Treść opublikowana przez main
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
Cześć Gibons. dawno mnie tu nie było i nie ogarnąłem tematu. podaj w PW gdzie i ile Ci kasy przelać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobry Pany jeśli ktoś chętny mam do sprzedania polarek klubowy w rozmiarze XL. oryginalny kupiony na forum u Jarka. Jeśli ktoś chętny pisać na PW dogadamy się
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Pany jeśli ktoś chętny mam do sprzedania polarek klubowy w rozmiarze XL. oryginalny kupiony na forum u Jarka. Jeśli ktoś chętny pisać na PW dogadamy się
-
Spoty Katowice i okolice
dobry Pany jeśli ktoś chętny mam do sprzedania polarek klubowy w rozmiarze XL. oryginalny kupiony na forum u Jarka. Jeśli ktoś chętny pisać na PW dogadamy się
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry Pany jeśli ktoś chętny mam do sprzedania polarek klubowy w rozmiarze XL. oryginalny kupiony na forum u Jarka. Jeśli ktoś chętny pisać na PW dogadamy się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry Pany jeśli ktoś chętny mam do sprzedania polarek klubowy w rozmiarze XL. oryginalny kupiony na forum u Jarka. Jeśli ktoś chętny pisać na PW dogadamy się
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
nie przejmuj się mapami. mam tez 2 lata wgrane piraty i auto było już dwa razy w ASO (rozrząd i ściąganie CP z komfortu) nikt nic nie powiedział na temat map a mnie nawet nie przyszło do głowy by się tym przejmować
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
i to będzie 30 stron nie na temat auta tylko głupot Andrzeja :grin: :grin: to taki hejt płace mu za każde 20 wpisów :naughty: :grin: :grin: :grin:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
2, 4 lub 5 kalendarz
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
nad taką opcją się nie zastanawiałem :eusathink:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
synki dziołchy i wszyscy moderatorzy przepraszom wos fest ale tyn synek je poza wszelkimi zortami zdrowego rozsondku. Andrzejku abo zaś Cie kieryś jeb..ł w tyn g..i łep gasnicą abo co gorsza toś je ty. gabaryty i tak wiekowo by to pasowało do Cia ale kas ty dopod krowa. i to jest zaś je tyn moment co niie wiem jak to skomentować. milczenie złotem ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ kolega Paweł chciał foto auta na zimie a tak wygląda teraz przód
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
a co do oleju to co najmniej połowa forum wie żeś nie jest do końca wiarygodny. a Ci co Cie znają osobiście to już na pewno maja o Ciebie zdanie wyrobione
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Ty żyjesz?? byś się nauczył telefony odbierać. to je taki knefel z zielonom słuchawkom
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
nieeee jest ori jak powinien być. od dawna to chciałem zrobić. u mnie raczej black nie wchodzi w grę bo sporo chromu
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
zacząłem nawet wyciągać z auta :decayed: poleciały listewki chrom z grilla :grin: :grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
ostatnio jakoś tu mało bywałem i w wątku się nic nie działo. mody stanęły i ograniczyłem się do tego co trzeba regularnie robić więc miesiąc temu jak to bywa co ok. 10 kkm wpadła wymiana filtrów (oleju, powietrza i kabinowy) i oliwy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:thumbup1: :thumbup1: dobry Pany
-
Niestadardowy Superb II 4x4
ja przed B8 jeździłem octavią II po lifcie przez 5 lat. już ona bije pod względem miejsca samochody o klase wyżej . superb .... można się w nim gonić fajne autko i dobre wyposażenie
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
takie wozidło widziane w niedzielę po 20tej w okolicach Kubalonki. chyba dopiero co tam zaparkowałeś bo autko w ogóle nie było ośnieżone
-
Śląski WYPAD NARCIARSKI 22.01 (Piątek)
Cześć Pany. tak omijając troszkę temat jeśli znacie kogoś kto potrzebuje sprzęt mam do sprzedania komplet (narty, kijki, buty, spodnie). jeśli ktoś coś zapraszam pokarzę foty i dogadamy się co do ceny. sprzedaje po zeszłorocznym wypadku bo muszę odstawić narciarstwo.
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
kto Ci takie rzeczy wmawia. do odważnych świat należy
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dlatego już dawno usunąłem ten chromik z grilla i już dajta spokój z tymi chromikami, carbonixsami, asterixsami czy jakimiś panoramixsami co masz do asterixa i panoramixa ciekawe trunki mieli :grin: :grin: :grin: a co do chromików mam zamiar od jakiegoś czasu u siebie też to zdrapać z grilla i jakoś nie mogę się za to zabrać
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
obaj dobrze gadacie. jeśli się nie myle to 2008-2009 rok wymiana przy 180k od 2010 przy 210k. jeśli się myle to mnie poprawcie. kto i kiedy wymienia sprawa indywidualna, każdy ma głowę na karku. ja postanowiłem wymienić i śpię spokojnie
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
przewidują na 210k więc i tak sporo do przodu wymieniłem
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
na świeta pod choinke dojdzie napewno. jak oszczędnie poleci po aucie to i na choinkę mu zostanie :P :grin: :grin: