Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nike166

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nike166

  1. Polecam http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=289694brałem u tego użytkownika 2 lata temu i latam na MS do dziś
  2. Pod lewarkiem
  3. Cześć Koledzy, czy w B5 da rade wymienić samo jabłko w wybieraku i czy z jakiegoś innego auta podchodzi ? Bo szukałem ale nigdzie do kupienia nie można znaleźć... Mam nia nim duży luz i biegi już nie wchodza zbyt precyzyjnie.
  4. Dzięki , jeżdżę z głową także myślę że nie będę musiał się martwić o życie
  5. No tylko ciekawe czy 300 czy 500
  6. Cześć , Panowie może ktoś z Was ma w rodzinie kogoś z policji i mógłby się dowiedzieć lub wie czy prawdą jest to jeśli kieruję motocyklem o poj. 600ccm i zatrzyma mnie policja , a mam tylko uprawnienia kat B to zapłacę 300zl mandatu, a nie 500? Wyczytałem tak w internecie na pewnym forum lecz chciałbym się dowiedzieć czy Ti prawda czy po prostu czyjas niewiedza
  7. Na lozysku też może być luz.
  8. nike166 odpowiedział(a) na tfk83 temat w 1.6
    Komplet Beru gwarantowana bezproblemowosc
  9. 3,4 L jeśli dobrze pamiętam
  10. Mi się właśnie bardziej podoba dźwięk r4 na wolnych obrotach fajnie chodzi jak i na wysokich aczkolwiek sv650 nie brał pod uwagę muszę popatrzeć O spotkaniu tutaj raczej się już nie rozmawia
  11. Wiesz na pierwsze moto nie chce czegoś aż tak mocnego , lepiej nabrać wprawy na mniej mocnym sprzęcie
  12. Jednak stawiam na Nakedy
  13. W sumie to nawet nie poczułem różnicy po zmianie aczkolwiek może tak być jak mówi Emejcz
  14. No jak ja robiłem na B to 900zl
  15. W Siedlcach od 1200 zł do 1400 zł + badania 200 zł
  16. Brakuje mu jadu dla tego kto pewnie jeździł już mocniejszymi lub jeździ na tyle dobrze i długo tym motocyklem, że już mu mało. Nieprawdaż ?
  17. Mi chodzi o xj600n czyli ta starsza od obecnych na których jeżdżą nauki jazdy
  18. U mnie jak wysypał się jeden górny to zrobiłem cała górę tzn 4 górne wymieniłem i nie żałuję bo reszta sworzni już była dość luźna , zaoszczedzilem straconego czasu na późniejsze wymiany w dlniedlugim terminie
  19. 900 to zdecydowanie za dużo już , myślę że 600 wystarczy mi w zupełności ?
  20. Bandit mnie nie przeraża o ile ta waga bo czytałem że właśnie jest dość ciężki ale i mogą wystąpić problemy parkingowe bo w jeźdzIe nie czuć tej masy . Chyba że chodziło o dziewczyny ale też podobno śmigaja na bandziorach . Najgorzej w tym wszystkim z moją wagą ale niestety ciężko mi przytyć nie chce wywracac moto przy każdej próbie parkingu Myślałem nad xj600n ale podobno szybko się nudzi bo mało mocy . A nie chce zmieniać moto bo sezon dlatego wolałbym coś trochę mocniejszego a że bandzior mi sir podoba i jest mocniejszy itp dlatego chciałbym właśnie b600
  21. Cześć, Zacząłem właśnie prawko na moto i mam pytanie do posiadaczy Bandita 600 czy motor jest bardzo duży i trudny do opanowania ? Mam 179 wzrostu 65kg. I się zastanawiam czy dam radę go okiełznać ? Od zawsze bandziory mi się podobały i to takie moje marzenie jeżeli chodzi o motocykl. Wiem, że lepiej było by zacząć od jakiejś cb500 czy gs500 ale nie chce za sezon znowu szukać moto do tego jeszcze bujać się ze sprzedażą bo wiem, że szybko się nudzą i są bardziej dla tych co nie mieli zupełnie żadnej styczności z motorami. Styczność z jednośladami już miałem jakieś stare motocykle, skutery lecz nic powyżej 125ccm (cross). Na bandyte miałbym jakieś 6 tyś więc myślę, że z rocznika po lifcie czyli po 2000r bym już coś upolował. Wiem też, że jest dość ciężki bo suchy waży 200kg zalany płynami około 230. Ktoś posiada i mógłby się wypowiedzieć ? Mam oliwę w głowie i jazda w moim wykonaniu nie wygląda dać w "piz*ę" i rozwalić się na pierwszym drzewie tylko wszystko powoli i na spokojnie. Serdeczne dzięki za porady Pozdrawiam Piotrek
  22. Ja od siebie polecam MS, odradzam ruvilla gdyż mam i po 15 tys banan ma już dość luźny sworzen , gdzie z drugiej strony siedzi MS (lewej narazonej na pobocza) po 30 tys sworzen jeszcze ścisły .
  23. Faktycznie miałem o tym wspomnieć i zapomniałem . Dokładnie tak, w końcówce ruville jest guma w miejscu gdzie trzpien łączy się z końcówką . W meyle jest to jeden cały odlew. Czemu a służyć tą guma ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.