Treść opublikowana przez nike166
-
Dodanie klimy do auta
Nie mogę go znaleźć Nie mogę go znaleźć
-
Dodanie klimy do auta
Koledzy, czy jeśli kupiłbym kompletną klimatyzację pod mój silnik to dużo jest roboty z założeniem ?
-
Dokładka klimatyzacji
Koledzy, czy jeśli kupiłbym kompletną klimatyzację pod mój silnik to dużo jest roboty z założeniem ?
-
ahl grzechoty w silniku (film)
Ta gruszka jest wymienna i da się to odkręcić i te klapki wyjąć, robiłem to ale nic konkretnego nie pomogło raczej.
-
Jaka pompa wspomagania DO audi a4 b5 1.8 T
Wsadzaj od 2.5tdi, 120bar,dużo lżej kiera chodzi, zmieniłem w piątek na taką i mega zadowolenie a pasuje p&p.
-
Coś wyje na zakrętach...wskazówki
Najprawdopodobniej łożysko , sprawdź oba koła.
-
Czy lozysko wiskozy moze wyc ?
Witam, panowie czy łożysko na wisko może wyć czy ma inny objaw zużycia ? Czy do zdjęcia łożyska są potrzebne jakieś sciagacze ?
-
Czy pompa powinna wydawać jakiś dźwięk na postoju lub do 2 tyś obr ?
Cześć, Panowie, zmieniłem pompę wspomagania od 2.5TDI czyli 120 bar i kręcąc kierownicą na postoju delikatnie słychać głośniejszą pracę pompy, mam założone 17 calowe koła, czy to może być powodem ? Oraz jak dam gazu tak do około 2tyś obr to pompe słychać wyraźnie głośniej ale powyżej 2 tyś już nie słychać. Czy to normalne ? Na starej 105 bar miałem podobnie.
-
Regulacja luzu maglownicy
Proponowalbym najpierw zmienić płyn na mobila atf czerwony
-
Delikatnie cieknaca maglownica, a pomoa 120b
Koledzy , leci mi delikatnie z magla, a raczej leciało ale jakoś się uszczelnil bo już kilka miesięcy nie leci. Czy jak założę pompę wspomagania 120b to nie rozszczelni się bardZiej lub ponownie ?? Obecnie mam 105b
-
Kierownica skórzana - malowanie skóry (połysk, półmat czy mat?)
Już po zabiegu i wyszło świetnie, wygląda jak nóweczka z salonu Czas pracy jakieś 3H jeśli ktoś ma wytartą już skórę to polecam ten zabieg
-
Potrzebuje filmik schodzenia z obrotów od posiadacza silnika AHL
Z tym ssaniem to dokładnie jak u mnie, w zime nie działało, a w teraz działa w gorące dni Myślę, że to jakiś typowy problem tego silnika tylko gdzie szukać rozwiązania Myślę, że po wyjechaniu z fabryki wszystko działało
-
Pojedyncze stuknięcie przy ruszaniu i hamowaniu
Jak to zdiagnozowałeś ? Wymieniałeś już ?
-
Rzuca autem przy większej prędkości.
Też tak mam przy dużych prędkościach, zawiecha nowa, amory nowe, tuleje belki nowe. Może maglownica ? U mnie ma już luz bo mocno stuka przy ruszaniu kierownicą na zgaszonym silniku zresztą i krzyżak kolumny kierowniczej też może być powodem.
-
Skrzypiące wahacze na gumie
Koszt górnych wahaczy np MS 150 zł na dwie strony. Mam takie, ponad rok i cisza i spokój a robie dużo km po słabych drogach.
-
Zmiana tłumika końcowego pojedynczego na podwójny ori
50mm A co ten dyfuzor daje w ogóle ?
-
Skrzypiące wahacze na gumie
Najczęściej sworznie skrzypią, a nie gumy. Sworzeń chodzi w plastiku gdzie jest smar jak tego smaru ubędzie to zaczyna się skrzypienie.
-
Kierownica skórzana - malowanie skóry (połysk, półmat czy mat?)
Dobra spróbuje to zamalować, nie ma tego tak dużo, żebym bulił 150 zł czy więcej na obszycie. To teraz pozostała kwestia jaki lakier dobrać, mat czy półpołysk? Jest jeszcze półmat hm Tutaj masz 30 zł komplet, farba, rozpuszczalnik i lakier ochronny http://klinikaskory.pl/produkt/renowacja-kierownicy/ Tak patrzę, że chyba półmat będzie najlepszym rozwiązaniem
-
Kierownica skórzana - malowanie skóry (połysk, półmat czy mat?)
Czytałem, że te farby są odporne na sól hmm sam już nie wiem
-
Kierownica skórzana - malowanie skóry (połysk, półmat czy mat?)
Ponoć bardziej trwałe to jest niż tylko pół roku
-
Kierownica skórzana - malowanie skóry (połysk, półmat czy mat?)
Myślisz, że po takim zabiegu będzie to dobrze wyglądać czy strata kasy ?
-
Kierownica skórzana - malowanie skóry (połysk, półmat czy mat?)
Witam, Dziś zmieniłem sobie kierownicę na skórzaną i wiadomo jak to używka gdzieniegdzie jest trochę starta ale bez tragedii głownie na górze zszedł tylko kolor. Chcę zestaw do renowacji kierownicy skórzanej myślicie, że do ogarnięcia temat i efekt będzie dobry takim sposobem ? Kolejne pytanie oryginalnie jaka jest ta skóra tzn są do wyboru farby matowe, półmatowe i w połysku i nie wiem którą opcję wybrać. Pomożecie ? Chcę taki zestawik http://klinikaskory.pl/produkt/renowacja-kierownicy/
-
Potrzebuje filmik schodzenia z obrotów od posiadacza silnika AHL
Mam to samo Na zimnym silniku obroty spadają od razu momentalnie, tylko trochę się nagrzeje już sporo wolniej opadają. Nie wiem w końcu czy to normalne
-
Zmiana tłumika końcowego pojedynczego na podwójny ori
Znaczka nie ma Dźwięk się pewnie nie zmieni co ? Bo nie chciałbym tego
-
Zmiana tłumika końcowego pojedynczego na podwójny ori
Witam. Panowie mam w swoim 1.6 pojedynczy tłumik końcowy każdy chyba wie jaki z poszerzoną końcówką ale chciałbym go zmienić na tłumik podwójny np od 1.8T. Czy podejdzie bez przeróbek i czy dźwięk coś się zmieni? Nie mam kata jak coś. Ogólnie chcę wstawić podwójny bo lepiej mi się podoba