Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nike166

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nike166

  1. Szukam właśnie ochotnika tylko muszę skompletować licznik + manetkę
  2. Jestem zielony w sprawach elektroniki niestety, mechanike ogarniam owszem ale nie elektronikę dlatego szukam pomocnika..
  3. Koledzy jest ktoś, kto pomógłby mi ogarnąć mi montaż full FISa ?
  4. nike166 odpowiedział(a) na Matt. temat w Audi A4 B5
    daj znać czy jest różnica
  5. To sobie daruje
  6. No niby tak ale wiecie chciałem poznać opinię innych
  7. Bardziej by mi chodziło o takie bez tego koła wokół :
  8. Witam, Wpadłem ostatnio na zdjęcie audi z projektorami led w drzwiach i chciałbym się dowiedzieć co myślicie na ich temat. Czy to nie będzie zajeżdżać wsią ? https://www.google.pl/search?q=projektor+led+audi&client=opera&hs=cec&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=foQUVdrcEYnjat_WgdAM&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1280&bih=893#imgrc=x8C4qm_Lw7vSGM%253A%3BcfmURDWKIezw2M%3Bhttp%253A%252F%252Fautotechnik.sk%252Fmedia%252Fparts%252Fpart%252Fimage%252Faudi-led-logo-projektor-do-dveri-dd9512c0f28040ad870efb5e06ae8933.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fautotechnik.sk%252Fdiely%252F205091%252Faudi-led-logo-projektor-do-dveri%252F%3B595%3B600
  9. Przyłączam się do pytania bo u mnie tak samo obroty wolno spadają jak u kolegi. identyczne mam objawy. Tylko swojej przepustnicy nie mierzylem. Czyscilem i adaptowalem ale bez skutku. Pomoże tylko wymiana przepustnicy ?
  10. Witam, gdzie znajduje się ten zaworek w AHLu i jakie moga być objawy gdy jest walniety ?
  11. Nieoryginalne mogą nie trzymać parametrów stąd ta wysokość.
  12. nike166 odpowiedział(a) na norman_69 temat w 1.6
    Myślę, że powinieneś zacząć od odczytu błędów na kompie
  13. nike166 odpowiedział(a) na WaskiKR temat w Audi A4 B5
    Jak wsadzisz Eibacha na przód, a tył zostawisz seryjny to będzie kicha z góry mówię. Jeździłem dzień na przodzie z eibachem, a tyłem na serii bo się nie wyrobiłem z wymianą w ciągu dnia i wiem jak to wyglądało. Ładuj całego eibacha i będziesz zadowolony zobaczysz
  14. nike166 odpowiedział(a) na WaskiKR temat w Audi A4 B5
    MTSy , nie mają złych opinii i kupiłem , póki co jestem w fazie testów ile wytrzymają ale auto prowadzi się bez porównania co do seryjnego zawiasu.
  15. nike166 odpowiedział(a) na WaskiKR temat w Audi A4 B5
    Amorki też zmienialem razem ze springami na sportowe o skróconym skoku
  16. nike166 odpowiedział(a) na WaskiKR temat w Audi A4 B5
    Ja wsadziłem jakiś miesiąc temu Eibachy i założyłem do tego felgi 17'. Przymierzałem, zaraz po kupnie te 17' i się załamałem na seryjnym 1BA zresztą zobacz sam efekt przed i po wymianie springów na eibachy -30mm: Przed : Po :
  17. nike166 odpowiedział(a) na nike166 temat w 1.6
    Kupiłem tą z pierwszego linka wszystko pasuje, dzięki za pomoc!
  18. 2.4 to jednak v6 i inna waga...
  19. Myślę, że nie siądzie na pewno jak w 2.4.
  20. nike166 odpowiedział(a) na nike166 temat w 1.6
    okej dzięki , spróbuje jeszcze te
  21. nike166 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam, Przy zmianie termostatu niechcący połamałem prowadniczkę miarki oleju coś takiego Sprawdziłem numery na starej i według numerów kupiłem, ale nie pasuje, wejście gdzie powinna wchodzić w tą metalową prowadnicę bagnetu jest dużo za wąskie, w starej jest dużo szersze. Kupiłem też od diesla ale to samo, taki sam wymiar jak od benzyny i nie chce za groma wejść w tą metalową prowadnice. Starej nie mogę pokleić bo się rozsypała w drobny mak. Macie jakieś pomysły co mogę jeszcze zrobić ? Kupiłem , febiego potem topran, obie takie samo wejście niepasujące.
  22. Witam, Założyłem ostatnio głośniki w tylnej półce tzn. woofery, chciałbym je podłączyć pod jakiś wzmacniacz. Jaki polecacie w miare dobry i niedrogi ? Dzięki za odpowiedzi
  23. Myślę, że wina była po stronie amorków. Jak kupiłem swoją też przód był identycznie jak u Ciebie strasznie wysoko a sprężyny miałem oryginalne z kropkami pod tą masę wagową, Problemem okazały się chińskie amortyzatory które miały dużo wyżej talerzyk niż seryjne.
  24. nike166 odpowiedział(a) na Matt. temat w Audi A4 B5
    SWAG lub LMO aczkolwiek SWAG w cenie Febiego i właśnie je bym wybrał jeżeli chodzi o cena/jakość

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.