Treść opublikowana przez nike166
-
Wymiana pompy wspomagania
Przyłączam się do pytania
-
Skrzypianie przy skrecaniu kół w prawą strone
Wyleciał smar bądź dostał się kurz do sworznia kulistego przez co nie ma smarowania i trzeszczy, piszczy. Wymień i po sprawie.
-
Metalowa rurka od czego ona jest ?
Witam, Panowie od czego jest metalowa rurka, wczepiona jest w blok silnika zaraz koło termostatu, wpasowana jest w blok przez jakiś plastikowy króciec. ? Ktoś coś wie ?
-
Przekaźnik wycieraczek jaki numer ?
Już znalazłem i zanowilem . Tak to przekaznik 377 U mnie sie styki przypalily tak dla potomnych
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Tym razem spróbuję raczej tego LMa myślę, że nic się nie stanie bo na początku był lany castrol 5w30, teraz jeżdżę na x-cess 5w40, a teraz chcę spróbować LMa
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Oki dzięki a jeszcze pytanie, czym się różni np motul specific 5w40 od xcess 5w40 ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ok, LMa jakiego polecacie do benzyniaka ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Jakie normy ma AHL ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Koledzy zbliża mi się wymiana oleju, obecnie mam zalanego X-CESS 8100 5w40, lecz czasem na zimnym silniku potrafi zaklekotać po odpaleniu przez 2 sekundy i chciałbym spróbować może oczyścić smok bez zwalania michy. Jest jakiś olej co zarazem smaruje i czyści smok LM, Motul ?
-
Przekaźnik wycieraczek jaki numer ?
Witam, Zaczęły mi wariować wycieraczki tzn jak włączę pojedyncze zebranie czyli manetka raz w dół to wycieraczki czasami potrafią kilka razy chodzić, gdzie powinny raz. Czasem jest dobrze , a czasem same chodzą na innych biegach tak samo. Na początek sprawdzę przekaźnik, który to jest od wycieraczek u nas? Wyciągałem nr 213 ale to chyba nie jest od wycieraczek bo nie działają wtedy nawiewy, ogrzewanie szyby itp. Jest jeszcze taki duży przekaźnik "siemens" którego nie sprawdzałem, ale nie wiem od czego on jest.
-
Luzy kierownicy i bujanie
Sprawdź tuleje tylnej belki czy nie są zerwane, najczęściej one są powodem pływaniem auta. Ewentualnie magiel może już niedomagać.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Powiedzcie mi jeszcze czy dużo z tym jest załatwiania ? Bo szczerze powiedziawszy nigdy nie donosiłem na nikogo i nie wiem jak wygląda cała sprawa?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
mnie na 60 i też sprawę zglosze . Jest możliwość dostania IP z którego pisał , może będzie im łatwiej dojść do gościa ?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
No mnie akurat oszukał na 60 zł
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Myślicie, że policja coś ruszy w tym temacie ?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Chyba jakieś limity ma wprowadzone: a4-klub.pl/index.php?/user/129066-kolekcjoneropl/ Ale co z tego jeśli oszukał 3 osoby i nie ma bana ? Założy nowe konto i dalej będzie kantowal ... Myślę , że za 3 oszustwa powinien być już dawno zbanowany, po co na forum taki użytkownik ?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Wiadomo coś na temat mojego zgłoszenia odnosnie użytkownika "KolekcjoneroPL" ?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Proponuje złożyć doniesienie na policję co do tego użytkownika jeśli nie odda pieniędzy i tyle w temacie . Jakoś sie zgadac kogo oszukał i będzie większa siła
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Cześć wszystkim , Chciałem zglosic oszustwo ze strony użytkownika "KolekcjoneroPL". Napisałem bodajże w niedzielę 19.04 temat w dziale "kupię" odnośnie chęci zakupu gry na konsole PS3 "GTAV". 20.04 (poniedziałek) o 16.30 napisał do mnie w/w użytkownik że ma ta grę i chętnie mi ja odsprzeda, gdyż już nie gra. Zapytałem o zdjęcia itp wszystko przesłał według zdjęć sie zgadzało to co mówi. Potem zapytałem czy jest możliwość aby wystawił grę na allegro wtedy będę miał jakąś podporę wrazie by coś było nie tak ale powiedział , że nie widzi takiej potrzeby i jest uczciwa osoba faktycznie wydawał sie całkiem ok w swoich odpowiedziach. W końcu doszło do transakcji na kwotę 60zl, podał nr konta wplacilem pieniądze i go o tym poinformowalem nic nie odpisał. Napisałem fo niego kolejnego dnia 21.04 (wtorek) czy dziś wyśle paczkę , odpisał że jeśli sie wyrobi to do 18 wyśle. Od wtorku zero odezwu pomimo moich 6 wiadomości wysłanych do niego na żadna nie odpisał , jest na forum codziennie bo specjalnie zaglądam na jego profil. Proszę o jakąś interwencję , gdyż raz tu na forum zostałem już oszukany co prawda za groszowe sprawy ale jednak miało to miejsce lecz tego nie zgłosiłem bo naprawdę to były grosze , natomiast drugiego smierdzacego oszustwa nie zniose i jeśli sie to nie wyjaśni to sprawę zglosze na policję , koniec patologii. Jeśli będzie trzeba zrobię zdjęcia rozmowy na privie i ewentualnie pokaże potwierdzenie przelewu z banku. Z góry dzięki za pomoc w rozwiązaniu sprawy.
-
komu zgłosić użytkownika oszusta ?
Okej dzięki , zglosze sprawę jak wrócę do domu:)
-
komu zgłosić użytkownika oszusta ?
czesc, Panowie zostałem oszukany tu na forum wplacilem użytkownikowi pieniądze według umowy , i ani paczki ani żadnego odezwu na privie, a na forum jest codziennie sprawdzając kiedy sie logowal . Komu zgłosić sprawę ?
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
I co zamontowałeś tą pompę ?
-
Regeneracja zaciskow przednich w pojedynkę ?
Da rade jeszcze sprężarką tak jak ja je ruszyłem takim pistoletem np : Przykładasz pistolet do wejścia gdzie wchodzi przewód hamulcowy i wypychasz tłoczysko powietrzem. Tylko nie podkładać palców pod tłoczek bo siła wystrzału tłoczka jest taka o ile jest mocno zapieczony tak jak był u mnie, że może poobcinać palce! Ogólnie sam myślałem, że regeneracja jest trudna ale jest banalnie prosta także nie ma się czego bać samemu regenerować.
-
Regeneracja zaciskow przednich w pojedynkę ?
35 zł na jedną stronę firmy AutoFren
-
Regeneracja zaciskow przednich w pojedynkę ?
Dzięki, jutro zabieram się do roboty Edit: Uporałem się z naprawą w 2.5h bardzo sprawnie poszło bez żadnych niespodzianek i przeszkód, serdecznie dziękuję za wszystkie rady i wskazówki Pokaże jak wyglądały moje tłoczyska w porównaniu z nowym praktycznie nie nie chodziły w zacisku...