Treść opublikowana przez nike166
-
Regeneracja zaciskow przednich w pojedynkę ?
I daleko go wsunąć na tłoczek , gdzieś pod sam rowek czy zostawić na początku ? Można przesmarować tą gumę lekko smarem żeby lepiej weszło ?
-
Regeneracja zaciskow przednich w pojedynkę ?
koledzy, a jaki macie patent na założenie tej gumy tloczyska na sam tloczek i wlozenie jej w zacisk żeby jej nie uszkodzic ?
-
Regeneracja zaciskow przednich w pojedynkę ?
Okej dzięki
-
Regeneracja zaciskow przednich w pojedynkę ?
Nie zapowietrzy się układ ? Jak już poskładam wszystko przykręcę przewód do zacisku to zakręcam odpowietrznik i puszczam pedał hamulca czy na odkręconym odpowietrzniku puszczam hamulec?
-
Regeneracja zaciskow przednich w pojedynkę ?
Bo on na końcu zakończony jest gwintem ten przewód elastyczny ?
-
jaki rozmiar śruby
To by było chyba to : http://postimg.org/image/nh2wdujo/
-
Regeneracja zaciskow przednich w pojedynkę ?
Dzięki o taką odpowiedź chodziło Jeszcze mi podpowiedzcie czy jest jakiś patent żeby nie wyleciał cały płyn hamulcowy ? Myślałem o zaciśnięciu przewodu gumowego hamulca ? Może jest lepszy patent ?
-
Regeneracja zaciskow przednich w pojedynkę ?
Prowadnice chodzą miodzio czyściłem je kiedyś i smarowałem z rok temu i przy montażu nowych klocków sprawdziłem i chodzą bardzo dobrze. U mnie nie dało rady ani kręcić ani wcisnąć dopiero ściskiem poszło ale też mało nie gięło ścisku z taką siłą musiałem go skręcać... No i sam fakt, że tłoczyska mam skorodowane mocno skłania mnie do ich wymiany. Pojęcie mam spokojnie, tylko z czym może być największy problem przy składaniu i czy zestawy naprawcze się sprawdzają ?
-
Regeneracja zaciskow przednich w pojedynkę ?
Witam, Przy wymianie klocków z przodu sie przerazilem bo tlok w zacisku pod guma jest mocno skorodowany i miałem duży problem z cofnieciem tloczysk ale przy pomocy sciskow poszło bo inaczej nie szło ich cofnąć, po starych klockach widać ze zaciki sa zapieczone bo wewnetrzne klocki są zdarte praktycznie do blachy a zewnętrzne jeszcze dość grube. Teraz pytanie , lepiej próbować oczyścić stare tloczyska nasmarowac i złożyć czy kupić komplet naprawczy z nowymi tloczyskami , u siebie w okolicznym sklepie koszt 35 zł na jedną stronę za komplet z uszczelkami . Jak wygląda później złożenie tego , nie będzie problemów, bo jeszcze nigdy zaciskow nie rozbieralem i nie wiem czy przy czymś będzie problem czy bez problemu idzie to zrobić samemu ? I jak sprawdzają sie te zestawy naprawcze , wszystko pasuje dobrze ?
-
Od czego to zaworek ?
Wczepiony jest w kolektor dolotowy i ma strzałkę na sobie wylotu powietrza z kolektora w ten wąż.
-
Od czego to zaworek ?
Witam, Sprawdzając dziś węże gumowe idące do przepustnicy natrafiłem na wąż, który idzie od przepustnicy do jakiegoś małego zaworka wczepionego w kolektor ssący , zaworek znajduję się po zbiornikiem płynu chłodniczego. Co to za zaworek i za co odpowiada? To jest to , słabo widać ale może ktoś pozna. Jest to pod zbiornikiem płynu chłodniczego wpięte w kolektor i w taką gumową uszczelkę
-
Klocki nierównomiernie się ścierają.
jak kupiłem to już zauważyłem że jedna strona bardziej starta... poprzedni właściciel to mój wujek i wymieniał komplet także nie ma mowy o druciarstwie
-
Klocki nierównomiernie się ścierają.
były już jak kupiłem auto . jak sprawdzić co jest nie tak ?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Dzięki , zmierze jutro może jak znajdę czas i dam znać
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
ale średnicę dokładnie czego ? tarczy po której trze klocek czy od środka tarczy do rantu czy całej tarczy ?
-
Klocki nierównomiernie się ścierają.
Witam, Dziś zauważyłem, że klocki po stronie pasażera są dużo bardziej starte niż po stronie kierowcy... Koło kręci się lekko bez oporów. Czym jest to spowodowane ? Dodam, że na wiosnę w tamtym roku smarowałem prowadnice i wszystkie zaciski czyściłem...
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Mam wentyle jeszcze teraz byłem sprawdzić dla pewności. Może mam 288mm ? Jak to zmierzyć dokładnie żebym miał pewność ?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Ja mam wentylowane u siebie ...
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Dzięki
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Panowie żeby nie śmiecić tematami , jakie ja mam seryjne tarcze w 1.6 ? 280mm ?
-
1BA & Eibach pro kit -30
Bardzo fajnie, dobrze trzyma drogi dużo lepiej niż na serii. Za amorki mts dałem coś ponad 500 zł kpl., springi od kolegi z forum kupiłem za 150 zł
-
szarpanie ,nierowne obroty , po wymianie silnika 1.6 ahl
Cewke jeszcze sprawdź.
-
mix zawiasu dla obeznanych
vog ok, komfortowy. Mam eibacha kit i jezdzi sie bardzo fajnie
-
mix zawiasu dla obeznanych
Tylne springi w pasku są inne. Tył nie będzie pasował.
-
Przebicie na kablui WN / duze spalanie
Kable Beru. PS: kolego coś Ty za auto kupił skoro masz z nim tyle problemów?