Treść opublikowana przez nike166
-
Szarpie podczas dodawania gazu
Cewka na 80% miałem podobnie
-
Czy zrobiłem dobre zakupy?
Będzie dobrze
-
Wymiana maglownicy
No właśnie tak myślałem, że samemu ciężko będzie dzięki za odpowiedź
-
Wymiana maglownicy
ciężko samemu magiel wymienić ?
-
Luz na krzyżaku i jego wymiana
Cześć, Panowie mam luz na krzyżaku dość wyczuwalny i nie wiem czy go wymieniać czy może on mieć jakiś wpływ na prowadzenie samochodu stuka bardzo głośno przy zgaszonym silniku jak kręcę kierownicą ale magiel też mam już trochę wybity i mi z niego leci ale na krzyżaku właśnie dziś wyczułem też luz. ? Na aledrogo są krzyżaki nawet po 20 zł używki ale jak z wymianą, dużo roboty jest przy tym ?
-
Pare z tłumika,i kapie woda.
Ja nie mam kata i też mam ten objaw KAT ZDROWY
-
Sprawdzenie który wahacz puka stuka
Brecha i jedziesz po kolei Zależy też jakie masz warunki do sprawdzenia kanał itp
-
Jak wygląda audi a4 b5 na oryginalnym zawiasie i...
Już tak nie jest spokojnie zmien na 40/40 .
-
Jak wygląda audi a4 b5 na oryginalnym zawiasie i...
Niee , to jest niezła pamiątka
-
Jak wygląda audi a4 b5 na oryginalnym zawiasie i...
2cm wyżej od serii także dużo by sie nie zmieniło
-
Jak wygląda audi a4 b5 na oryginalnym zawiasie i...
Jak będzie wygladać 17' na 1BA? o tak : Jak zmieniałem springi zrobiłem przymiar na seryjnym zawiasie, masakra
-
Objaw zużytego banana?
Właśnie wróciłem z weekendu i zaczęło wczoraj stukać, ciekawe teraz co, czy oby na pewno ten banan bo jeszcze końcówki drążka stabilizatora są luźne. Dziś przy wymianie płynu od wspomagania postawiłem auto na klockach tzn przód koła były w górze i sprawdziłem luzy. Prawe koło ok sztywne lecz lewe jak złapałem za górę koła i poruszałem do siebie i od siebie to ma wyczuwalny luz, na boki wszystko sztywno, góra dół też chyba ok bo nie mogłem nic wyczuć. Nie jest to od górnych wahaczy na pewno ani od końcówki kierowniczej ani od drążka kierowniczego. Który z dolnych wahaczy może powodować taki luz ? Obstawiam na ten banan bo jest oryginalny, a auto ma już swój przebieg 230 tyś. W sumie końcówki drążka stabilizatora też są oryginalne i chodzą dość luźno lecz szarpałem za nie i luz nie czuć.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Układ przepłukany i zalany mobilem atf 220, z różnic kierownica chodzi lżej ale wycie pozostało. Dam nawet obroty na 1500 obr/min kręcąc kierownicą pompa głośno buczy.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
No oki ale na dobra sprawę opłaca mi sie zalewac teraz tym skoro i tak magiel do roboty ? na dniach go oddam do mechanika także chciałbym to w miarę szybko sprawdzić
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Dzwonilem właśnie do sklepu motoryzacyjnego niedaleko mnie i nie mają ani płynu ravenol ssf ani total lhm plus. Mają mobila atf 220, nada sie do sprawdzenia pompy czy sie nie nadaje ?
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Wszystko jasne wielkie dzięki za posta Coś sie stanie jak zleje cały stary płyn i zaleje od razu nowym bez plukania ? bo chodzi mi póki co tylko o to czy pompa przestanie mi wyć i szkoda plukac dokładnie układ bo może i tak cieknac przez magiel Chyba że delikatnie przeplucze jeśli wyrobie sie w 1 litrze ?
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Oki dzięki za poradę a powiesz mi jeszcze który wąż od zbiornika odkręcić żeby zasysal nowy płyn ? Bo chce to zrobic tak , że jeden wąż wsadze do banki z olejem , a drugi do pustej butelki i będzie pobierać nowy płyn z banki, a ta plukanka będzie spływać do pustej butelki . potem spuszcze wszystko przez węże kręcąc kierownicą i zaleje nowym Pójdzie tym sposobem ?
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Tyle że cieknie mi trochę z magla ale minimalnie , ostatnio to nawet nic nie ubywalo płynu. Myślicie że mineralnym jakbym zalal to by coś uszczelnilo magla ?
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Pany ile wchodzi dokładnie plynu do wspomagania bo nie wiem ile kupić . Wyje mi trochę pompa i chce zobaczyć czy wymiana płynu pomoże bo teraz jest jakaś mieszanka dwóch i myślę że przez płyn może wyć ...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Kto zakładał wahacze ruvilla i może mi powiedzieć co oni tam za firmy wsadzaja ?
-
Objaw zużytego banana?
Cześć, Mam jedno pytanie, jak może objawiać się zużyta tuleja gumowa banana ? Od strony kierowcy siedzi jeszcze oryginalny wahacz LMO ze znaczkami audi. Nie stuka ale guma wydaje mi się już bardzo luźna bo ręką bez wysiłku mogę go naginać na boki przy podniesionym aucie na lewarku. Czy to może mieć wpływ na to, że przy hamowaniu z dużej prędkości przód mi myszkuje na boki ? Reszta wahaczy praktycznie nowa do tego nowe amorki sportowe i sprężyny eibach także myślę, że nie powinien myszkować.
-
Odwrotnie założone klocki
Nie mam teraz dostępu do tego samochodu o to chodzi, bo on jest spory kawałek ode mnie, a ja pracuje codziennie i nie mam jak teraz tam jechać. Dziś miałem okazję to, to zrobiłem...
-
Odwrotnie założone klocki
Witam, Temat dotyczy samochodu skoda fabia I 02r. sorry ale mam problem i chciałbym zapytać specjalistów, którzy coś wiedzą na temat układu hamulcowego. Pacjent jak wyżej skoda fabia, dziś zmieniałem klocki z przodu. Nie zauważyłem, że klocki nie są takie same lecz są takie : i źle je założyłem tzn ten górny klocek (dłuższa okładzina) powinien iść od zewnątrz czyli od strony koła, a ten na dole (z mniejszą okładziną) powinien iść od strony tłoczka tak wyczytałem w internecie. Ja założyłem niestety na odwrót czy coś może się stać jeżeli tak to zostanie ? Dodam iż auto nie moje tylko mojej Mamy i nie mam z nim do czynienia codziennie stąd moje pytanie czy można tak jeździć? Klocki weszły normalnie w jarzmo nic nie miało luzów itp. dodam iż tarcze również wymieniałem razem z klockami lecz nie zwróciłem uwagi na te klocki i założyłem je odwrotnie niż powinny być zamontowane. Grubości okładzin takie same. Proszę o poradę Pozdrawiam.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Gdzie Ty tam widzisz na tych dwóch aukcjach lite tarcze ? Nie wprowadzaj w błąd
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Nie podejdą bo masz u siebie tarcze niewentylowane, a na aukcjach, które podałeś sprzedają wentylowane.