Treść opublikowana przez main
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
autko prezentuje się pięknie :thumbup1::thumbup1:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
nie zwróciłem na to uwagi
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
ostatnio się strasznie miga i nie ma z kim do szałasu wyskoczyć. Artur musimy się nr.tel wymienić to może z Tobą pójdzie pojechać coś zjeść i pogadać
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
ściągasz tapicerkę wykręcasz klamki wyciągasz wiązki. od spodu masz miejsca gdzie wycinasz otwory na lampki (wiertarka małe wiertło, pilnik - i jędziesz metodą prób i błędów przymierzając by lampka weszła i by nie przedobrzyć) zakładasz nowe wiązki pod oświetlenie montujesz podświetlone klamki wpinasz lampki i jedziesz do kogoś kto czaruje i potrafi odblokować to na kodach by świeciło
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
To był golas w dzwiach miał tylko czerwone zaslepki wymienione ma ; klamki podświetlone , wiązki ,lampki uja Ty jak wytłumaczysz to niema pytań :decayed:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
hahaha fakt patrząc teraz na zdjęcie :grin::grin: jeszcze śpie. ale pamiętaj niemiec po wojnie miał jeszcze dobre materiały i to bydzie jeździć i jeździć
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Różowy ty się znosz jak koza na organach po to się kupuje golasy żeby ich modzić po ciul mi auto na ful wypasie i niemieć co robić się po modzi sprzedo i znów się kupi golasa Auto na full wypasie mozna dalej modzic bo takie mody typu swiatelko w schowku to lipa nie mod. A kupowanie golasa zeby go wyposazac i pakowac w niego tone pieniedzy po to zeby go sprzedac tez sie mija z celem. W modzeniu najciekawszy efekt jest jak robisz cos innego niz wszyscy. Wiec modzenie podstawy ktora jest w bogatszych wersjach jest srednio ciekawa. Bardziej skupilbym sie na wlasnych pomyslach co do kolorow roznych rzeczy, felg, obnizen. swiatel, pakietow zew i wew itp. Cos czym sie wyroznisz a nie ze do golasa ktory byl najtanszy na allegro wsadzisz drugie tyle zeby miec auto na "full wypasie, pomodzone" w duzo wiekszej cenie niz bys to kupil w standardzie. p.s b8 ma wielkiego minusa za ten elektryczny reczny sam dzwiek zaciagania go juz jest okropny!!!. Ale b8 robi robote pod wzgledem wygladu i tak:). Krzyś ty się nie irytuj My tylko z różowym (Arturoo) się jaja robimy:whistling: Różowy (Arturoo) w porządku jest tylko po prostu nam zazdrości tych nie podświetlonych schowków :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: Arturoo jak tak chcesz w swojej b7 wystarczy żarówkę wykręcić :wink::wink:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
a kiedy ją kolego oglądałeś? było kilka w różnym czasie prawie identycznych jak moja jesteś pewny że to akurat moją przeglądałeś? ---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ---------- Różowy ty się znosz jak koza na organach po to się kupuje golasy żeby ich modzić po ciul mi auto na ful wypasie i niemieć co robić się po modzi sprzedo i znów się kupi golasa Auto na full wypasie mozna dalej modzic bo takie mody typu swiatelko w schowku to lipa nie mod. A kupowanie golasa zeby go wyposazac i pakowac w niego tone pieniedzy po to zeby go sprzedac tez sie mija z celem. W modzeniu najciekawszy efekt jest jak robisz cos innego niz wszyscy. Wiec modzenie podstawy ktora jest w bogatszych wersjach jest srednio ciekawa. Bardziej skupilbym sie na wlasnych pomyslach co do kolorow roznych rzeczy, felg, obnizen. swiatel, pakietow zew i wew itp. Cos czym sie wyroznisz a nie ze do golasa ktory byl najtanszy na allegro wsadzisz drugie tyle zeby miec auto na "full wypasie, pomodzone" w duzo wiekszej cenie niz bys to kupil w standardzie. p.s b8 ma wielkiego minusa za ten elektryczny reczny sam dzwiek zaciagania go juz jest okropny!!!. Ale b8 robi robote pod wzgledem wygladu i tak:). fajnie to Krzysiek ująłeś. moim zdaniem każdy robi co chce ze swoim autkiem by podobało się właścicielowi. ja na pewno nie wkładam w auto by go sprzedać
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Bo to ciężko znaleźć. ja odkupiłem od kumpla który wyjął ze swojej a4. klamki podświetlane, wiązki i lampki od niego dostałem. lampki są takie same jak masz w bagażniku. oświetlenia nóg wewnątrz jeszcze nie mam. to niestety musi poczekać. szukaj pytaj może coś gdzieś znajdziesz. zawsze masz jeszcze ASO i trochę chudszy portfel ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ---------- ja się cieszę że w ogóle mam schowek :polew::polew::polew::polew::polew:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
coś trzeba robić do szaszłyka nie chcesz jeździć tylko do roboty w sobote chodzisz to jakoś czas muszę se zająć :grin::grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Wystarczająco jest modny chcialem Radkowi sprzedac tylne diody z B8 ale jakoś nie chce :grin::grin: ---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ---------- nasze wczorajsze wypociny
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
warto było zmarznąć troszkę w nocy ale parę zdjęć będzie całkiem ciekawych ---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ---------- Bumier najprościej będzie jak popytasz chłopaków z Twojej okolicy raczej nie polecisz na śląsk. nie miałem żadnych lampek w drzwiach. wszystko było rezane.do się wszystko zrobić (poszukaj tematów a znajdziesz wszystko opisane) ja za wszystkie żarówki (16szt.) dałem 120zł wiec nie wiem czy przepłaciłeś. sprawdź firmę NAVIPOL z Krakowa chłopak ma pojęcie i Ci więcej powie na temat kosztów
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
w drzwiach miałem zaślepki i to oświetlenie było rezane. żarówki do świetlenia kabiny kupiłem w sklepie z częściami samochodowymi za śmieszne pieniądze ( 2szt. - 10zł ). polskiego menu nie robiłem i na razie nie robię, ajeśli chodzi o uaktywnianie funkcji to mam pewnego specjalistę ale zrobi Ci to każdy kto ma odpowiedni sprzęt i troszkę wiedzy
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Dokładnie...... sam sie dziwię...bez odpowiedniego napędu ..... ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ---------- Bezawaryjności dzięki a co do terenu nie było tak źle. trzeba było uważać ale wjechała bez żadnego problemu
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
wyślij coś do kalendarza klubowego http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/styczen-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-318119/ a z silnikiem już coś działałeś? jeszcze nie. ale kolejną rzeczą będzie dłubnięcie w silniku.zobaczymy co z tego wyjdzie
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
i neon i hebelki też. jak to hamuje :jerk::jerk: pierwsze mocne hamowanie aż się w głowie zakręciło :grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
i kilka fotek jak było obiecane po ostatnich modach ---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
a jo Cie kochom. kiedy mnie adoptujesz??? :polew::polew::polew::polew::polew: nigdy przy ciebie bym musiał cały czas w garażu siedzieć ,myślałem że jo mom zjebany łeb na punkcie audi ale z ciebie to dopiero będzie świrus :polew: Twoja szkoła
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
a jo Cie kochom. kiedy mnie adoptujesz??? :polew::polew::polew::polew::polew:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
no i kolejne mody wpadły. wczoraj wskoczyły tylne lampy neony a dziś heble S4 idę teraz umyć auto bo jeden ciaprok mi tak ją uwalił przy zakładaniu hebli że wstyd pokazać ją na zdjęciach. więc foty wjadą jutro. wielkie dzięki Andrzejku za montaż i że mnie z placu nie wywaliłeś za te moje dogadywanie :notworthy::notworthy: ---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- masz może gdzieś foto-story odnośnie tego moda? ta wyszukiwarka na forum doprowadza mnie do... niestety nie mam. nie było czasu przy wkładaniu na pstrykanie zdjęć
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
i dziś wpadły nowe żarówki do ksenonów. padło na Philips XenEcoStart czyli ori jakie były
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
dojdziemy do wywalenia tego chromu. co do tego plany są. a czy to dobrze że Andrzej jest w pobliżu to by szło dyskutować. co do niego wpadnę to z czymś do domu wracam albo nowy pomysł podsuwa. to chyba nie był dobry pomysł z tym kumplowaniem się :wink::wink::wink: bo najgorsze że te jego pomysły mi się podobają bo mają ręce i nogi :grin::grin: uja pozdrowienia a te chromy trzimia żeby Ci ciśnienie jeszcze troszka poskokało :polew::polew::polew::polew: ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- Andrzejowi tak się te moje chromy podobają że dziś zdjęcia robił bo stwierdził że też tak chce. powiedział że do tego jego golasa też musi takie kupić bo nie może być gorszy i pewnie już na allegro szuka :polew::polew:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
a tam podświetlenie. mnie się ten żwirek i kostka brukowa podoba
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Dzisiaj został wymieniony olej i filtry. serce od razu zaczęło pracować z większą kulturą
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Zdjęcia robione po zachodzie będą ciemne, ISO 800 samo mówi za siebie, ale efekt jest. Lepiej się błyszczy jak Twój golas Te pakuj się mi z tego forum tu są poważni ludzie jo robia lepsze foty z balkonu i do tego kalkulatorym :grin: http://s27.postimg.org/8mikb373j/001.jpg http://s9.postimg.org/ja7o746wr/007.jpg http://s15.postimg.org/3nv0qh65z/009.jpg :doh::doh: Fajno kostka mosz na placu. I wogóle kaj mi tu tego golasa pokazujesz