Treść opublikowana przez nike166
-
Amorki do Eibach PRO KIT sportowe czy zwykłe ?
Ja zamówiłem dziś właśnie MTS'y będę testował, nie są drogie i nie będzie aż tak żal wydanej kasy. Na innych forach czytałem , że ludzie zakładają i normalnie na nich śmigają w pełni zadowoleni. Jednemu gościowi po 50 tyś się zaczynał pocić przedni w golfie IV to opinia z dłuższego użytkowania.
-
Ślizgi przód polift
Albo ewentualnie można coś wyrezać i zakryć tą "dziurę"
-
Ślizgi przód polift
Hej, Panowie czy jeśli ślizgi mają ułamane te "wąsy" to przeszkadza to jakoś w montażu zderzaka ? Do czego są te wąsy ? Tak jak na zdjęciu, jeden ślizg ma urwany kawałek tego wąsa :
-
Jeździ ktoś na amortyzatorach MTS ?
A nie przeszkadza ze z tylu będą inne amorki ?
-
Jeździ ktoś na amortyzatorach MTS ?
Chyba zrobię tak, że na przód kupię coś lepszego np to http://allegro.pl/bilstein-amortyzator-przod-a4-a6-passat-b5-sport-i4938437940.htmldzwoniłem i sprzedawca mówił, że do obniżonego zawieszenia, a na tył kupię te mtsy z regulowanym talerzykiem aby móc regulować ewentualną wysokość tyłu jakby coś było nierówno i myślę że to będzie dobre rozwiązanie.
-
Nakretka śruby zabezpieczającej stworzenie górnych wahaczy jaka ?
Komplecik
-
Montaż poliftowego przegniego zderzaka do przedlifta
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/303799-zderzak-poliftowy-z-tej-aukcji-oplaca-sie/ pomoże ktoś obcykany ?
-
Zderzak poliftowy z tej aukcji - opłaca się ?
Witajcie, Miałem dziś przykrą niespodziankę i zawadziłem o stalowy słupek wystający z ziemi zupełnie niewidoczny co sprawiło, że zostawiłem za sobą 1/3 zderzaka Założyłem ostatnio lampy poliftowe i z tej okazji myślę aby dołożyć zderzak poliftowy halogeny zawsze się przydadzą no i poliftowy zderzak ładniejszy. Znalazłem na allegro firmę, która sprzedaje w pełni odnowione zderzaki w dość atrakcyjnej cenie do tego malują na karzy kod lakieru z palety producentów z tym, że goły zderzak bez kratek dokładek halogenów itp ale wysłałem maila z zapytaniem czy mają może na stanie te kratki i dokładkę do kompletu żeby zamówić całość myślicie , że się opłaca ? http://allegro.pl/show_item.php?item=4987473836&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 Co do montażu zderzaka to wiem, że potrzebuję inne ślizgi widziałem poradnik tu na forum lecz nie jest on jakiś super lecz można załapać o co chodzi. Moje pytanie brzmi czy ślizgi poliftowe montuje się w otwory po ślizgach przedliftowych czy trzeba dawać nowe ? I czy wystarczą same ślizgi w wszystko podchodzi p&p ? Dzięki za pomoc i wszelkie sugestie Pozdrawiam Piotrek
-
Kolor podobny do ly5l ?
Witam, Macie jakąś wiedzę na temat, który z palety kolorów audi jest bardzo podobny do tego ly5l ?
-
Jeździ ktoś na amortyzatorach MTS ?
Witam , potrzebuje opini w miarę świeżych na temat amorkow tej firmy , chodzi o żółte oczywiście . Ktoś jeździ lub jeździł na nich ? Jak wrażenia? Nie mam dużej kasy na ten zakup około 550zl dlatego mam problem bo mają latać pod Eibachem pro kit
-
Nakretka śruby zabezpieczającej stworzenie górnych wahaczy jaka ?
Dzięki
-
Nakretka śruby zabezpieczającej stworzenie górnych wahaczy jaka ?
witam, Muszę kupić dwie takie nakretki gdyż będę zmienial amorki i chce dac nowe nakretki do tych śrub, podacie mi jakie dokładnie muszą być ? tzn jej parametry żebym dobra kupił
-
silnik grzeje i brak ogrzewania 1.6
Tak, bo do cylindrów dostaję się płyn chłodniczy i zalewa cylinder przez to może na niego nie palić i moga się pojawiać różnego rodzaju szarpania itp.
-
Ściągacz do sprężyn - 260 czy 380 mm ?
zamowilem te 260mm zobaczymy jak zdadzą rolę
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy jest ktoś z okolic siedlec kto mógłby mi ogarnąć montaż FISa?
-
Konfiguracja cb radia z rf-gain
Dzięki kolego za wyjaśnienie, już mnie więcej rozumiem na czym to polega
-
Ściągacz do sprężyn - 260 czy 380 mm ?
Z przodu niepotrzebny dlaczego ?
-
Ściągacz do sprężyn - 260 czy 380 mm ?
Witam, Postanowiłem sprawić sobie ściągacz do sprężyn zwykły prosty tylko na allegro są różne wymiary, 260mm i 380mm, wymienie springi w z 1BA na Eibach pro kit na tym ściągaczu 260mm ? http://allegro.pl/sciagacz-do-sprezyn-sciagacze-sciski-mcpehrson-260-i4946847667.html Nikt nie doradzi ? ? ?
-
Obroty utrzymujące się chwilę na 1200 po wciśnięciu sprzęgła
A u Ciebie Sidney jak obroty spadają, od razu na 800 ?
-
Sprezyny obnizajace -35 lub -40
Amorki MTS żółte pod te Eibachy co powiesz ?
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
Nie mam sterownika pod kanapą.
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
Ja mam taką poompe, 4 rurki od góry, a nie 2..
-
wymiana wachaczy przód
Polecam kolegę dzik. Towar z najwyższej półki ceny bardzo dobre i pewność zadowolenia
-
Obroty utrzymujące się chwilę na 1200 po wciśnięciu sprzęgła
Gdzie on się znajduje ? Nowy mozna dostać czy jakoś sie go naprawia ?
-
Obroty utrzymujące się chwilę na 1200 po wciśnięciu sprzęgła
Witam, Też tak macie w swoich 1.6, że gdy podczas jazdy wciśniecie sprzęgło, obroty zaczną opadać to chwilę się zatrzymują na 1100/1200 i dopiero spadają do 800 ?