Treść opublikowana przez nike166
-
Świece + przewody
Kupiłem na pewno oryginalne z plombami beru na opakowaniu i mają trzonki czarne
-
Brak podgrzewania lusterek?
Tutaj masz poradnik http://chomikuj.pl/cycu83/Audi/Monta*c5*bc+mat+grzewczych+lusterek+Audi+A4+B5,387282098.doc jak to zrobić
-
Nie grzeje lusterko prąd dochodzi .
Wyślij zdjęcia
-
Nie grzeje lusterko prąd dochodzi .
ok dzięki, jutro sprawdze to przejście Sprawdziłem i nie ma przejścia
-
Brak podgrzewania lusterek?
wystarczy, ze odkrecisz dwa wkrety pod lusterkiem na gwiazdkę zdejmiesz ten plastik pod lusterkiem i będzie widać czy masz kable podpiete pod wkład czy nie
-
Nie grzeje lusterko prąd dochodzi .
Termik tzn ?
-
Nie grzeje lusterko prąd dochodzi .
Hi mam problem gdyz nie grzeje mi lewe lusterko , sprawdalem probowka prąd na wyjściu kabla jest, grzane mam razem z tylną szybą czy sama mata grzewcza mogła ulec uszkodzeniu ? co w niej może sie uszkodzić ? ?
-
Passat b5 1.6 AHL
Nie, nie wiem czy w ogóle pokazuję cewkę jako błąd, gdy jest uszkodzona...
-
Przepustnica?
Póki co radze próbować działać coś z przepustnicą alby ją wykluczyć
-
Przepustnica?
Bez sensu wymieniać sondę skoro oscyluje tak jak powinna błędów zero, pieniądze wyrzucone w błoto. Przepustnica to podstawa bo wymienisz pół silnika, a i tak może to być właśnie winna brudna przepustnica Przy odpalonym silniku na biegu jałowym przepustnica jest delikatnie otwarta, na tyle delikatnie, że ledwo co to widać, jeżeli jest brudna to automatycznie szpara przez którą rzekomo ma przepływać powietrze do kolektora ssącego aby utrzymać silnik na obrotach jałowych się zmniejsza przez syf i zaburza pracę silnika na wolnych obrotach stąd mogą wynikać te wariacje.
-
Passat b5 1.6 AHL
Proponowałbym sprawdzić cewkę. Miałem podobny przypadek gdzie męczyłem się z problemem dość długo i okazała się że padła mi cewka. Też śmierdziało benzyna jak zaczynał palić na 3 gary lub szarpać także bardzo prawdopodobne, że cewka
-
Świece + przewody
Ja za świece i przewody beru miesiąc temu zapłaciłem 230 zł śmiga aż miło Nawet nie patrzyłem na inne firmy
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin, ile za tuleje tylnej belki, możesz kilka pozycji podać Dziękować
-
Wymiana tulei tylnej belki - jak z wybiciem ?
Czyli obędę się z mechanikiem dzięki za pomoc
-
Wymiana tulei tylnej belki - jak z wybiciem ?
Hmm to już jest jakiś sposób, tylko nie mam kanału myślisz, że na lewarku idzie to zrobić Twoim sposobem ?
-
Gdzie najlepiej i najtaniej ubezpieczyć ze współwłaścicielem poniżej 25 lat
Ok dzięki za pomoc
-
Wymiana tulei tylnej belki - jak z wybiciem ?
Czyli lepiej prasą hmm nie dobrze, jakoś nie wierzę tym mechanikom ale chyba będę musiał odstawić autko do mechanika
-
Gdzie najlepiej i najtaniej ubezpieczyć ze współwłaścicielem poniżej 25 lat
Witam, Kończy się ubezpieczenie zakupionego niedawno samochodu i jestem współwłaścicielem i nie mam ukończonych 25 lat więc będą zwyżki, właściciel ma pełne zniżki. Gdzie polecacie ubezpieczyć samochód w zaistniałej sytuacji aby wyszło jak najtaniej ?
-
Wymiana tulei tylnej belki - jak z wybiciem ?
Hi, Moje tuleje tylnej belki są już w opłakanym stanie, popękane a lewa zerwana. Chcę je wymienić ale u mnie mechanik to ostateczność i teraz pytanie czy będę miał problem z wybiciem tulei ? Nie trzeba tego robić przypadkiem na prasie hydraulicznej ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Myślę, że taki przebieg jest adekwatny do ceny takiego zestawu MS prawda ? Ja 2 miesiące temu włożyłem górę z tej firmy (180 zł 4 sztuki), tydzień temu wymieniałem prawego banana (125zł) ile pojeździ to pojeździ, a z opinii innych w miarę wytrzymuje. 80 tyś lub 2 lata. Jeżeli ktoś nie zrobi 40 tysięcy przez 2 lata to i tak gwarancja przepada. Zresztą lepiej kupić kolejny zestaw MSa po takim przebiegu niż bawić się w gwarancję i cieszyć się kolejnymi 40-oma tysiącami za psi pieniądz w porównaniu z LMO za 1500 O.o
- Przepustnica?
-
Telepanie silnikiem (pali na 3 gary) - ciąg dalszy
na przyszłość dla ludzi z podobnym problemem: rozwiązaniem okazała się chińska cewka zapłonowa no-name, poprzedni właściciel oszczędzał i założył właśnie taką. Strzeżcie się tego badziewia...
-
Wyciekł ciemny płyn z prawej poduszki silnika
Ok dzięki
-
Wyciekł ciemny płyn z prawej poduszki silnika
Hej, Wymieniałem poduszki silnika oprócz prawej i gdy unosiłem silnik na lewarku aby wyjąć lewą poduszę to z prawej zaczął wyciekać jakiś ciemno czerwony płyn. Co to może być za płyn i co on tam by robił ?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dziku, dzięki za pomoc jak zwykle wszystko na najwyższym poziomie