Treść opublikowana przez nike166
-
Silnik AHL Plusy i minusy.
Ja ma podobny problem tylko przy wysprzegleniu obroty powoli opadają i zatrzymują Sie n chwile na około 1100 obr i po chwili dopiero opadają , ale nie muszę kręcić kierownicą aby opadły. W czym wina nie wiem, może trzeba miec jakiś lepszy sprzęt do adaptacji przepustnicy niż zwykły kabel z allegro za 30zl
-
Jakie głośniki w tylną półkę ?
Wolę bez cięcia się obejść także ponawiam pytanie wejdzie każdy głośnik 16.5 cm ? Czy muszę patrzeć jeszcze na coś ? Ok poczytałem na necie i pod samo radyjko polecają te głośniczki http://allegro.pl/gms-1765n-glosniki-srednio-niskotonowe-165mm-radia-i5016041485.html Nie jestem jakimś audiofilem także myślę, że mi wystarczą jak nie to będę myślał dalej. Pytanie do Was, wejdą w tylną półkę bez problemów i je tam bezproblemowo zamocuję ?
-
słaba skuteczność wycieraczek
Też mam taki problem, ten róg zawsze nie zostaje dokładnie zebrany, mam obecnie nowe wycieraczki bosch twin.
-
Silnik AHL Plusy i minusy.
Ja mam plastikowy i chyba mam klapki
-
Jakie głośniki w tylną półkę ?
No dobrze, ale czy wszystkie nieskotonowe 16.5cm wejdą mi w tyną półkę ? Czy trzeba patrzeć jeszcze na coś ?
-
Jakie głośniki w tylną półkę ?
Zmieniane Ludzie polecaja GMS 1765n co myślicie o nich ? pod samo radio podobno dobre i nieźle grają
-
Kto zakładał zderzak poliftowy do przedlifta ?
Panowie, mam pytanie odnosnie ślizgow, jak je najlepiej zamontować żeby wszystko Sie zagrało po założeniu zderzaka ? bo chyba sie je montuje w innym miejscu niż przedliftowe ? Ktoś.cos doradzi ?
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
wystarczy zwalić miche żeby dostać Sie do smoka ?
-
Amorki do Eibach PRO KIT sportowe czy zwykłe ?
Damian , na jakich ?
-
Jakie głośniki w tylną półkę ?
Witam, Rozwaliły mi się głośniki w tylnej półce oryginalne nokii ale ktoś je zmieniał już chyba bo siedzą tam takie, : https://www.google.pl/search?q=głośnik+tył+nokia+a4+b5&client=opera&hs=lzm&biw=1280&bih=894&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=FcLIVJ6XFcnKPbW6gMgB&ved=0CAYQ_AUoAQ#imgdii=_&imgrc=1z6O1laU4E_uMM%253A%3BZA1guB5_wO3bJM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg718.imageshack.us%252Fimg718%252F1235%252Fgonikty.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.a4club.pl%252Findex.php%253Ftopic%253D26500.0%3B800%3B514 A powinny być niskotonowe z tego co się dowiedziałem. Wchodzą tam głośniki 165mm tak ? Jakie mi polecicie żeby było trochę basu bo w tych co teraz mam średnio z niskimi tonami. Chciałem wsadzić same bose w tylną półkę ale dowiedziałem się, że nie zagrają bo mają 2 ohm, a inne mają 4 ohm. Pomóżcie mi dobrac coś niedrogiego dodam, że nie zamierzam montować wzmacniaczy ani skrzyń.
-
Wymiana przewodów zapłonowych
Ja bym zakładał beru mimo wszystko , zmienialem niedawno u siebie i zero problemów .
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
Ja mam motula 5w40 i klepanie na zimnym też Sie pojawia . Zalany 10 tys km temu w czerwcu . Klepanie pojawiło sie odkąd zawitaly niskie temperatury , wcześniej było ok .
-
Sprezyny obnizajace -35 lub -40
To sachsy te co podałem
-
Sprezyny obnizajace -35 lub -40
Jak masz kase to Bilki B6 lub B8, jak nie masz to jakąś tańszą alternatywę typu Sachsy 170 813 pod sportową zawiechę
-
Halogeny w zderzaku ustawia się ?
Rozumiem, dzięki
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
Też to mam ale nie zawsze, myślę, że olej po nocce jest gęsty i chwile trwa zanim nasmaruje wszystkie elementy i przez chwile klepią szklanki
-
Halogeny w zderzaku ustawia się ?
Hej, Rozbierałem halogeny żeby je wyczyścić i z boku jest śruba na ampul reguluje się nią odbłyśnik z tego co zauważyłem, myślałem,że bez rozklejenia będą mógł go wyjąć odkręcając ową śrubę ale nie dało rady i skręciłem ją na maxa praktycznie i teraz pytanie jak ustawić ten halogen aby poprawnie świecił ? Rozkalibrowałem tylko jeden także pół biedy Ma ktoś info jak to ogarnąć ?
-
odboje + osłony ( eibach -30mm)
Okej dzięki za pomoc już wiem
-
odboje + osłony ( eibach -30mm)
Ale którą stroną ta osłona ma zachodzić na amorek ? Tą na pierwszym zdjęciu czy drugim ?
-
odboje + osłony ( eibach -30mm)
Pisałem do informacji MTS i pisali ze przekłada sie seryjne także obadam temat temat przy montażu EDIT: Koledzy, jeszcze mi powiedźcie którą stroną zamontować ten odbój bo szczerze powiedziawszy nie mam bladego pojęcia, którą stroną ma ten odbój wchodzić w osłonę i z której strony osłony, bo są dwa różne końce tak jak na foto i rozumiem, że osłona na amortyzatorze ma być na dole, a odbój od góry ? :
-
Sprezyny obnizajace -35 lub -40
Tam oj tam oj przetestuje i zdam swoją opinię Jak będą słabe to je wywale
-
Zderzak poliftowy z tej aukcji - opłaca się ?
Już kupiłem poliftowy w bdb stanie od kolegi z forum za 350 zł , już oddany do lakiernika .
-
odboje + osłony ( eibach -30mm)
Hej, Panowie czy przy tych springach i amorkach MTS o skróconym skoku, moge zastosować standardowe odboje i osłony? Nie będzie to w niczym przeszkadzać ? Odkupiłem od kolegi odboje na tył KYB nowe zapieczętowane i się teraz dopiero zastanawiam czy nie będą one za długie do tego zawieszenia ?
-
Sprezyny obnizajace -35 lub -40
Sam musiałem zaoszczędzić i wybrałem MTS'y cena nie jest zabójcza, a jak szybko padną to wezmę te sachsy 813 Tak pozatym ciekawe czym sie ma zawieszenie wzmocnione do sportowego ? Chodzi o twardość amortyzatorów ? Byłem dziś w sklepie z częściami i spytałem o te Sachsy sportowe 170 813 i mają u mnie po 210 zł sztuka na przód
-
Sprezyny obnizajace -35 lub -40
Sachs 170 811 jest do zawieszenia wzmocnionego sprawdzałem ostatnio w katalogu Sachsa, do zawieszenia sportowego jest Sachs 170 813 to takie małe sprostowanie