Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nike166

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nike166

  1. No na zgaszonym silniku jak kręcę kierownicą to głośno coś stuka ale nie mogę stwierdzić z której strony
  2. No to masz powód czego chcesz doszukiwać więcej ?
  3. Mowa o Motul'u 8100 5W40 ?
  4. Ja mam taki dźwięk z tym, że w benzynce 1.6 powód wycięty katalizator Myślę, że u Ciebie się po prostu rozsypał
  5. Czyli nie powinno tak być, że odczuwam przesuwanie się całej skrzyni podczas jazdy ? Ile poduszek trzyma skrzynię i jak z dostępem ?
  6. Będę się przymierzał do zmiany oleju dopiero co kupiłem Audice i jest zalana Castrolem Edge 5w30 i podobno cały czas nim była zalewana, jednak po powyższych zdjęciach zastanawiam się mocno nad zmianą, co powiecie na Valvoline MaxLife 5w40 ? Przebieg to 214 tyś. Zrobiłem samochodem 1000 km i jak narazie na bagnecie full tak jak było gdy sprawdzałem przy kupnie. Doradźcie coś Koledzy
  7. Cześć, Panowie czy u Was też występuje takie zjawisko metalicznych dźwięków dość głośnych przy zmianie biegów na postoju przy zgaszonym silniku ? Wiem, że w każdym samochodzie słychać przełączanie biegów na zgaszonym silniku ale nie jest to taki dźwięk jak u mnie w audioli, coś takiego jakby w skrzyni nie było oleju i taki metaliczny dźwięk się wydobywa. ??? Druga sprawa to podczas jazdy np na 3 biegu drążek się cały trzęsie i np jak puszczam pedał gazu to się sporo cofa do tyłu, a jak znowu wcisne gaz to leci do przodu, tak ma być czy jest to czymś spowodowane ? Tak jakby cała skrzynia sie przesuwała ...
  8. Ano właśnie bo widzisz też coś u siebie zauważyłem, jak opre się o silnik i nim trochę poruszam to cały się rusza bez użycia dużej siły czy tak powinno być czy coś z poduszkami ?
  9. I bądź tu teraz mądrym Jak to najlepiej sprawdzić i zdiagnozować, żeby nie wymieniać pół podwozia ?
  10. Nie wiem czy w najbliższym czasie nie wymienie całej zawiechy na master sporta bo czytałem na forum, że są dobre w przystępnej cenie i wtedy będę wiedział co mam zrobione w zawieszeniu ...
  11. Nie no i mnie nic nie skrzypi Tylko zastanawia mnie fakt czemu szarpaki nic nie pokazały, albo diagnosta taki spec. I nawet jeśli chciałbym wymieniać pojedynczo to teraz nie wiem dokładnie, które bo wątpię żeby te lewe górne tak waliły na dołkach bo to jest naprawdę głośne.
  12. Cześć, Jestem świeżo po przeglądzie i nie wiem jak to sprawdzał diagnosta ale powiedział, że tylko na górnych wahaczach od strony kierowcy na gumie robi się delikatny luz reszta bez luzów, a na dołkach, policjantach napieprza zdrowo. Przy zmianie biegów też czasami dosyć głośno puknie. Samochód dopiero co kupiłem i nie wiem ile km jest zrobione na tych wahaczach wiem tyle, że to wahacze Febi. Czy górne wahacze by tak pukały przez ten mały luz na gumie ? Jak się objawiają zużyte górne, a jak dolne ?
  13. Rozumiem i dzięki za odpowiedź
  14. A jak się zmienia kodowanie licznika ?
  15. Właśnie, a u mnie nie swieci wydaje mi sie ze nawet u Ciebie powinn swiecic gdy pasy są niezapiete Hmm ? gdzie szukać usterki ?
  16. Hej, Ostatnio jak rozebrałem licznik zauważyłem, że mam diodę tam gdzie jest na liczniku ludzik z zapiętymi pasami lecz nie zauważyłem by ona się zaświeciła chociaż raz przy niezapiętych pasach i przy przekręceniu kluczyka na zapłon też się nie zapala. Jak ją uaktywnić, chyba ze cos z dioda nie tak ? Każda b5 ma czujnik niezapiętych pasów ?
  17. Próbowałem ją doginać ale tak średnio to wyszło, zauważyłem ze brakuje jakiejś gumy zaraz przy lusterku ona chyba taka trójkątna powinna być bo od strony pasażera jest, a od kierowcy nie ma.
  18. Cześć Słuchajcie mam problem otóż przy prędkości jakoś nawet 70 km/h strasznie mi w środku szumi, przy ramce i przy słupku przy zawiasie jakby drzwi źle dolegały. Próbowałem regulować i podniosłem je na zawiasie do góry ale nie pomogło. Uszczelki w stanie dobrym, macie jakieś pomysły co z tym zrobić ?
  19. Fotel jest jak najbardziej z poduchą tyle, że niepodłączony Nie wiem co to była za filozofia wsadzić fotel z poduchą i już go nie podłączyć tylko ujeb*c kabel... Kwesta teraz tylko znaleźć tajemniczy kabel pod wykładziną i dokupić ten opornik, którego nie ma również.
  20. Póki co muszę się zająć poduszkami, bo pewnie pozostałe 3 są nieaktywne dobrze myślę ?
  21. Już ogarnąłem i działa Wiesz co, nie wiem czy zdołałbym podłączyć sam fis'a
  22. Tam zle napisałem, a chodziło ze ja tylko wyjalem i wsadzilem z powrotem , mysle ze to nie jest chyba powód do zmiany licznika ?
  23. Dzis pewnie sie za to nie wezmę bo leje deszcz, a mam za mały garaż do tego rodzaju zabiegu ale dzięki za sugestie Teraz mam mały problemik bo przy rozkladaniu licznika wyspalem wskazówkę predkosciomierza i potem wszystko wlozylem na swoje miejsce ale przy jeździe wskazówka staje od prędkości 70 km/h i czasami sie poruszy do 80 ale z przeskokiem , a nie płynnie ... wiecie jak temu zaradzić ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.