Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nike166

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nike166

  1. I daleko go wsunąć na tłoczek , gdzieś pod sam rowek czy zostawić na początku ? Można przesmarować tą gumę lekko smarem żeby lepiej weszło ?
  2. koledzy, a jaki macie patent na założenie tej gumy tloczyska na sam tloczek i wlozenie jej w zacisk żeby jej nie uszkodzic ?
  3. Nie zapowietrzy się układ ? Jak już poskładam wszystko przykręcę przewód do zacisku to zakręcam odpowietrznik i puszczam pedał hamulca czy na odkręconym odpowietrzniku puszczam hamulec?
  4. Bo on na końcu zakończony jest gwintem ten przewód elastyczny ?
  5. nike166 odpowiedział(a) na PaWeł111 temat w Audi A4 B5
    To by było chyba to : http://postimg.org/image/nh2wdujo/
  6. Dzięki o taką odpowiedź chodziło Jeszcze mi podpowiedzcie czy jest jakiś patent żeby nie wyleciał cały płyn hamulcowy ? Myślałem o zaciśnięciu przewodu gumowego hamulca ? Może jest lepszy patent ?
  7. Prowadnice chodzą miodzio czyściłem je kiedyś i smarowałem z rok temu i przy montażu nowych klocków sprawdziłem i chodzą bardzo dobrze. U mnie nie dało rady ani kręcić ani wcisnąć dopiero ściskiem poszło ale też mało nie gięło ścisku z taką siłą musiałem go skręcać... No i sam fakt, że tłoczyska mam skorodowane mocno skłania mnie do ich wymiany. Pojęcie mam spokojnie, tylko z czym może być największy problem przy składaniu i czy zestawy naprawcze się sprawdzają ?
  8. Witam, Przy wymianie klocków z przodu sie przerazilem bo tlok w zacisku pod guma jest mocno skorodowany i miałem duży problem z cofnieciem tloczysk ale przy pomocy sciskow poszło bo inaczej nie szło ich cofnąć, po starych klockach widać ze zaciki sa zapieczone bo wewnetrzne klocki są zdarte praktycznie do blachy a zewnętrzne jeszcze dość grube. Teraz pytanie , lepiej próbować oczyścić stare tloczyska nasmarowac i złożyć czy kupić komplet naprawczy z nowymi tloczyskami , u siebie w okolicznym sklepie koszt 35 zł na jedną stronę za komplet z uszczelkami . Jak wygląda później złożenie tego , nie będzie problemów, bo jeszcze nigdy zaciskow nie rozbieralem i nie wiem czy przy czymś będzie problem czy bez problemu idzie to zrobić samemu ? I jak sprawdzają sie te zestawy naprawcze , wszystko pasuje dobrze ?
  9. nike166 odpowiedział(a) na nike166 temat w 1.6
    Wczepiony jest w kolektor dolotowy i ma strzałkę na sobie wylotu powietrza z kolektora w ten wąż.
  10. nike166 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam, Sprawdzając dziś węże gumowe idące do przepustnicy natrafiłem na wąż, który idzie od przepustnicy do jakiegoś małego zaworka wczepionego w kolektor ssący , zaworek znajduję się po zbiornikiem płynu chłodniczego. Co to za zaworek i za co odpowiada? To jest to , słabo widać ale może ktoś pozna. Jest to pod zbiornikiem płynu chłodniczego wpięte w kolektor i w taką gumową uszczelkę
  11. jak kupiłem to już zauważyłem że jedna strona bardziej starta... poprzedni właściciel to mój wujek i wymieniał komplet także nie ma mowy o druciarstwie
  12. były już jak kupiłem auto . jak sprawdzić co jest nie tak ?
  13. Dzięki , zmierze jutro może jak znajdę czas i dam znać
  14. ale średnicę dokładnie czego ? tarczy po której trze klocek czy od środka tarczy do rantu czy całej tarczy ?
  15. Witam, Dziś zauważyłem, że klocki po stronie pasażera są dużo bardziej starte niż po stronie kierowcy... Koło kręci się lekko bez oporów. Czym jest to spowodowane ? Dodam, że na wiosnę w tamtym roku smarowałem prowadnice i wszystkie zaciski czyściłem...
  16. Mam wentyle jeszcze teraz byłem sprawdzić dla pewności. Może mam 288mm ? Jak to zmierzyć dokładnie żebym miał pewność ?
  17. Ja mam wentylowane u siebie ...
  18. Panowie żeby nie śmiecić tematami , jakie ja mam seryjne tarcze w 1.6 ? 280mm ?
  19. nike166 odpowiedział(a) na WaskiKR temat w Audi A4 B5
    Bardzo fajnie, dobrze trzyma drogi dużo lepiej niż na serii. Za amorki mts dałem coś ponad 500 zł kpl., springi od kolegi z forum kupiłem za 150 zł
  20. Cewke jeszcze sprawdź.
  21. vog ok, komfortowy. Mam eibacha kit i jezdzi sie bardzo fajnie
  22. Tylne springi w pasku są inne. Tył nie będzie pasował.
  23. Kable Beru. PS: kolego coś Ty za auto kupił skoro masz z nim tyle problemów?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.