Treść opublikowana przez nike166
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Polecam http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=289694brałem u tego użytkownika 2 lata temu i latam na MS do dziś
-
Wymiana jabłka wybieraka biegów
Pod lewarkiem
-
Wymiana jabłka wybieraka biegów
Cześć Koledzy, czy w B5 da rade wymienić samo jabłko w wybieraku i czy z jakiegoś innego auta podchodzi ? Bo szukałem ale nigdzie do kupienia nie można znaleźć... Mam nia nim duży luz i biegi już nie wchodza zbyt precyzyjnie.
-
Suzuki Bandit 600 na pierwsze moto a moje wymiary
Dzięki , jeżdżę z głową także myślę że nie będę musiał się martwić o życie
-
Suzuki Bandit 600 na pierwsze moto a moje wymiary
Już kupiłem bandita
-
Jazda motocyklem bez prawa jazdy kat. A
No tylko ciekawe czy 300 czy 500
-
Jazda motocyklem bez prawa jazdy kat. A
Cześć , Panowie może ktoś z Was ma w rodzinie kogoś z policji i mógłby się dowiedzieć lub wie czy prawdą jest to jeśli kieruję motocyklem o poj. 600ccm i zatrzyma mnie policja , a mam tylko uprawnienia kat B to zapłacę 300zl mandatu, a nie 500? Wyczytałem tak w internecie na pewnym forum lecz chciałbym się dowiedzieć czy Ti prawda czy po prostu czyjas niewiedza
-
Stukanie / pukanie w przednim kole po wymiane wahaczy, nic nie pomogło
Na lozysku też może być luz.
-
!.6 ANA jakie świece i kable
Komplet Beru gwarantowana bezproblemowosc
-
Ile oleju wchodzi do miski a4 1.6 AHL?
3,4 L jeśli dobrze pamiętam
-
Suzuki Bandit 600 na pierwsze moto a moje wymiary
Mi się właśnie bardziej podoba dźwięk r4 na wolnych obrotach fajnie chodzi jak i na wysokich aczkolwiek sv650 nie brał pod uwagę muszę popatrzeć O spotkaniu tutaj raczej się już nie rozmawia
-
Suzuki Bandit 600 na pierwsze moto a moje wymiary
Wiesz na pierwsze moto nie chce czegoś aż tak mocnego , lepiej nabrać wprawy na mniej mocnym sprzęcie
-
Suzuki Bandit 600 na pierwsze moto a moje wymiary
Jednak stawiam na Nakedy
-
Suzuki Bandit 600 na pierwsze moto a moje wymiary
Haha bezcenne
-
Ciekawostka - porównanie końcówki kierowniczej MeyleHD z Ruville
W sumie to nawet nie poczułem różnicy po zmianie aczkolwiek może tak być jak mówi Emejcz
-
Suzuki Bandit 600 na pierwsze moto a moje wymiary
No jak ja robiłem na B to 900zl
-
Suzuki Bandit 600 na pierwsze moto a moje wymiary
W Siedlcach od 1200 zł do 1400 zł + badania 200 zł
-
Suzuki Bandit 600 na pierwsze moto a moje wymiary
Brakuje mu jadu dla tego kto pewnie jeździł już mocniejszymi lub jeździ na tyle dobrze i długo tym motocyklem, że już mu mało. Nieprawdaż ?
-
Suzuki Bandit 600 na pierwsze moto a moje wymiary
Mi chodzi o xj600n czyli ta starsza od obecnych na których jeżdżą nauki jazdy
-
wymiana wachaczy przód
U mnie jak wysypał się jeden górny to zrobiłem cała górę tzn 4 górne wymieniłem i nie żałuję bo reszta sworzni już była dość luźna , zaoszczedzilem straconego czasu na późniejsze wymiany w dlniedlugim terminie
-
Suzuki Bandit 600 na pierwsze moto a moje wymiary
900 to zdecydowanie za dużo już , myślę że 600 wystarczy mi w zupełności ?
-
Suzuki Bandit 600 na pierwsze moto a moje wymiary
Bandit mnie nie przeraża o ile ta waga bo czytałem że właśnie jest dość ciężki ale i mogą wystąpić problemy parkingowe bo w jeźdzIe nie czuć tej masy . Chyba że chodziło o dziewczyny ale też podobno śmigaja na bandziorach . Najgorzej w tym wszystkim z moją wagą ale niestety ciężko mi przytyć nie chce wywracac moto przy każdej próbie parkingu Myślałem nad xj600n ale podobno szybko się nudzi bo mało mocy . A nie chce zmieniać moto bo sezon dlatego wolałbym coś trochę mocniejszego a że bandzior mi sir podoba i jest mocniejszy itp dlatego chciałbym właśnie b600
-
Suzuki Bandit 600 na pierwsze moto a moje wymiary
Cześć, Zacząłem właśnie prawko na moto i mam pytanie do posiadaczy Bandita 600 czy motor jest bardzo duży i trudny do opanowania ? Mam 179 wzrostu 65kg. I się zastanawiam czy dam radę go okiełznać ? Od zawsze bandziory mi się podobały i to takie moje marzenie jeżeli chodzi o motocykl. Wiem, że lepiej było by zacząć od jakiejś cb500 czy gs500 ale nie chce za sezon znowu szukać moto do tego jeszcze bujać się ze sprzedażą bo wiem, że szybko się nudzą i są bardziej dla tych co nie mieli zupełnie żadnej styczności z motorami. Styczność z jednośladami już miałem jakieś stare motocykle, skutery lecz nic powyżej 125ccm (cross). Na bandyte miałbym jakieś 6 tyś więc myślę, że z rocznika po lifcie czyli po 2000r bym już coś upolował. Wiem też, że jest dość ciężki bo suchy waży 200kg zalany płynami około 230. Ktoś posiada i mógłby się wypowiedzieć ? Mam oliwę w głowie i jazda w moim wykonaniu nie wygląda dać w "piz*ę" i rozwalić się na pierwszym drzewie tylko wszystko powoli i na spokojnie. Serdeczne dzięki za porady Pozdrawiam Piotrek
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja od siebie polecam MS, odradzam ruvilla gdyż mam i po 15 tys banan ma już dość luźny sworzen , gdzie z drugiej strony siedzi MS (lewej narazonej na pobocza) po 30 tys sworzen jeszcze ścisły .
-
Ciekawostka - porównanie końcówki kierowniczej MeyleHD z Ruville
Faktycznie miałem o tym wspomnieć i zapomniałem . Dokładnie tak, w końcówce ruville jest guma w miejscu gdzie trzpien łączy się z końcówką . W meyle jest to jeden cały odlew. Czemu a służyć tą guma ?