Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nike166

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nike166

  1. Oki dzięki za pomoc i sugestie
  2. No od strony pasażera ten luz jest 2x większy i widać nadpęknięcie na tej gumie, bo coś mi nadal puka po wymianie góry i sie zastanawiam czy to może być to. Sworznie sztywne.
  3. Witam, Wymieniałem wczoraj górne wahacze i zauważyłem, że na bananach mam coś takiego powiedźcie czy tak powinno być czy do wymiany ? Z drugiej strony jest jeszcze większy ten luz... https://www.youtube.com/watch?v=U-ai-39Dweo&feature=youtu.be
  4. Cześć, Wyskoczyły mi takie błędy na vcdsie , możecie mnie oświecić co one oznaczają ? Dodam, że samochód w granicach 4 tyś obrotów szarpie i brakuje mocy... ---------- Post dopisany 06-07-2014 at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2014 at 12:28 ---------- Nikt nie pomoże ?
  5. Zawieszenie MS do mojej b5 potrzebuje, podaj cene + przesylke Dziku
  6. Po adaptacji przepustnicy mam teraz dziwny problem otóż po puszcaeniu nogi z gazu podczas jazdy następuje szarpniecie i strasznie mnie to denerwuje aby płynie wszystko było muszę bardzo powoli puszczać gaz... Co może być nie tak ? cos z potencjometrem ?
  7. Trochę wieksza matematyka widzę , ale faktycznie drzwi mogę mieć opuszczone bo nawet jak zamykam to nie zatrzaskuja sie lekko jak pozostałe tylko trzeba mocniej nimi trzasnac i tak stawiają trochę opór . No i pod ryglem między slupkiem środkowym a drzwiami tam gdzie jest zamek drzwi widać przeswit światła jak Sie spojrzy w ta szpare między drzwiami a slupkiem ....
  8. A jak je wyregulować żeby tamtą strona zaznaczona na zdjęciu doszły ?
  9. A to niespodzianka jakoś przepustnica mi sie zaadaptowala nie wiem tylko jak bo ja tam za bardzo nic nie wcisnalem ... Wcześniej obroty mi strasznie wolno spadały a teraz normalnie i przy wysprzeglaniu obroty od razu spadają na 800 a czasem potrafiły spaść prawie ze aż gasl ... W sumie czyscilem całą przepustnice łącznie ze stykami potencjometru i wczoraj usunalem błędy z kompa także może to cos pomogło Hmm
  10. O to chodzi, że vag-com'em też próbowałem 409 zarejestrowanym i identyczne objawy... Może coś z tym sterownikiem jest nie tak
  11. Natomiast w zakładce adaptacja mam coś takiego na kanale 001, 01 : i tak wszedzie do kanalu 99... Jedynie co innego wyskakuje na kanale 00 i 91 nie wiem od czego to adaptacja:
  12. A możesz dokładniej wytłumaczyć gdzie w vagu sue to robi ? ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ---------- mam pelna wersje vcds lite 1.0 i sterownik simos , mozesz wytlumaczyc gdzie dokladnie trzeba wejsc bo nie wiem czy dobrze wszedlem... ? Dalem Engine>Basic settings i blok 001 ale nic tam nie mam o resetowaniu nastawow. Bloku 098 nie znajduje. Dodam, ze w pelnej wersji vag com 409 tez mam identyczne opcje wiec mysle ze zle wchodze w te bloki... Pomozcie dodam 2 zdjecia moze zle wchodze ?
  13. Witajcie, Panowie, podczas jazdy słyszę dość mocno silnik i ogólnie dość głośno szumi mi z okolic lewego nawiewu oczywiście w szparze między boczkiem drzwi a tą klapką od bezpieczników... przysłuchałem się i czuć wpadające powietrze właśnie z tej szpary. Zaznaczyłem na zdjęciu skąd dochodzi głośny szum. Czy tam nie powinno być jakiejś pianki czy czegoś wygłuszającego ? Od strony pasażera cisza i nic tam nie ma... Drzwi regulowałem na różne sposoby i nie pomogło dlatego może jakiegoś elementu tam brakuje ?
  14. A no to spoko i dzięki za informacje
  15. Maglo wytrzyma większe ciśnienie? Od większego silnika pasuje bez rezania ?
  16. To czekamy na info w takim razie
  17. Chyba Sie z nimi skontaktuje chociaż i tak wolałbym zrobić to w domowych warunkach żeby nie bawić Sie w wysyłki itp
  18. Kurde przydałoby sie to jakoś zrobić ale chyba nie będzie to takie proste ... A kupić chrom w puszce i sprężarka załatwić temat ? Też to będzie wyglądało kiepsko ?
  19. To jaki kupić żeby to wyglądało bądź jak to zrobić w domowych warunkach ?
  20. Hej, Moje boczne listwy obrysowe już nadają Sie do odnowienia gdyż chrom z nich zszedł maksymalnie i zamiast ładnych chromowanych zrobiły sie białe ... Komplety na allegro jakieś tam można trafić ale sa one tragicznie drogie dlatego pomyślałem że może sam bym spróbował je odnowić . Jak to najlepiej zrobić, uda sie to zrobić zwykłym chromem w sprayu plus jakimś bezbarwnym to psiknac ? Tylko czy taki chrom będzie Sie trzymał plastiku ? Doradzicie mi cos ?
  21. A jak sprawdzić jaki mam typ pompy ? Bo chyba były 80, 90 i 120 bar ? cos Sie stanie jakbym włożył mocniejsza ?
  22. Hej, Borykam się ostatnio z problemem wycia jakiegoś łożyska na wyższych obrotach, po zdjęciu paska wycia nie ma, sprawdziłem alternator, napinacz, łożysko wiskozy i wszystko chodzi cicho natomiast zatrzymałem się na pompie wspomagania gdyż przy kręceniu niby szmeru nie ma ale jest luz w poziomie tzn góra dół nie ma ale jak pociągam do siebie i od siebie to około 2-3 mm jest luzu czy jest to normalne i taki luz jest dopuszczalny czy to jest to powodem tego wycia po zapaleniu samochodu ? Dodam, ze jak kręce kierownicą już na założonym pasku to słychać wycie pompy, co to oznacza ?
  23. Witam, Cały czas mam błąd w VAGU odnośnie sprawdź styk biegu jałowego. Czy jeżeli zdejmę przepustnice odkręcę ten czarny dekielek pod nią to jest tam coś do czyszczenia lub coś z tym zrobię ? Ogólnie strasznie powoli spada z obrotów przepustnicę czyściłem ale tego pod spodem dekla nie zdejmowałem. Co tam się znajduje ? Dzieki za wszelakie sugestie
  24. Cześć, Chcę wymienić boczek drzwi od strony kierowcy i zastanawiam się czy po 1 lifcie różnią się one czymś od tych po 2 lifcie ? Wejdzie mi jeżeli kupię po 2 lifcie ?
  25. Fenomenalne podejście do klienta, przelew zrobiłem w środę o 14, a następnego dnia o 13 miałem już paczkę . Nie spotkałem bardziej rzetelnego sprzedawcy Wielkie dzięki Dzik. Pozdrowki Piotrek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.