Treść opublikowana przez nike166
-
nie odpala
Sprawdziłbym najpierw kopułkę i palec.
-
Demontaż zwrotnicy, wskazówki ?
Tak wszystkie wymieniałem i śruby również smarowałem grafitowym Tylko końcówki siedzą jeszcze nieruszane, nie wiem jaki mają przebieg ale dość sztywne Łożysko wymienione, wszystko poszło jak z płatka Dzięki za porady
-
Brak mocy audi 1.6 AHL
ok dzięki jutro sprawdzę Panowie, sprawdziłem właśnie ten siłownik i po zdjęciu klapki nr 16 nic nie pracuje przy dodawaniu gazu, ani drgnie. Przy zgaszonym silniku tylko zmienia położenie i po odpaleniu też zmienia w to samo za każdym razem. Czy to znaczy, że jest uszkodzony ? Pomoże ktoś ? Pomoże ktoś ?
-
Demontaż zwrotnicy, wskazówki ?
Spokojnie mam świeżo wymieniane wahacze i wszystko smarowałem przed montażem Z tym nie będzie problemu chodzi mi tylko o same zejście całej zwrotnicy czy nie będę miał przygód
-
Demontaż zwrotnicy, wskazówki ?
Witajcie, Mam do wymiany łożysko koła lewego i chcę wyjąć zwrotnicę i zawieźć ją do mechanika na wprasowanie nowego łożyska. Powiedźcie mi czy wystarczy rozpiąć wahacze, końcówkę kierowniczą, odkręcić zacisk hamulca z jarzmem, odkręcić śrubę piasty i wszystko ładnie schodzi ? Czy coś jeszcze? Na co zwrócić uwagę ? Czekam na porady
-
Brak mocy audi 1.6 AHL
O jakim ogarnięciu klapek mówisz? Co tam się z nimi dzieje dokładnie ?
-
Potrzebuje filmik schodzenia z obrotów od posiadacza silnika AHL
Aha czyli wygląda na to, że ten typ tak ma
-
Potrzebuje filmik schodzenia z obrotów od posiadacza silnika AHL
Ale przy spadaniu chwilowo zawiesza się na 1200, czy to normalne ?
-
Potrzebuje filmik schodzenia z obrotów od posiadacza silnika AHL
Witam, Koledzy czy jesteście w stanie mi nagrać filmik jak u was auto schodzi z obrotów oczywiście na postoju po prze gazówce do 3000/4000 obr/min ? Pytanie do posiadaczy silnika AHL. Dzięki za pomoc Chciałbym zobaczyć czy tak jak u mnie czy szybciej. Tutaj filmik ode mnie jak u mnie schodzi z obrotów. Czy nie za wolno według Was ? https://www.youtube.com/watch?v=ayKUVoJG0Mo&feature=youtu.be
-
Pojedyncze stuknięcie przy ruszaniu i hamowaniu
U mnie takie objawy były przy wybitym totalnie prawym bananie
-
jakie wahacze (gruby czy cienki sworzeń)
Jeżeli masz żeliwną zwrotnicę to sworzeń gruby, jeżeli zwrotnica aluminiowa to cienki. I tylko dolnych prostych występują dwa rodzaje sworznia
-
Luz na kole , łożysko czy przegub ?
ok wszystko jasne, dzieki
-
Luz na kole , łożysko czy przegub ?
Panowie, a piasta nie jest razem z łożyskiem ? Czy z piasty łożysko się ściąga ?
-
Luz na kole , łożysko czy przegub ?
A przegub odpada ? trzeba sciagac cala zwrotnice ? Najdziwniejsze jest to, ze lozysko nie huczy ...luzne powinno huczec
-
Pomoc w zdiagnozowaniu luzu na kole
Zwrotnice mam zeliwna z gniazdem 21mm i taki mam Wahacz.przy zdjetym wahaczu tez byl ten luz jak szarpalem za piaste .... Dodalem nowy temat w odpowoednim juz dziale bo wahachacze wyeliminowane takze zostalo lozyskolub przegub. .. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/323322-luz-na-kole-lozysko-czy-przegub/
-
Luz na kole , łożysko czy przegub ?
Cześć, koledzy potrzebuje pomocy, mam luz na przednim kole lapiac za gore kola i szarpiac za nie czuje spory luz. Na lewarku lapiac za kolo tez jest luz i widac ze to luz gdzies z okolic piasty. Wahacze nowe wszystko sztywne pozostalo lozysko bo z czego by tam mogl byc jeszcze taki luz na przegubie moze cos takiego wystapic dodam ze przegub cichy nic nie strzela jedynie gdy wchodze w zakret z duza predkoscia to slychac takie strzelenie czasem wlasnie przez ten luz. Pytanie teraz czy da rade samemu wymienic piaste bez prasy czy trzeba oddawac do mechanika ? To lozysko jest wprasowane w zwrotnice czy przykrecone do niej ? Pytam bo na allegro wpisujac piasta a4 b5 wyskakuje albo samo lozysko albow obudowie na 4 sruby i nie wiem co i jak dlatego prosze o pomoc .
-
Pomoc w zdiagnozowaniu luzu na kole
Z galka Może na tej piascie sie buja ? Mam dystanse na kołach 30mm może to miało wpływ ? Edit: Wymienilem wczoraj ten prosty wahacz i dalej jest ten luz...sprawdzilem. dokładniej i jest on na lozysku/piascie przy zdjetym kole, jak ruszam za tarcze to właśnie jest wyczuwalny ten luz. Czyli co , łożysko czy na czym tam może byc luz jeszcze ?
-
Pomoc w zdiagnozowaniu luzu na kole
Mam oryginalne jeszcze LMO ze znaczkiem audi, są dość luźne bez problemu mogę je ruszać rękami, ale nie czuje żadnego luzu szarpiąc za nie czy czegokolwiek one powinny być tak luźne ? A na piaście nie może być luzu ?
-
Pomoc w zdiagnozowaniu luzu na kole
Mogę mieć nowego ruville za 100zl, bo mam namiar na gościa który kupił kiedyś caly zestaw i wymienial pojedynczo i zostało mu kilka wahaczy , a sprzedal auto. Tylko nie mogę wyczuć żadnego luzu na tym prostym ani lapka , ani szarpaniem... Nie wiem sam.. a laczniki stabilizatora ?
-
Pomoc w zdiagnozowaniu luzu na kole
Siemka, Panowie może Wy wpadniecie co może być powodem luzu na przednim kole od kierowcy otóż, gdy złapię za górę koła (opony) i zacznę energicznie bujać kołem to pojawia się już dość spory luz jakieś 1000km temu był mniejszy. Górne wahacze nie mają luzu jakiś czas temu wymieniane, dziś zmieniłem banana bo siedział jeszcze ori i owszem miał niewielki luz na sworzniu góra dół co pukało mi na "kocich łbach", założyłem wahacz ruville i po złożeniu luz nadal jest taki jaki był. Na końcówce kierowniczej nie wyczuwam luzu ale raczej nie takim luzem by się objawiała tylko na boki. Prosty wahacz został od kupna auta (rok czasu) go nie wymieniałem siedzi Febi i nie wiem czy go wymieniać w ciemno czy co ? Może na łożysku jest luz tylko nic nie huczy podczas jazdy... Byłem miesiąc temu na przeglądzie i nic nie wykazało... Ręce opadają, ktoś ma jakiś pomysł ?
-
Regulacja luzu maglownicy
I pomogło coś krecenie ?
-
Jakie zawieszenie
Amorki najlepiej o skróconym skoku
-
Amortyzatory tył a4 b5 1.6 ADP
Odezwij się do kolegi http://a4-klub.pl/index.php?/user/8444-wandej/napewno coś dobrego Ci dobierze w dobrej cenie
-
Jakie zawieszenie
Polecam Eibach pro kit mam i jeździ się super
-
Auto ma doła w zakresie 1000-2000obr
AHL ma EGR?