Treść opublikowana przez nike166
-
po zmianie zawieszenia na sportowe przód stoi wysoko
Ja mam to samo przy eibachu -30/-30. Przód stoi wyżej chodź kupiłem pod swoją kategorię wagowa. Nie wiem czym to się ma
-
Głośniki do 60mm głębokości montażowej - jakie ?
pioneera która seria ?
-
Głośniki do 60mm głębokości montażowej - jakie ?
jakie radio byłoby lepsze ?
-
Głośniki do 60mm głębokości montażowej - jakie ?
Wzmak będzie w późniejszym terminie , radio sony xplod nie jakieś pierwszej młodości ale daje radę . W ogóle są zestawy na aledrogo ze wzmakami i też nad takim myślę
-
Głośniki do 60mm głębokości montażowej - jakie ?
No ja głównie radia słucham typu eska, rmf max lubię głośniej słuchać i chce właśnie czystego ładnego dźwięku dlatego modernizuje audio . Do tego jeszcze 2 miesiące temu rozsypał mi się głośnik w drzwiach kierowcy ze starości zawieszenie się rozsypalo i przy glosniejszym słuchaniu pierdzi, a dźwięku prawie nie słychać
-
Głośniki do 60mm głębokości montażowej - jakie ?
No właśnie ta są 2 moje propozycje i te do mnie przemawiają i te
-
Głośniki do 60mm głębokości montażowej - jakie ?
Trochę wyczytałem i biorę pod uwagę te czynniki :HIFONICS HFI6.2C lub uDimension El Comp 6. Ktoś słyszał któryś zestaw ?
-
Głośniki do 60mm głębokości montażowej - jakie ?
Witam, Koledzy, jakie głośniki możecie mi polecić 165mm do takiej głębokości jak podałem bo to podobno max w przednie drzwi. Możecie mi trochę rozjaśnić temat ?
-
Z 280 na 288
Nie chce 312 bo mam nowe zimowki na felgach 15 a zaciski moje nie mogą zostać lucasa ?
-
Z 280 na 288
Siemka, koledzy mam pytanie czy zmiana hebli na 288 będzie odczuwalna z 280 wentylowanych bo się zastanawiam czy jest to opłacalne zabieg
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Bo dziś byłem zmuszony taki komplet założyć na tył i byłem ciekawy Po co niektóre klocki są fazowane tzn są poscinane po bokach ?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Koledzy na jakim poziomie są tarcze boscha i klocki trw ?
-
Hamulce strasznie piszczą
Ja montowałem niedawno u siebie Ferrodo i piszczały przez jakieś 2 tyś km bo się docierały. Teraz już jakieś 5k na nich nalatałem i zero pisków.
-
Przód myszkuje podczas nagłego hamowania z dużej prędkości
Hej, Koledzy mam pytanie, otóż przy hamowaniu z dużej prędkości np przy wyprzedaniu, gdy się rozpędzę i muszę nagle mocno zwolnić przód zaczyna myszkować i to dość mocno, musze kontrować kierownicą. Wahacze wszystkie sztywne, amorki mają jakieś 10 tyś przebiegu czyli nówki. Zaczęło się to dziać od niedawna. Mam mały luz na maglu i czasem z magla puknie przy wjeździe do bramy czy to przez magiel tak mi myszkuje przy tym mocnym hamowaniu ? Czasem też jadę prostą drogą i też wyczuwam delikatne myszkowanie.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
U mnie górne MS'y wymienione rok temu mają 21 tyś przelotu i nadal sztywne.
-
Ubywający olej
U mnie na 10tys KM nie widać nawet na bagnecie żeby coś ubyło , zawsze leje na 3/4 bagnetu i tyle samo mam przy kolejnej wymianie Także sam wyciągnij wnioski
-
A4 B6 2003r
Tutaj dostaniesz pewne części bez przekrętów : http://a4-klub.pl/index.php?/forum/155-ogloszenia-komercyjne/
-
Coś skrzypi, brzęczy z tyłu podczas jazdy po dziurach
Albo na górnym mocowaniu amorka .
-
Pęknięty kolektor ssący AHL
Problem kupić taki sam ?
-
Przepływomierz 1.6 AHL
Oryginał to Hitachi.
-
Dodanie klimy do auta
No to co by mi z anglika pasowało , a co bym musiał dokupić z eu ? Nie mam zbyt dużej wiedzy na temat klimy także pytam bardziej obeznanych
-
Problem - szarpie , dławi
Sprawdź poziom płynu chlodniczego bo może uszczelke wywiało ?
-
Dodanie klimy do auta
Napiszemy i się dowiemy Nikt z powyzszych propozycji mi nie odpisuje :/ Panowie, a kompletna klima z anglika podejdzie czy coś tam się rózni ?
-
Cos sie stalo z pokretlem od regukacji temp.
Manuala, właśnie nie wiem co jest, ale samo by się otworzylo na gorące powietrze ? Sprawa wyjaśniona, wypadł z nagrzewnicy ten bolec co przestawia klapki 5 min roboty i znów działa regulacja temp.
-
Cos sie stalo z pokretlem od regukacji temp.
Cześć, koledzy mam problem otóż jadąc dziś autem nagle zaczęło lecieć gorące powietrze miałem ustawione na chłodne i wiatrak na 1 bieg. Nie reaguje na przetrwanie . Macie jakieś pomysły co się mogło stać ?