Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nike166

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nike166

  1. nike166 odpowiedział(a) na Wonski91 temat w 1.6
    Kupiłem na pewno oryginalne z plombami beru na opakowaniu i mają trzonki czarne
  2. Tutaj masz poradnik http://chomikuj.pl/cycu83/Audi/Monta*c5*bc+mat+grzewczych+lusterek+Audi+A4+B5,387282098.doc jak to zrobić
  3. Wyślij zdjęcia
  4. ok dzięki, jutro sprawdze to przejście Sprawdziłem i nie ma przejścia
  5. wystarczy, ze odkrecisz dwa wkrety pod lusterkiem na gwiazdkę zdejmiesz ten plastik pod lusterkiem i będzie widać czy masz kable podpiete pod wkład czy nie
  6. Termik tzn ?
  7. Hi mam problem gdyz nie grzeje mi lewe lusterko , sprawdalem probowka prąd na wyjściu kabla jest, grzane mam razem z tylną szybą czy sama mata grzewcza mogła ulec uszkodzeniu ? co w niej może sie uszkodzić ? ?
  8. nike166 odpowiedział(a) na neoxpl temat w 1.6
    Nie, nie wiem czy w ogóle pokazuję cewkę jako błąd, gdy jest uszkodzona...
  9. nike166 odpowiedział(a) na eXik temat w 1.6
    Póki co radze próbować działać coś z przepustnicą alby ją wykluczyć
  10. nike166 odpowiedział(a) na eXik temat w 1.6
    Bez sensu wymieniać sondę skoro oscyluje tak jak powinna błędów zero, pieniądze wyrzucone w błoto. Przepustnica to podstawa bo wymienisz pół silnika, a i tak może to być właśnie winna brudna przepustnica Przy odpalonym silniku na biegu jałowym przepustnica jest delikatnie otwarta, na tyle delikatnie, że ledwo co to widać, jeżeli jest brudna to automatycznie szpara przez którą rzekomo ma przepływać powietrze do kolektora ssącego aby utrzymać silnik na obrotach jałowych się zmniejsza przez syf i zaburza pracę silnika na wolnych obrotach stąd mogą wynikać te wariacje.
  11. nike166 odpowiedział(a) na neoxpl temat w 1.6
    Proponowałbym sprawdzić cewkę. Miałem podobny przypadek gdzie męczyłem się z problemem dość długo i okazała się że padła mi cewka. Też śmierdziało benzyna jak zaczynał palić na 3 gary lub szarpać także bardzo prawdopodobne, że cewka
  12. nike166 odpowiedział(a) na Wonski91 temat w 1.6
    Ja za świece i przewody beru miesiąc temu zapłaciłem 230 zł śmiga aż miło Nawet nie patrzyłem na inne firmy
  13. Marcin, ile za tuleje tylnej belki, możesz kilka pozycji podać Dziękować
  14. Czyli obędę się z mechanikiem dzięki za pomoc
  15. Hmm to już jest jakiś sposób, tylko nie mam kanału myślisz, że na lewarku idzie to zrobić Twoim sposobem ?
  16. Czyli lepiej prasą hmm nie dobrze, jakoś nie wierzę tym mechanikom ale chyba będę musiał odstawić autko do mechanika
  17. Witam, Kończy się ubezpieczenie zakupionego niedawno samochodu i jestem współwłaścicielem i nie mam ukończonych 25 lat więc będą zwyżki, właściciel ma pełne zniżki. Gdzie polecacie ubezpieczyć samochód w zaistniałej sytuacji aby wyszło jak najtaniej ?
  18. Hi, Moje tuleje tylnej belki są już w opłakanym stanie, popękane a lewa zerwana. Chcę je wymienić ale u mnie mechanik to ostateczność i teraz pytanie czy będę miał problem z wybiciem tulei ? Nie trzeba tego robić przypadkiem na prasie hydraulicznej ?
  19. Myślę, że taki przebieg jest adekwatny do ceny takiego zestawu MS prawda ? Ja 2 miesiące temu włożyłem górę z tej firmy (180 zł 4 sztuki), tydzień temu wymieniałem prawego banana (125zł) ile pojeździ to pojeździ, a z opinii innych w miarę wytrzymuje. 80 tyś lub 2 lata. Jeżeli ktoś nie zrobi 40 tysięcy przez 2 lata to i tak gwarancja przepada. Zresztą lepiej kupić kolejny zestaw MSa po takim przebiegu niż bawić się w gwarancję i cieszyć się kolejnymi 40-oma tysiącami za psi pieniądz w porównaniu z LMO za 1500 O.o
  20. nike166 odpowiedział(a) na eXik temat w 1.6
    Beru !
  21. na przyszłość dla ludzi z podobnym problemem: rozwiązaniem okazała się chińska cewka zapłonowa no-name, poprzedni właściciel oszczędzał i założył właśnie taką. Strzeżcie się tego badziewia...
  22. Hej, Wymieniałem poduszki silnika oprócz prawej i gdy unosiłem silnik na lewarku aby wyjąć lewą poduszę to z prawej zaczął wyciekać jakiś ciemno czerwony płyn. Co to może być za płyn i co on tam by robił ?
  23. Dziku, dzięki za pomoc jak zwykle wszystko na najwyższym poziomie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.