Treść opublikowana przez nike166
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Szukam właśnie ochotnika tylko muszę skompletować licznik + manetkę- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jestem zielony w sprawach elektroniki niestety, mechanike ogarniam owszem ale nie elektronikę dlatego szukam pomocnika..- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Koledzy jest ktoś, kto pomógłby mi ogarnąć mi montaż full FISa ?- Tuleje tylnej belki jakie?
daj znać czy jest różnica- Projektory led - logo audi
To sobie daruje- Projektory led - logo audi
No niby tak ale wiecie chciałem poznać opinię innych- Projektory led - logo audi
Bardziej by mi chodziło o takie bez tego koła wokół :- Projektory led - logo audi
Witam, Wpadłem ostatnio na zdjęcie audi z projektorami led w drzwiach i chciałbym się dowiedzieć co myślicie na ich temat. Czy to nie będzie zajeżdżać wsią ? https://www.google.pl/search?q=projektor+led+audi&client=opera&hs=cec&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=foQUVdrcEYnjat_WgdAM&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1280&bih=893#imgrc=x8C4qm_Lw7vSGM%253A%3BcfmURDWKIezw2M%3Bhttp%253A%252F%252Fautotechnik.sk%252Fmedia%252Fparts%252Fpart%252Fimage%252Faudi-led-logo-projektor-do-dveri-dd9512c0f28040ad870efb5e06ae8933.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fautotechnik.sk%252Fdiely%252F205091%252Faudi-led-logo-projektor-do-dveri%252F%3B595%3B600- A4 b5 (1.6 AHL) Problem z obrotami
Przyłączam się do pytania bo u mnie tak samo obroty wolno spadają jak u kolegi. identyczne mam objawy. Tylko swojej przepustnicy nie mierzylem. Czyscilem i adaptowalem ale bez skutku. Pomoże tylko wymiana przepustnicy ?- Zaworek odpowietrzajacy skrzynie korbowa
Witam, gdzie znajduje się ten zaworek w AHLu i jakie moga być objawy gdy jest walniety ?- zawieszenie za wysoko Pomocy!
Nieoryginalne mogą nie trzymać parametrów stąd ta wysokość.- kontrolka air bagu
Myślę, że powinieneś zacząć od odczytu błędów na kompie- 1BA & Eibach pro kit -30
Jak wsadzisz Eibacha na przód, a tył zostawisz seryjny to będzie kicha z góry mówię. Jeździłem dzień na przodzie z eibachem, a tyłem na serii bo się nie wyrobiłem z wymianą w ciągu dnia i wiem jak to wyglądało. Ładuj całego eibacha i będziesz zadowolony zobaczysz- 1BA & Eibach pro kit -30
MTSy , nie mają złych opinii i kupiłem , póki co jestem w fazie testów ile wytrzymają ale auto prowadzi się bez porównania co do seryjnego zawiasu.- 1BA & Eibach pro kit -30
Amorki też zmienialem razem ze springami na sportowe o skróconym skoku- 1BA & Eibach pro kit -30
Ja wsadziłem jakiś miesiąc temu Eibachy i założyłem do tego felgi 17'. Przymierzałem, zaraz po kupnie te 17' i się załamałem na seryjnym 1BA zresztą zobacz sam efekt przed i po wymianie springów na eibachy -30mm: Przed : Po :- Prowadnica miarki oleju AHL
Kupiłem tą z pierwszego linka wszystko pasuje, dzięki za pomoc!- sprężyny obniżające, pomoc w wyborze.
2.4 to jednak v6 i inna waga...- sprężyny obniżające, pomoc w wyborze.
Myślę, że nie siądzie na pewno jak w 2.4.- Prowadnica miarki oleju AHL
okej dzięki , spróbuje jeszcze te- Prowadnica miarki oleju AHL
Witam, Przy zmianie termostatu niechcący połamałem prowadniczkę miarki oleju coś takiego Sprawdziłem numery na starej i według numerów kupiłem, ale nie pasuje, wejście gdzie powinna wchodzić w tą metalową prowadnicę bagnetu jest dużo za wąskie, w starej jest dużo szersze. Kupiłem też od diesla ale to samo, taki sam wymiar jak od benzyny i nie chce za groma wejść w tą metalową prowadnice. Starej nie mogę pokleić bo się rozsypała w drobny mak. Macie jakieś pomysły co mogę jeszcze zrobić ? Kupiłem , febiego potem topran, obie takie samo wejście niepasujące.- Niedrogi dobry wzmacniacz
Witam, Założyłem ostatnio głośniki w tylnej półce tzn. woofery, chciałbym je podłączyć pod jakiś wzmacniacz. Jaki polecacie w miare dobry i niedrogi ? Dzięki za odpowiedzi- Amortyzatory/sprężyny - problem z prześwitem
Myślę, że wina była po stronie amorków. Jak kupiłem swoją też przód był identycznie jak u Ciebie strasznie wysoko a sprężyny miałem oryginalne z kropkami pod tą masę wagową, Problemem okazały się chińskie amortyzatory które miały dużo wyżej talerzyk niż seryjne.- Tuleje tylnej belki jakie?
SWAG lub LMO aczkolwiek SWAG w cenie Febiego i właśnie je bym wybrał jeżeli chodzi o cena/jakość - "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"