Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nike166

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nike166

  1. Ja zamówiłem dziś właśnie MTS'y będę testował, nie są drogie i nie będzie aż tak żal wydanej kasy. Na innych forach czytałem , że ludzie zakładają i normalnie na nich śmigają w pełni zadowoleni. Jednemu gościowi po 50 tyś się zaczynał pocić przedni w golfie IV to opinia z dłuższego użytkowania.
  2. nike166 odpowiedział(a) na nike166 temat w Audi A4 B5
    Albo ewentualnie można coś wyrezać i zakryć tą "dziurę"
  3. nike166 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Hej, Panowie czy jeśli ślizgi mają ułamane te "wąsy" to przeszkadza to jakoś w montażu zderzaka ? Do czego są te wąsy ? Tak jak na zdjęciu, jeden ślizg ma urwany kawałek tego wąsa :
  4. A nie przeszkadza ze z tylu będą inne amorki ?
  5. Chyba zrobię tak, że na przód kupię coś lepszego np to http://allegro.pl/bilstein-amortyzator-przod-a4-a6-passat-b5-sport-i4938437940.htmldzwoniłem i sprzedawca mówił, że do obniżonego zawieszenia, a na tył kupię te mtsy z regulowanym talerzykiem aby móc regulować ewentualną wysokość tyłu jakby coś było nierówno i myślę że to będzie dobre rozwiązanie.
  6. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/303799-zderzak-poliftowy-z-tej-aukcji-oplaca-sie/ pomoże ktoś obcykany ?
  7. Witajcie, Miałem dziś przykrą niespodziankę i zawadziłem o stalowy słupek wystający z ziemi zupełnie niewidoczny co sprawiło, że zostawiłem za sobą 1/3 zderzaka Założyłem ostatnio lampy poliftowe i z tej okazji myślę aby dołożyć zderzak poliftowy halogeny zawsze się przydadzą no i poliftowy zderzak ładniejszy. Znalazłem na allegro firmę, która sprzedaje w pełni odnowione zderzaki w dość atrakcyjnej cenie do tego malują na karzy kod lakieru z palety producentów z tym, że goły zderzak bez kratek dokładek halogenów itp ale wysłałem maila z zapytaniem czy mają może na stanie te kratki i dokładkę do kompletu żeby zamówić całość myślicie , że się opłaca ? http://allegro.pl/show_item.php?item=4987473836&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 Co do montażu zderzaka to wiem, że potrzebuję inne ślizgi widziałem poradnik tu na forum lecz nie jest on jakiś super lecz można załapać o co chodzi. Moje pytanie brzmi czy ślizgi poliftowe montuje się w otwory po ślizgach przedliftowych czy trzeba dawać nowe ? I czy wystarczą same ślizgi w wszystko podchodzi p&p ? Dzięki za pomoc i wszelkie sugestie Pozdrawiam Piotrek
  8. nike166 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Macie jakąś wiedzę na temat, który z palety kolorów audi jest bardzo podobny do tego ly5l ?
  9. Witam , potrzebuje opini w miarę świeżych na temat amorkow tej firmy , chodzi o żółte oczywiście . Ktoś jeździ lub jeździł na nich ? Jak wrażenia? Nie mam dużej kasy na ten zakup około 550zl dlatego mam problem bo mają latać pod Eibachem pro kit
  10. witam, Muszę kupić dwie takie nakretki gdyż będę zmienial amorki i chce dac nowe nakretki do tych śrub, podacie mi jakie dokładnie muszą być ? tzn jej parametry żebym dobra kupił
  11. Tak, bo do cylindrów dostaję się płyn chłodniczy i zalewa cylinder przez to może na niego nie palić i moga się pojawiać różnego rodzaju szarpania itp.
  12. zamowilem te 260mm zobaczymy jak zdadzą rolę
  13. Czy jest ktoś z okolic siedlec kto mógłby mi ogarnąć montaż FISa?
  14. Dzięki kolego za wyjaśnienie, już mnie więcej rozumiem na czym to polega
  15. Z przodu niepotrzebny dlaczego ?
  16. Witam, Postanowiłem sprawić sobie ściągacz do sprężyn zwykły prosty tylko na allegro są różne wymiary, 260mm i 380mm, wymienie springi w z 1BA na Eibach pro kit na tym ściągaczu 260mm ? http://allegro.pl/sciagacz-do-sprezyn-sciagacze-sciski-mcpehrson-260-i4946847667.html Nikt nie doradzi ? ? ?
  17. A u Ciebie Sidney jak obroty spadają, od razu na 800 ?
  18. Amorki MTS żółte pod te Eibachy co powiesz ?
  19. Nie mam sterownika pod kanapą.
  20. Ja mam taką poompe, 4 rurki od góry, a nie 2..
  21. Polecam kolegę dzik. Towar z najwyższej półki ceny bardzo dobre i pewność zadowolenia
  22. Gdzie on się znajduje ? Nowy mozna dostać czy jakoś sie go naprawia ?
  23. Witam, Też tak macie w swoich 1.6, że gdy podczas jazdy wciśniecie sprzęgło, obroty zaczną opadać to chwilę się zatrzymują na 1100/1200 i dopiero spadają do 800 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.