Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nike166

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nike166

  1. nike166 odpowiedział(a) na armand82 temat w 1.6
    Ja ma podobny problem tylko przy wysprzegleniu obroty powoli opadają i zatrzymują Sie n chwile na około 1100 obr i po chwili dopiero opadają , ale nie muszę kręcić kierownicą aby opadły. W czym wina nie wiem, może trzeba miec jakiś lepszy sprzęt do adaptacji przepustnicy niż zwykły kabel z allegro za 30zl
  2. Wolę bez cięcia się obejść także ponawiam pytanie wejdzie każdy głośnik 16.5 cm ? Czy muszę patrzeć jeszcze na coś ? Ok poczytałem na necie i pod samo radyjko polecają te głośniczki http://allegro.pl/gms-1765n-glosniki-srednio-niskotonowe-165mm-radia-i5016041485.html Nie jestem jakimś audiofilem także myślę, że mi wystarczą jak nie to będę myślał dalej. Pytanie do Was, wejdą w tylną półkę bez problemów i je tam bezproblemowo zamocuję ?
  3. Też mam taki problem, ten róg zawsze nie zostaje dokładnie zebrany, mam obecnie nowe wycieraczki bosch twin.
  4. nike166 odpowiedział(a) na armand82 temat w 1.6
    Ja mam plastikowy i chyba mam klapki
  5. No dobrze, ale czy wszystkie nieskotonowe 16.5cm wejdą mi w tyną półkę ? Czy trzeba patrzeć jeszcze na coś ?
  6. Zmieniane Ludzie polecaja GMS 1765n co myślicie o nich ? pod samo radio podobno dobre i nieźle grają
  7. Panowie, mam pytanie odnosnie ślizgow, jak je najlepiej zamontować żeby wszystko Sie zagrało po założeniu zderzaka ? bo chyba sie je montuje w innym miejscu niż przedliftowe ? Ktoś.cos doradzi ?
  8. wystarczy zwalić miche żeby dostać Sie do smoka ?
  9. Damian , na jakich ?
  10. Witam, Rozwaliły mi się głośniki w tylnej półce oryginalne nokii ale ktoś je zmieniał już chyba bo siedzą tam takie, : https://www.google.pl/search?q=głośnik+tył+nokia+a4+b5&client=opera&hs=lzm&biw=1280&bih=894&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=FcLIVJ6XFcnKPbW6gMgB&ved=0CAYQ_AUoAQ#imgdii=_&imgrc=1z6O1laU4E_uMM%253A%3BZA1guB5_wO3bJM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg718.imageshack.us%252Fimg718%252F1235%252Fgonikty.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.a4club.pl%252Findex.php%253Ftopic%253D26500.0%3B800%3B514 A powinny być niskotonowe z tego co się dowiedziałem. Wchodzą tam głośniki 165mm tak ? Jakie mi polecicie żeby było trochę basu bo w tych co teraz mam średnio z niskimi tonami. Chciałem wsadzić same bose w tylną półkę ale dowiedziałem się, że nie zagrają bo mają 2 ohm, a inne mają 4 ohm. Pomóżcie mi dobrac coś niedrogiego dodam, że nie zamierzam montować wzmacniaczy ani skrzyń.
  11. nike166 odpowiedział(a) na Brodson temat w 1.6
    Ja bym zakładał beru mimo wszystko , zmienialem niedawno u siebie i zero problemów .
  12. Ja mam motula 5w40 i klepanie na zimnym też Sie pojawia . Zalany 10 tys km temu w czerwcu . Klepanie pojawiło sie odkąd zawitaly niskie temperatury , wcześniej było ok .
  13. To sachsy te co podałem
  14. Jak masz kase to Bilki B6 lub B8, jak nie masz to jakąś tańszą alternatywę typu Sachsy 170 813 pod sportową zawiechę
  15. Rozumiem, dzięki
  16. Też to mam ale nie zawsze, myślę, że olej po nocce jest gęsty i chwile trwa zanim nasmaruje wszystkie elementy i przez chwile klepią szklanki
  17. Hej, Rozbierałem halogeny żeby je wyczyścić i z boku jest śruba na ampul reguluje się nią odbłyśnik z tego co zauważyłem, myślałem,że bez rozklejenia będą mógł go wyjąć odkręcając ową śrubę ale nie dało rady i skręciłem ją na maxa praktycznie i teraz pytanie jak ustawić ten halogen aby poprawnie świecił ? Rozkalibrowałem tylko jeden także pół biedy Ma ktoś info jak to ogarnąć ?
  18. Okej dzięki za pomoc już wiem
  19. Ale którą stroną ta osłona ma zachodzić na amorek ? Tą na pierwszym zdjęciu czy drugim ?
  20. Pisałem do informacji MTS i pisali ze przekłada sie seryjne także obadam temat temat przy montażu EDIT: Koledzy, jeszcze mi powiedźcie którą stroną zamontować ten odbój bo szczerze powiedziawszy nie mam bladego pojęcia, którą stroną ma ten odbój wchodzić w osłonę i z której strony osłony, bo są dwa różne końce tak jak na foto i rozumiem, że osłona na amortyzatorze ma być na dole, a odbój od góry ? :
  21. Tam oj tam oj przetestuje i zdam swoją opinię Jak będą słabe to je wywale
  22. Już kupiłem poliftowy w bdb stanie od kolegi z forum za 350 zł , już oddany do lakiernika .
  23. Hej, Panowie czy przy tych springach i amorkach MTS o skróconym skoku, moge zastosować standardowe odboje i osłony? Nie będzie to w niczym przeszkadzać ? Odkupiłem od kolegi odboje na tył KYB nowe zapieczętowane i się teraz dopiero zastanawiam czy nie będą one za długie do tego zawieszenia ?
  24. Sam musiałem zaoszczędzić i wybrałem MTS'y cena nie jest zabójcza, a jak szybko padną to wezmę te sachsy 813 Tak pozatym ciekawe czym sie ma zawieszenie wzmocnione do sportowego ? Chodzi o twardość amortyzatorów ? Byłem dziś w sklepie z częściami i spytałem o te Sachsy sportowe 170 813 i mają u mnie po 210 zł sztuka na przód
  25. Sachs 170 811 jest do zawieszenia wzmocnionego sprawdzałem ostatnio w katalogu Sachsa, do zawieszenia sportowego jest Sachs 170 813 to takie małe sprostowanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.