Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nike166

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nike166

  1. cos około 600zl ?
  2. Nie mam też na ten cel niewiadomo ile środków także chciałbym cos w dobrej cenie ale nadal nie wiem czy zwykle czy koniecznie sportowe ? dużo twardsze są sportowe od zwykłych , będzie to odczuwalne podczas jazdy ?
  3. Witajcie, Panowie już sam nie wiem jak to jest. Kupiłem sprężyny pro kit -30mm i jeszcze czeka mnie zakup kompletu amorków pod ten zestaw. Nie mam bladego pojęcia jakie amortyzatory zastosować, czy o skróconym skoku czy normalne ? Sprężyny kupiłem od kolegi z forum i nakierowuje mnie żebym zastosował do nich amorki sportowe bo na zwykłych u niego autem bujało. Boję się jednak, że po wsadzeniu sportowych amortyzatorów stracę znacząco na komforcie na którym mi zależy dlatego między innymi się zdecydowałem na pro kity bo są podobno komfortowe. Powiedźcie jakie amorki zastosować aby było wszystko ok ?
  4. Witam, Jakiej pasty użyć aby je troche odświeżyć ? Zlikwidować malutkie ryski np i żeby ładnego blasku nabrały? ( nie polerować na efekt chromu ) Tylko normalnie je odświeżyć Doradźcie
  5. To nie są duże rysy, przykładowo mam po poprzednim właścicielu delikatne przytarcie na tylnym nadkolu o jakiś samochód to mi wygląda, parkingowa ryska i na zderzaku mam kilka malutkich odprysków, które chcę jakoś zatuszować także myślę, że powinno być ok po takim małym zabiegu hmm Te ryski są białe do podkładu, a chce je po prostu zamazać w kolor aby nie było to aż tak widoczne
  6. Witam, Mam kilka grubszych rys na karoserii i chciałbym je w jakiś sposób zniwelować, pomyślałem, nad zamalowaniem ich lakierem lecz tu pojawia się problem nigdzie nie znalazłem gotowej zaprawki mojego lakieru LY5L wpadłem na stronę gdzie dorabiają lakiery wystarczy podać kod lakieru, markę i rok produkcji. W zestawie dają lakier bazowy i bezbarwny za 26 zł. Myślicie, że się opłaca i nada się ? http://www.pielegnowacauto.pl/lakiery-samochodowe/lakiery-zaprawkowe/zaprawki-dorabiane/zaprawka-zestaw1.html
  7. Dlatego do takich rzeczy najlepszy jest klucz dynamometryczny
  8. To jest po to aby nakrętka Ci się nie odkręciła, tzw. samo-kontrująca
  9. Podałem Ci aukcje, gdzie gość sprzedaje oryginalne zestawy lub pojedyncze wahacze.
  10. Będę chciał wsadzić tu eibacha pro kit -30mm także chyba nie będę tego ruszał
  11. chodziło mi o to, że jest twardo z przodu i przy dolach czuć jakby koła aż sie unosily , może wsadzone są amorki przystosowane do większego silnika, czy to bez różnicy ??
  12. sprawdzalem i wyszło po 80%... zresztą jak próbuje nim bujac naciskając ma maskę to bardzo sztywny jest także wylane amortyzatory raczej odpadają ? co do kropek to fipletowa i dwie brązowe
  13. Panowie macie jakieś zdanie o akumulatorach Jenox Gold ? Jak to się sprawuje ?
  14. Możesz rozwinąć? Jak to nie "trzymają" ?
  15. Cześć, Poruszałem tutaj już raz temat mojego przodu, który strasznie wysoko siedzi. Mam zawieszenie 1ba, przód jest bardzo wysoko, porównałem kolorystykę kropek na sprężynach z innym b5 1ba 1.6 i dokładnie te same kolory kropek, a siedzi dużo niżej, kolory na sprężynie to jedna różowa i dwie pomarańczowe. Czy możliwe, żeby amortyzatory były złe ? Na dołkach przód dość mocno podskakuję i wiem, że na pewno tak nie powinno być... Dla przypomnienia, tak stoi wysoko :
  16. Ja kupuję wahacze u tego sprzedawcy, wszystko oryginalne, z gwarancją na każdy wahacz, spisane numery wahacza na karcie gwarancyjnej, pieczątka sklepu także mogę polecić, że na pewno nie żadna ściema http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=289694
  17. U mnie pokazuje od 141 do 151 mg/str
  18. Ja się zdecydowałem na nowy model Michelin'ów Alpin 5, zobaczymy jak sie będą sprawować
  19. Ja bym brał MS'a sam wkładam msa jak któryś wahacz mi pada i nie mogę narzekać cały czas cisza w zawieszeniu, a jeżdżę po słabych drogach z mnóstwem nierówności i dołów
  20. nike166 odpowiedział(a) na wojtek734 temat w Audi A4 B5
    O jakich tulejkach mówisz?
  21. nike166 odpowiedział(a) na wojtek734 temat w Audi A4 B5
    Też mi tył pływa, ale mam kompletnie zerwane tylne tuleje i też będę niebawem wymieniał
  22. nike166 odpowiedział(a) na nike166 temat w Audi A4 B5
    Dobrze wiedzieć chociaż tyle a te pompy 110 bar w jakich silnikach były montowane, kojarzy ktoś ?
  23. nike166 odpowiedział(a) na nike166 temat w Audi A4 B5
    To wersja silnika w końcu nie ma znaczenia i każda pompa pasuje p&p ?
  24. nike166 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Hej, Moja pompa wyje jak wilk ( ) podczas skręcania kierownicą i ogólnie na wolnych obrotach również ją słychać. Obecnie mam 105 barów widziałem na aledrogo, że są też 110 i 120 ale czy one będą pasować p&p ? Czy każda pompa od a4 b5 pasuje do każdego silnika bo nie wiem czy mam szukać konkretnie pod 1.6 i mam problem. Doradźcie coś dziękóweczka
  25. Fakt może to być panewka, jaki przebieg auta ? O ile wiadomy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.