powinno być poprawnie podłączone ? Jakieś znaki na cewce są co i jak ? Przewody podłączone okej...
-
Telepanie silnikiem (pali na 3 gary) - ciąg dalszy
Z przewodami nic nie było robione, a wcześniej silniczek chodził elegancko także raczej odpada..
-
Telepanie silnikiem (pali na 3 gary) - ciąg dalszy
Nie mam właśnie nigdzie tego missfire... Może w moim ecu nie ma tej opcji. na 14,15,16 mam coś z przeplywka , jakieś info o lambdzie... Jak mogę jeszcze sprawdzić który cylinder wypada ? Przy jakiej temperaturze zaczyna oscylować sonda ? Dziś rano jeszcze zrobiłem logi z działania lambdy przy temperaturze 87 stopni sonda stała tak jak w logach dopiero później coś ruszyła http://vaglog.rtnet.pl/log_184482.html
-
Telepanie silnikiem (pali na 3 gary) - ciąg dalszy
U mnie w sumie to nie ma znaczenia czy upał czy deszcz - objawy takie same...
-
Telepanie silnikiem (pali na 3 gary) - ciąg dalszy
Nie mam tam nic takiego na 17 kanale mam "knock sensor" od czego to ? Tutaj log z tego kanału http://vaglog.rtnet.pl/log_184378.html Teraz ciekawostka,wczoraj usunąłem błędy bo wyskoczyły jeszcze gdy odłączyłem lambde i wczoraj pojeździłem trochę wieczorem oczywiście szarpał i nie palił na 4 garki, teraz podłączyłem pod vaga i zero błędów ... Może spróbuje wymienić jeszcze przewody ? Jakby cos było z cewką to pokazałby się jakiś błąd ? Może coś z tymi dwoma elementami nie tak ...
-
Telepanie silnikiem (pali na 3 gary) - ciąg dalszy
dolotu nie sprawdzalem, ciężko wymienić uszczelke dopóty ? Jak najlepiej sprawdzić szczelność na koloktorze? to widać , słychać czy jak ? ?
-
Telepanie silnikiem (pali na 3 gary) - ciąg dalszy
przejechalem jakieś 4km, chodził jakieś 10min na wolnych obrotach i silnik ani razu nie szarpnal... czyli wygląda to na sondę prawda ? EDIT: A więc zrobiłem test na odłączonej lambdzie przy trasie 100km i szarpie nawet na odłączonej lambdzie ... W warszawie dziś miałem koszmarnie jechać bo co chwila światła, samochód co chwila palił na 3 gary i śmierdziało benzyna... Dorwałem jeszcze przed chwila lapka i zrobiłem logi statyczne 001 i 004 spójrzcie: http://vaglog.rtnet.pl/log_184279.html http://vaglog.rtnet.pl/log_184280.html Te napięcie voltage to chyba działająca lambda w grupie 001 ?
-
Olej do Mojego AHLa
Sugerując się po "aledrogo" to trochę zawyżona cena --> http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=pompa+wody+ruville++a4+1.6&search_scope=wszystkie+działy&bmatch=seng-v6-1-default-0718