Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nike166

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nike166

  1. Ja mam to samo przy eibachu -30/-30. Przód stoi wyżej chodź kupiłem pod swoją kategorię wagowa. Nie wiem czym to się ma
  2. Wzmak będzie w późniejszym terminie , radio sony xplod nie jakieś pierwszej młodości ale daje radę . W ogóle są zestawy na aledrogo ze wzmakami i też nad takim myślę
  3. No ja głównie radia słucham typu eska, rmf max lubię głośniej słuchać i chce właśnie czystego ładnego dźwięku dlatego modernizuje audio . Do tego jeszcze 2 miesiące temu rozsypał mi się głośnik w drzwiach kierowcy ze starości zawieszenie się rozsypalo i przy glosniejszym słuchaniu pierdzi, a dźwięku prawie nie słychać
  4. No właśnie ta są 2 moje propozycje i te do mnie przemawiają i te
  5. Trochę wyczytałem i biorę pod uwagę te czynniki :HIFONICS HFI6.2C lub uDimension El Comp 6. Ktoś słyszał któryś zestaw ?
  6. Witam, Koledzy, jakie głośniki możecie mi polecić 165mm do takiej głębokości jak podałem bo to podobno max w przednie drzwi. Możecie mi trochę rozjaśnić temat ?
  7. nike166 odpowiedział(a) na nike166 temat w Audi A4 B5
    Nie chce 312 bo mam nowe zimowki na felgach 15 a zaciski moje nie mogą zostać lucasa ?
  8. nike166 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siemka, koledzy mam pytanie czy zmiana hebli na 288 będzie odczuwalna z 280 wentylowanych bo się zastanawiam czy jest to opłacalne zabieg
  9. Bo dziś byłem zmuszony taki komplet założyć na tył i byłem ciekawy Po co niektóre klocki są fazowane tzn są poscinane po bokach ?
  10. Koledzy na jakim poziomie są tarcze boscha i klocki trw ?
  11. Ja montowałem niedawno u siebie Ferrodo i piszczały przez jakieś 2 tyś km bo się docierały. Teraz już jakieś 5k na nich nalatałem i zero pisków.
  12. Hej, Koledzy mam pytanie, otóż przy hamowaniu z dużej prędkości np przy wyprzedaniu, gdy się rozpędzę i muszę nagle mocno zwolnić przód zaczyna myszkować i to dość mocno, musze kontrować kierownicą. Wahacze wszystkie sztywne, amorki mają jakieś 10 tyś przebiegu czyli nówki. Zaczęło się to dziać od niedawna. Mam mały luz na maglu i czasem z magla puknie przy wjeździe do bramy czy to przez magiel tak mi myszkuje przy tym mocnym hamowaniu ? Czasem też jadę prostą drogą i też wyczuwam delikatne myszkowanie.
  13. U mnie górne MS'y wymienione rok temu mają 21 tyś przelotu i nadal sztywne.
  14. nike166 odpowiedział(a) na Krzysztof78 temat w 1.6
    U mnie na 10tys KM nie widać nawet na bagnecie żeby coś ubyło , zawsze leje na 3/4 bagnetu i tyle samo mam przy kolejnej wymianie Także sam wyciągnij wnioski
  15. nike166 odpowiedział(a) na Tom@sz80 temat w Audi A4 B5
    Tutaj dostaniesz pewne części bez przekrętów : http://a4-klub.pl/index.php?/forum/155-ogloszenia-komercyjne/
  16. Albo na górnym mocowaniu amorka .
  17. nike166 odpowiedział(a) na mapper temat w 1.6
    Problem kupić taki sam ?
  18. nike166 odpowiedział(a) na Boosman temat w 1.6
    Oryginał to Hitachi.
  19. nike166 odpowiedział(a) na nike166 temat w Audi A4 B5
    No to co by mi z anglika pasowało , a co bym musiał dokupić z eu ? Nie mam zbyt dużej wiedzy na temat klimy także pytam bardziej obeznanych
  20. nike166 odpowiedział(a) na Boosman temat w 1.6
    Sprawdź poziom płynu chlodniczego bo może uszczelke wywiało ?
  21. nike166 odpowiedział(a) na nike166 temat w Audi A4 B5
    Napiszemy i się dowiemy Nikt z powyzszych propozycji mi nie odpisuje :/ Panowie, a kompletna klima z anglika podejdzie czy coś tam się rózni ?
  22. Manuala, właśnie nie wiem co jest, ale samo by się otworzylo na gorące powietrze ? Sprawa wyjaśniona, wypadł z nagrzewnicy ten bolec co przestawia klapki 5 min roboty i znów działa regulacja temp.
  23. Cześć, koledzy mam problem otóż jadąc dziś autem nagle zaczęło lecieć gorące powietrze miałem ustawione na chłodne i wiatrak na 1 bieg. Nie reaguje na przetrwanie . Macie jakieś pomysły co się mogło stać ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.