Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. dzięki za dobrą robotę :notworthy: ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- wszystko w planach już jest układane ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- co do fot poprawie :facepalm: a szyby nie jestem znawcą ale jeden fachman to oglądał po przeczytaniu Twojego pytania i prawdopodobnie ori
  2. jak tym padlem zaparkuje obok Ciebie to i może wstydu Ci narobię :grin::grin: ale masz pewne że Twojego hebla nie porysuje
  3. są gusta i guściki .na razie to mam radochę z nowego autka i brak $$$$ na poważniejsze zmiany więc będziemy jeździć tak jak stoi. a gdy się troszkę odkuje to zaczniemy zabawę. pierwszą rzeczą będzie dołożenie paru arabów pod maskę .niby nie ma katastrofy ale jednak brakuje ich troszkę ---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- no i warto podziękować wszystkim za wszelkie uwagi bo to pomaga w narodzinach coraz to nowszych pomysłów co dalej będzie robione
  4. kratki już były jak ją kupiłem. prawdopodobnie made in china bo wszystkie A4 w tym komisie były uzbrojone w takie same kratki aż tak źle to wygląda??
  5. dzięki wszystkim a co do zmian miało ich prawie w ogóle nie być ale Pan srb38vx zaraził mnie paroma pomysłami. będzie kilka rzeczy robionych ale muszę troszkę dojść do $$$$$$ jedną z pierwszych rzeczy będzie odwiedzenie chiptunera i podbicie tej mocy. a reszta powoli i do przodu
  6. że golas to wiemy specjalnie po Twoich uwagach umyte i schowane go garażu a co do wyprzedzania tirów to jedynie te przeładowane :polew: a że takich mało to wyjeżdżam tylko z garażu na podjazd i z powrotem :polew: a jak się wybierzemy do bielska to żeby nie zostawać w tyle weźmiesz mnie na hol :decayed::decayed: i co spojrzysz w lusterku ten golas będzie za Tobą
  7. fakt z tymi zdjęciami. klikadło nie takie złe ale chyba ktoś grzebał w ustawieniach i dlatego takie jakieś niebieskie :facepalm: poprawimy i coś fajniejszego wrzucę
  8. witam wszystkich. no i przyszla pora pokazać moją pierwszą A4 zakupioną w komisie sprowadzoną z DE. padło na A4 B8 2.0 tdi 120KM 2.0 tdi 120 CAGC rok 6.2010 przebieg 160 tyś z wyposażenia które zauważyłem : Kierownica multifukcyjna regulacja kolumny kierowniczej tempomat bluetooth navi-mmi 3g low + karty sd system start stop (oszczędność paliwa ) pakiet s line środek domykanie szyb z pilota elektryczny hamulec ręczny podgrzewane lusterka parktronic tył ksenon przód led tył zawieszenie 1be koła 18" przyciemniane tylne szyby klimatronik podłokietnik przód + tył może jeszcze jest coś o czym nie wiem ale to moje pierwsze audi i w tym miejscy wielkie podziękowania za pomoc w sprawdzeniu i przy zakupie autka dla : srb38vx (Andrzej) lupo4801 (Krzysztof) WIELKIE DZIĘKI PANOWIE :notworthy: no i kilka fotek i jeszcze jedno foto jak stała w komisie bardziej aktualne Dzięki za odwiedziny i zapraszam do komentowania Zostało zrobione : -wew. klamki z podświetleniem -podświetlenie w drzwiach -hamulce S4 345-330 -lampy tył neon -led w środku + żarówki H11 w halogenach -lusterko wew. (fotochrom + kompas) -czujnik deszczu -czujnik zmierzchu -COMING LEAVING HOME -alufelgi 19"x8J ET39 z Q5, opony 255/35 225/40 -chromowane ringi halogenów z A5 -chromowane przełączniki szyb i lusterek polift -głośniki Bang & Olufsen -maskownice Bang & Olufsen -dekory carbon RS4 -wydech z 3,0 tdi A5 -podświetlenie rejestracji led -wewnętrzny pakiet oświetlenia QQ1 (podświetlenie przestrzeni nóg przód i tył, oświetlone kratki nawiewów, oświetlenie schowka) -zimowy setup alufelgi z A4 B8 8Jx18" ET47, opony DUNLOP SP WINTER SPORT 3D 245/40 -lusterka zewnętrzne z S4 -sprężyny obniżające Eibach -dystanse aluminiowe: przód 15mm; tył 25mm -kierownica polift S line cięta z białą nicią -elektryczna klapa bagażnika -listwy progowe zewnętrzne S line
  9. Witam wszystkich klubowiczów Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem a4 b8 avant 2,0 tdi 120PS .mam nadzieję że będzie tylko cieszyła Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.